Quantcast

afrodita-depilacijska kreme

smaki*

Elita
Poruka
15.959
Ja koristim vitaskin, za prepone i brkove:D i odlična je. Imam osetljivu kožu i bila sam sumnjičava na početku, ali stvarno je super. Nisam imala ni crvenilo, ni osip, a skida odlično. :super:
Sad ne znam kako bi delovala na ostale, jače dlake.

gost 43599

Veoma poznat
Poruka
10.181
To ti je skroz bezveze...bacanje para....bolje skupi vise love pa kupi sebi aparat kao sto imaju u salonima, trake i vosak i sama za 15 minuta odradis noge kad tebi odgovara...tako ja radim...i odlicno je! :ok:

Krema smrdi i bezveze je!

P.s. Ni vitaskin ne valja, ni Veet...

gost 43599

Veoma poznat
Poruka
10.181
Koji aparat? Za topljenje voska?
Gde ima to da se kupi?
Hmm..najbolje je da zoves distributera za salone u drzavi u kojoj se nalazis...pa ih pitas za info...
Moj aparat je na struju sa dve lampice koji ima i rucku da lakse uhvatis...uz to kupis posebno pakiran vosak koji stavis u tu spravu i prikljucis na struju i za 15 min. se zagreje...

P.s. Ako postavljacica teme namerava da depiluje lice nek zaboravi ovu variantu...bolje kupiti male Veet listice za lice...

gost 43599

Veoma poznat
Poruka
10.181
70€..cena nije visoka s obzirom da moze da posluzi niz godina...+ vosak po 1,2€ zavisi...a sto se tice traka uzmes veliku rolnu...ja kupila 400 kom traka ( kakve se obicno i u salonima koriste, ne znam tacnu meru ) i imam vise od pola a kupila ih pre god, dve...

gost 43599

Veoma poznat
Poruka
10.181
Setih se da sam videla u Bg u Lillyu da ima sl. spravica za depilaciju ali je obicna bela, bez drske...dobije se i vosak uz to, gel i jos nesto....mislim da je u pitanju srpski proizvodjac, cene oko 2500 ili vise od 3000...nisam sigurna..davno bese april....
Pa ako je neka zainteresovana...skok u Lilly...:per:

jocikakg

Veoma poznat
Poruka
12.914
Hmm..najbolje je da zoves distributera za salone u drzavi u kojoj se nalazis...pa ih pitas za info...
Moj aparat je na struju sa dve lampice koji ima i rucku da lakse uhvatis...uz to kupis posebno pakiran vosak koji stavis u tu spravu i prikljucis na struju i za 15 min. se zagreje...

P.s. Ako postavljacica teme namerava da depiluje lice nek zaboravi ovu variantu...bolje kupiti male Veet listice za lice...
nemam potrebe lice,mislila sam za noge i prepone..probacu veceras pa javljam.

Poruka
15.172
Sve skidam voskom kod kozmeticarke.. Brkove jednom u sto god, uopste mi ne rastu, obicno kad cupa obrve, pa mi 'tad predje'. Ruke depiliram sama trakicama, noge kod kozmeticarke .. I to samo donju polovinu.. Od 14 se redovno depiluram i leti i zimi na 3 nedelje otprilike , i mnogo, mnogo, mnogo su mi se proredile dlacice. Jos sam extremno tamnoputa pa mi se i ne vidi :)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.