Agencije za promet nepokretnosti

Na stan je stavio hipoteku prethodni vlasnik, za neki kredit.
Notar verujem greskom nije video šta li. Overe oni, i kad je banka aktivirala hipoteku klupko se odmotalo.
Kupac, nesrećnik tuži beležnika i prodavca da mu solidarno isplate vrednost nekretnine bez koje je ostao.
Beležnik ima i osiguranje od profesionalne odgovornosti, verujem da će mu bar deo biti nadoknađen.
Kupac je se naplatiti, ali sav taj stres niko ne može da plati.
 
Na stan je stavio hipoteku prethodni vlasnik, za neki kredit.
Notar verujem greskom nije video šta li. Overe oni, i kad je banka aktivirala hipoteku klupko se odmotalo.
Kupac, nesrećnik tuži beležnika i prodavca da mu solidarno isplate vrednost nekretnine bez koje je ostao.
Beležnik ima i osiguranje od profesionalne odgovornosti, verujem da će mu bar deo biti nadoknađen.
Kupac je se naplatiti, ali sav taj stres niko ne može da plati.
Biće da hipoteka nije bila pravilno upisana.
Nema sanse da notar ne vidi.
To je na zadnjem listu, i lepo se vidi.
Ako je bila hipoteka, bila je upisana, i to je mogao da vidi javnim uvidom i sam kupac.
Ne mora u katastar, ide preko njihovog sajta.
Notar je prevideo verovatno nešto drugo.
Neku zabeležbu ili slicno.
Moguće da je stan bio uknjižen na osnovu nekog lažnog dokumenta.
 
Lepo od tebe Kad si zadovoljan sa uslugom,treba biti laf.
Meni obicno traze da im spustim proviziju.
Kad je velika vrednost nekrernine to je OK,ali za malu,to je nemoguce.

Pazi provizija je koliko znam po principu procenta. Ima tu cimanja, nije ni da se tek tako prodaju stanovi... Agent ima da se naradi da bi prodao i zaradio proviziju. Retko kada mu to podje za rukom iz prve.
 
Kazu bg na vodi 9000€ kvadrat xaxa i ladno kupuju ovce

Толик аје навала да су морали и на халоогласе да дају

https://www.halooglasi.com/nekretni...rad-savski-venac-beograd-na-vodi/cetvorosoban

Od kad su se javno hvalili kako su sve stanove prodali, sutra malo.....u halooglasima i na kupujem prodajem gomila stanova se tamo nudi...a cena, budibogsnama

Ма ови на халоогласима су тапкароши
 
Kakva su vam iskustva sa njima. Dobra ili loša?

У Србији агенцијепродају оно што нико неће нити им не треба.

продају висок еплафоне по дуплој цени јер је 'могуже направити квадрате галерије 'цитат агенције

Продају тарасу ходник балкон вешерницу гаражу .. 'јер је тако и у иностранству све ураћунато у квадратуру'

Продају сутурен сутурена и мансарду подткровња .....

Продају у 'изворном стању ' .. то значи да треба све почупати струју воду оштемати зидове почупати паркет .. треба ти извор'фнасија '

за 'уворни стан '

Узму 4% ... 'јер је тако у иностранству '

Ко им апаре нека потроши на јело пиће .... сопствена задовољства.. нека слуп акола .... какви станови .....нема се на леба .. и замало за леба
 
To u Beogradu nije moguće, jedino ako greškom katastra nije upisana hipoteka, a verovatnoća da se to desi je minimalna.
Jedino ako nije bilo neko privatni potraživanje u pitanju-
Banke odmah stavljaju hipoteku.
tek je u bg sve nemoguce - moguce!
meni je prava misterija kako je podstanar mogao da podigne kredit kod banke i tudj stan zalozi kod banke i on ispari iz zemlje, i taj stan banka proda bez znanja vlasnika (slucaj u bulevaru)
ili, slucaj na vozdovcu, sve cisto u katastru, ljudi pokupovali gotove stanove od investitora, posle toga banka ganja stanare jer od nekud iskoci hipoteka
i tak....:rtfm:
 
"Nema potrebe" :) Mnogo je gore od toga, najvidljivije je kroz dokumenta katastra da gradjevinska mafija vlada u tom domenu. Bukvalno crtaju po tome sta god je potrebno nekome da otme tudje.
Cesto se desava da ljudi donesu izvod iz zemljisnih knjiga, a da sudija usvaja prepravljeno katastarsko stanje. O tapijama i da ne govorimo....njih i ne racunaju u dokaz, jer jednim resenjem mogu da je poniste.
 
Kada je nekom odlukom trebalo da se samofinansiraju unesu u katastar za celo podrucje pomerenu sliku za jedan metar i bilo ko iz tog podrucja da zeli da prenese nepokretnost mora da plati izmene i novi izlazak geometra....koji, naravno, vec placa toj mafiji da bi bio pozivan...
 
Ja sam rekla stranci da slobodno ne skida oglas, dok se ne da kapara svako može da odustane. Mada nije baš ni to po zoo.
Neozbiljni su kupci i za manje,prvi koji su dosli za stan na jednu cenu su me preko telefona pitali za najnizu cenu,na to pitanje bacam peglu,al ok ja im kazem 5000 manje nego na oglasu,i kad su dosli njegova zena ladno pita jos 500€ dole,znaci zbog takvog jajarenja sam ih odmah precrtao,na kraju sam dobio koliko sam trazio,moglo je i vise da smo hteli da sacekamo jer je puno zvalo u medjuvremenu,ali tako kad mi se neko cenjka uvek dignem cenu i vise dobijem,jer sam ja ponudio za kucu 3000€ vise,pa to niko normalan ne radi:lol:
 

Back
Top