Quantcast

Adsense nalog

Mirkec094

Početnik
Poruka
25
Pozdrav svima ,hteo sam da povezem youtube sa adsens nalogom ali mi ne dozvoljavaju jer mi uvek adsense javlja da imam vec dva naloga i da to nije dozvoljeno,odem na adsens nalog kad ono nista ne mogu ni opcije niti bilo sta drugo da korstim da bih nekako ugasio nalog,dali neko zna kako bi mogao da se vec jednom povezem sa youtube preko adsense a da mi ne izbacuje da imam vec dva nalog ili sta da radim jednostavno trazio sam na internetu ali nisam mogao naci nikakvo resenje.hvala

Prilozi

Mr.Infinity

Domaćin
Poruka
3.177
Sada su ti potrebni uslovi. Trebaju ti hiljadu subskrajbera i četiri hiljade sati gledanja na tvom kanalu od strane drugih gledalaca. Ja sam već zaradio 90 evra i isplaćen sam nakon tri meseca. Dok mi je stigao ček i dok sam ga unovčio čekao sam devedeset dana. Inače moj kanal na jutjubu je Neca Šmeca.

Nemaš pravo na dva naloga jedan moraš da ugasiš jer će ti u suprotnom obrisati oba.

Mirkec094

Početnik
Poruka
25
Sada su ti potrebni uslovi. Trebaju ti hiljadu subskrajbera i četiri hiljade sati gledanja na tvom kanalu od strane drugih gledalaca. Ja sam već zaradio 90 evra i isplaćen sam nakon tri meseca. Dok mi je stigao ček i dok sam ga unovčio čekao sam devedeset dana. Inače moj kanal na jutjubu je Neca Šmeca.

Nemaš pravo na dva naloga jedan moraš da ugasiš jer će ti u suprotnom obrisati oba.
Kako da igasim nalog kad ne mogu ni da udjem na njega jer minodma izbaci da nalag nije validan jer vec imam jedan?