Adrese strip šopova (u prvoj poruci)

Cene na pijacama su od 50 - 150 din , nekada i 300 za zagora traze
Ali primerci od 50 dinara dosta su losi ali imaju sve strane i korice. Bar sam ja to primetio.
A i treba stalno traziti prodavce posto ih retko ima na istom mestu ili nemaju stalno stripova.

loši, ali su zato samo 50din:)...treba ih pregledati, pa odlučiti...
na kojim sve pijacama ima stripova?
 
Bio sam u klubu ljubitelja stripa nije ga ni malo lako naci. Tamo udjes u zgradu pa se popnes na prvi sprat. Ima naziv stripoteka na Ulazu.

icu ja sad jedan dan u Bgd kaze mi buraz da ima prodavaca stripova na sve strane. Ali da ima nekih jeftinih na zemunskom keju.
Imam nekog lika sto daje oglase u gradjanskom pa i njega planiram obici iduci put.

A najlon radi samo nedeljom tu se isto da naci koji strip :P

Tog sto daje oglase u gradjanskom sam i ja primetio. Zvao ga jednom i poslao poruku...nije se javljao/odgovarao!? Jesi li ti mozda stupio u kontakt sa njim? Ako jesi, samo me zanima okvirno kakve su ocuvanosti stripovi, pogotovo Alan Ford...da vidim ima li poente da pokusavam i dalje da ga kontaktiram.
 
ja saM ISTO BIO U TOM STRIP KLUBU OBOZAVALACA vido sam da imaju i stare ploce,da bih se uclanio placas 1000 din godisnje ima i skola crtanja stripa.....da li neko ide u tu skolu crtanja stripa i da li je zanimljivo?

Bio sam i ja u tom klubu preko puta Trcike. Uclanjejnje 1000 dinara.Pitam je tipa sta imas satim uclanjenjem,tip kaze nista. Ako hocu da iznajmim strip to se posebno placa.Ako si clan neke biblioteke platis clanarinu i citas cele godine,a ovde placas clanarinu i posebno iznajmljivanje.Cene je brutalno nabijo.Ko voli da se razbacuje parama neka izvoli.
 
Bio sam i ja u tom klubu preko puta Trcike. Uclanjejnje 1000 dinara.Pitam je tipa sta imas satim uclanjenjem,tip kaze nista. Ako hocu da iznajmim strip to se posebno placa.Ako si clan neke biblioteke platis clanarinu i citas cele godine,a ovde placas clanarinu i posebno iznajmljivanje.Cene je brutalno nabijo.Ko voli da se razbacuje parama neka izvoli.

da,ja tamo samo kupujem stripove(nisam uclanjen).....
 
Ja stripove nabavljam samo u knjizari AF, sta trazis imaju. Cene su dosta povoljne i stripovi su citavi ( ne prodaju kupuse ). U Darkvudu sam bio nekoliko puta i tu je zadovoljavajuci nivo.Ali u Novom Sadu taj
Klub obozavatelja stripa prekoputa Trckike, raspad sistema. Stripovi uopste nisu sortirani sve je nabacao, prljavo, prasine 2 tone, onaj sto radi tamo neki debeli sa bradom jede neke kobasice,ruke brise o stripove. Kada odes u knjizaru AF tamo sve mirise, a tk klubu smrdi. Drug uzeo neke stripove, dosao kuci fale stranice, kakvu to robu prodaju ?
Samo Bg knjizara AF i Darkvud, cisto, uredno i znas sta si kupio.
 
Ja stripove nabavljam samo u knjizari AF, sta trazis imaju. Cene su dosta povoljne i stripovi su citavi ( ne prodaju kupuse ). U Darkvudu sam bio nekoliko puta i tu je zadovoljavajuci nivo.Ali u Novom Sadu taj
Klub obozavatelja stripa prekoputa Trckike, raspad sistema. Stripovi uopste nisu sortirani sve je nabacao, prljavo, prasine 2 tone, onaj sto radi tamo neki debeli sa bradom jede neke kobasice,ruke brise o stripove. Kada odes u knjizaru AF tamo sve mirise, a tk klubu smrdi. Drug uzeo neke stripove, dosao kuci fale stranice, kakvu to robu prodaju ?
Samo Bg knjizara AF i Darkvud, cisto, uredno i znas sta si kupio.

I ja kupujem u AF, ali cene nisu baš jeftine, posebno posle poskupljenja pre par meseci. U Darkwoodu nisam nikad bio, njihov sajt i nije baš od pomoći, na sajtu verovatno nema ni [SUP]1[/SUP]/[SUB]5[/SUB] od onoga što stvarno imaju... Kolika im je cena Alan Forda u izdanju Vjesnika? Mislim, ovih ne-retkih brojeva...
 
I ja kupujem u AF, ali cene nisu baš jeftine, posebno posle poskupljenja pre par meseci. U Darkwoodu nisam nikad bio, njihov sajt i nije baš od pomoći, na sajtu verovatno nema ni [SUP]1[/SUP]/[SUB]5[/SUB] od onoga što stvarno imaju... Kolika im je cena Alan Forda u izdanju Vjesnika? Mislim, ovih ne-retkih brojeva...
Sve ti je poskupelo. Poenta je da kada kupis strip u AF i Dakvudu da nece biti manjka stranica.Mislim da u Darkvudu moze da se ostavi spisak, i da navratis svremena na vreme da vidis da li su ti nesto nasli. Na znam na koje brojeve alanforda ( af superstrip 300-4.. mislis ?)
Bolje da platim malo vise u AF, i znam sta sam kupio, nego u onaj mesari u Novom Sadu prekoputa Trcike,gde tip jede i sa tim rukama okrece stranice,a verovatno uzme neke i kao salvete.
Kad si koekcionar to mora da je sve 100 %.
 
Sve ti je poskupelo. Poenta je da kada kupis strip u AF i Dakvudu da nece biti manjka stranica.Mislim da u Darkvudu moze da se ostavi spisak, i da navratis svremena na vreme da vidis da li su ti nesto nasli. Na znam na koje brojeve alanforda ( af superstrip 300-4.. mislis ?)
Bolje da platim malo vise u AF, i znam sta sam kupio, nego u onaj mesari u Novom Sadu prekoputa Trcike,gde tip jede i sa tim rukama okrece stranice,a verovatno uzme neke i kao salvete.
Kad si koekcionar to mora da je sve 100 %.

Nikad nisam bio u toj prodavnici u Novom Sadu, tako da ne znam kakvi su tamo, ali naravno da očekuješ dobro očuvan strip. Znam da u AF prodaju i one bez naslovnih stranica i slično, ali po jeftinijoj ceni.

Na znam na koje brojeve alanforda ( af superstrip 300-4.. mislis ?)

Da, otprilike na brojeve 300-420. Znaš li možda cenu?
 
Ja stripove nabavljam samo u knjizari AF, sta trazis imaju. Cene su dosta povoljne i stripovi su citavi ( ne prodaju kupuse ). U Darkvudu sam bio nekoliko puta i tu je zadovoljavajuci nivo.Ali u Novom Sadu taj
Klub obozavatelja stripa prekoputa Trckike, raspad sistema. Stripovi uopste nisu sortirani sve je nabacao, prljavo, prasine 2 tone, onaj sto radi tamo neki debeli sa bradom jede neke kobasice,ruke brise o stripove. Kada odes u knjizaru AF tamo sve mirise, a tk klubu smrdi. Drug uzeo neke stripove, dosao kuci fale stranice, kakvu to robu prodaju ?
Samo Bg knjizara AF i Darkvud, cisto, uredno i znas sta si kupio.

Potpisujem !
 

Back
Top