Quantcast

ADSL nema slobodnog porta na centrali

хероина

Buduća legenda
Poruka
41.524
Da li to znaci da meni nema ADSL interneta ni kod bilo kog drugog provajdera?
da... i nemoj ni slučajno da šalješ zahteve kod ostalih provajdera, zakomplikovaćeš sebi život... veruj mi na reč, ja sam se opekla... :lol:
prvo sam beotelu objašnjavala da se ne sećam da li sam pre 5 godina poslala njima zahtev i da ne znam da li dalje želim da budem njihov korisnik... pa sam onda sezampro-u rekla da hoću da sa njima potpišem ugovor, ali nakon par sati su mi javili da to nije moguće, jer imam trenutno aktivan još jedan zahtev(kod telekoma)... i onda su mi iz telekoma bez ikakvog pitanja isporučili modem i zvali me da potpišem ugovor... pa sam morala da sezamu objašnjavam zašto sam odustala od njih... :lol:

sasa6

Aktivan član
Poruka
1.705
Aaaaa...Ostaje mi kds kao jedini izbor...
Hvala!
Neznam sta ovo znaci, ali predpostavljam da je to ono sto i ja radim :mrgreen: ?

da... i nemoj ni slučajno da šalješ zahteve kod ostalih provajdera, zakomplikovaćeš sebi život... veruj mi na reč, ja sam se opekla... :lol:
prvo sam beotelu objašnjavala da se ne sećam da li sam pre 5 godina poslala njima zahtev i da ne znam da li dalje želim da budem njihov korisnik... pa sam onda sezampro-u rekla da hoću da sa njima potpišem ugovor, ali nakon par sati su mi javili da to nije moguće, jer imam trenutno aktivan još jedan zahtev(kod telekoma)... i onda su mi iz telekoma bez ikakvog pitanja isporučili modem i zvali me da potpišem ugovor... pa sam morala da sezamu objašnjavam zašto sam odustala od njih... :lol:
Meni nije bilo tako, ja sam u isto vreme bio prijavljen kod verata, oriona, telekoma, i beotela :hahaha:

Otkazani su lelekom, i orion, a ovi jos stoje, neka stoje ko ih sljivi :rotf:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.