Pilgrim

Poznat
Poruka
8.733
Pozdrav drugari
Koje agencije iz Beograda/ Srbije preporucujete za putovanja
gledam neke dalje destinacije trenutno
jel ima neko iskustva sa jungle tribe agencijom? vidim da imaju veoma dobre aranzmane i destinacije! jel znate neku slicnu?
Koje agencije bi preporucili? A koje da se zaobilaze?
dajte vasa najbolja/najgora iskustva
iiiiii sve najbolje u ovoj novoj
da se zabode kinta pa da se zavrti taj globus
 
Pozdrav drugari
Koje agencije iz Beograda/ Srbije preporucujete za putovanja
gledam neke dalje destinacije trenutno
jel ima neko iskustva sa jungle tribe agencijom? vidim da imaju veoma dobre aranzmane i destinacije! jel znate neku slicnu?
Koje agencije bi preporucili? A koje da se zaobilaze?
dajte vasa najbolja/najgora iskustva
iiiiii sve najbolje u ovoj novoj
da se zabode kinta pa da se zavrti taj globus
Mislim da je preskupo na taleko daleke destinacije porodicno. 1400 evra je previse po osobi, kad vise trosis na zivot porodice...
Agencije, ne znam, kon-tiki je imala sve destinacije, ali i najskuplja, zena zna sve te agencije, posto je to zanima, mene, iskreno ne.
 
Mislim da je preskupo na taleko daleke destinacije porodicno. 1400 evra je previse po osobi, kad vise trosis na zivot porodice...
Agencije, ne znam, kon-tiki je imala sve destinacije, ali i najskuplja, zena zna sve te agencije, posto je to zanima, mene, iskreno ne.
Ti da si covek rekao bi: Zeno, uplatio sam nam Bali cisto da znas da se spremis.

A ne da ona mora da se cima.
 
Sam ako putujes - sta ce ti agencija?
Imas booking, imas google flights, imas rentacar agencije, i rokaj.
Treba ti maksimum 60 minuta da izguglas i rezervises sve, i avio kartu i smestaj i rentacar/rentabike (sta vec preferiras da vozis). 😎
Ja isto ne koristim agencije i ne vidim smisao postojanja istih.

Ali neko voli da mu neko izorganizuje vreme, da ga doceka, isprati.

Sve ima svoje.
 
Ja isto ne koristim agencije i ne vidim smisao postojanja istih.

Ali neko voli da mu neko izorganizuje vreme, da ga doceka, isprati.

Sve ima svoje.

Agencija ima smisla kada ides sa malom decom. Agencija i all inclusive.

Kao solo putnik, agencija te samo ogranicava, jer za iste novce moze mnogo sadrzajnije da se organizuje odmor.

Pa cak i komfornije.

Ljudi se plase sami, dok prvi put ne isprobaju.
A prosto je:
Poletis-sletis-uzmes rentacar- ides gde hoces, kako hoces. Maksimalna sloboda. 😎
 
Ja isto ne koristim agencije i ne vidim smisao postojanja istih.

Ali neko voli da mu neko izorganizuje vreme, da ga doceka, isprati.

Sve ima svoje.
Ja ovde promovišem da se izbegavaju agencije gde god je moguće u organizovanju putovanja. Ali ima realno destinacija gde je razlika u ceni ipak drastična zbog popusta i ugovora tih agencija sa avio-kompanijama i lancima hotela naročito gde je izbor ograničen.
Dakle na Tajland npr koji je velika zemlja gde ima "milijardu" hotela,leti bezbroj avio-kompanija do BKK i HKT i gde ima Air Asia i sl lcc letova za jeftin transport na lokalu i uopšte u Aziju naročito jugoistočnu se ide u svojoj organizaciji. Ali na destinacije tipa Maldivi,Sejšeli,Zanzibar....gde se smeštaji broje na prste i nema konkurencije avio-kompanija ipak bih dao prednost usluzi agencija.

I ovo nije teorija ovo je sve preispitano i iskalkulisano u praksi :mrgreen:
 
Agencija ima smisla kada ides sa malom decom. Agencija i all inclusive.

Kao solo putnik, agencija te samo ogranicava, jer za iste novce moze mnogo sadrzajnije da se organizuje odmor.

Pa cak i komfornije.

Ljudi se plase sami, dok prvi put ne isprobaju.
A prosto je:
Poletis-sletis-uzmes rentacar- ides gde hoces, kako hoces. Maksimalna sloboda. 😎
Apsolutno....:ok:
 
Ja isto ne koristim agencije i ne vidim smisao postojanja istih.

Ali neko voli da mu neko izorganizuje vreme, da ga doceka, isprati.

Sve ima svoje.
Nije to baš tako.
Kada se putuje porodično sa malom decom prednost imaju agencije.
Ima i raznih last minute i drugih popusta povoljno kada popunjavaju neprodate aranžmane koje su već rezervisali.

Takođe išao je drugar u septembru preko agencije za Grčku 11 dana autobusom za 170e, pristojan smeštaj blizu plaže,
da je išao u svojoj režiji samo benzin bi bio toliko.
 
Nije bila poenta u cekanju i ispracanju, radi se o tome da si sa agencijom ususkaniji.

Ja kad putujem ja moram sama da organizujem prevoz, da nadjem na mapi hotel, da mozda poljubim vrata (i to mi se desavalo- jer hotel ima self cekin a instrukcije dobijem na mejl koji nisam videla).

Preko agencije "pustis mozak na pasu" sto jeste deo odmora.

Ali ja ne volim da mi neko organizuje vreme. Idem u muzej kad mi se ide, jedem gde mi se jede.
Nismo svi isti.
 

Back
Top