Adsens, alternative i zarada...

Je li tesko ostvariti ikakav profit od web sajta,u nasem regionu

• Da

glasova: 1 100,0%
  • Ne

glasova: 0 0,0%

• Ukupno glasova
    1

Rileuskas

Zainteresovan član
Poruka
124
Zanima me,koje su najbolje adsense alternative za "manje" (manje pregleda)sajtove...Recimo da ti ne treba 100000 dnevnih pregleda da bi te ukljucili u program... i zanima me da li imaju samo zaradu po kliku ili ima i po pregledu... ? Znam da manje stranice i ne mogu ostvariti onda neki Bog zna kakav prihod,ali eto... 😆

Mr.Infinity

Elita
Poruka
24.956
Zanima me,koje su najbolje adsense alternative za "manje" (manje pregleda)sajtove...Recimo da ti ne treba 100000 dnevnih pregleda da bi te ukljucili u program... i zanima me da li imaju samo zaradu po kliku ili ima i po pregledu... ? Znam da manje stranice i ne mogu ostvariti onda neki Bog zna kakav prihod,ali eto... 😆
Ako si bloger onda po kliku na reklami koje se pojavi tokom čitanja. Ali ti sam ne smeš da klikneš na reklamu jer će odmah da te izbace iz partnerskog programa.

Slično je i sa YouTube videima tamo ti daju pravo na tri greške.

Svako ko ti klikne na reklamu dobijaš deseti deo centa.

Vrednuje se odakle su klikovi došli i koliko puta su ljudi kliknuli na njih.

Ne smeš da angažujeđ osobu koja će stalno da klikće jer će te onda izbaciti iz partnerskog programa,

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.