Adolf Hitler umro je sa 56 godina, a izgledao je kao starac: Misterija njegove smrti je rešena tek 2018. godine

Ima njih jako visokih naročito tamo jedan deo na severozapadu, ja nisam mogao da verujem da retko možeš da vidiš čoveka ispod 190 a cipele mislim da niko nije ispod 45. Barem ovde ja nemam problema sa patikama da nadjem 48 za mene :lol:
Samo su neskladno gradjeni valjda zbog tog načina života.
Сунце ти, тај део земља бигфутова :hahaha:
 
Zajebana stvar, veruj mi. Baš je teško ovde pronaći slične brojeve, ili makar nemaš nekog izbora. U Sloveniji za svaki model postoji bar jedan par te veličine, a cena duplo niža od manjih brojeva...
Znam meni zajebano sa 48 a mogu da zamislim tebe sa 51. Jbg ne valja ni kad je čovek mnogo veliki. Koliko imaš kila? Ja sam 105 na 190cm
 
Па сад, шта је нормално стопало зависи где и за кога :hahaha:
Znaš kolikog sam čoveka ovde video pa to je strašno. Znači nije ono samo visok a mršav ko motka nego sve veliko na njemu i ruke i stopala i glava... Nije ono da ima neki poremećaj, to se vidi, nego čovek ogroman, ja prema njemu kao dete a ja nisam baš mali
 
Znaš kolikog sam čoveka ovde video pa to je strašno. Znači nije ono samo visok a mršav ko motka nego sve veliko na njemu i ruke i stopala i glava... Nije ono da ima neki poremećaj, to se vidi, nego čovek ogroman, ja prema njemu kao dete a ja nisam baš mali
Ја сам пре неку годину видео једног сличног лика на селу и уватила ме страва. Сва срећа па није пргав :hahaha:
 
Slabiji sam, isto oko 105 na dva metra, ali radim na tome da povećam masu...
Ja sam do vojske imao 83kg nisam se bavio sportom a regrutovao sam specijalnu jedinicu gde su me stvarno pookidali da sam bio kao avganistanski hrt i tad sam zavoleo nekako mazohizam i posle armije krenuo da se bavim sportom baš fanatično, boks, tegovi i tako sam nagurao godinama polako dvadesetak kila mišića
 
Ja sam do vojske imao 83kg nisam se bavio sportom a regrutovao sam specijalnu jedinicu gde su me stvarno pookidali da sam bio kao avganistanski hrt i tad sam zavoleo nekako mazohizam i posle armije krenuo da se bavim sportom baš fanatično, boks, tegovi i tako sam nagurao godinama polako dvadesetak kila mišića

Bravo, svaka čast. Ja mrzim kad neko krene da se puca steroidima da bi dobio na masi preko noći. Nego treniraj krvnički, pa će i rezultati biti slađi...
 
Bravo, svaka čast. Ja mrzim kad neko krene da se puca steroidima da bi dobio na masi preko noći. Nego treniraj krvnički, pa će i rezultati biti slađi...
Ništa, kakvi crni steroidi čak ni proteine nisam uzimao, prvo zbog para tad je bilo sve mnogo skupo a znaš kako je bilo devedesetih. Sećam se lik nabavio kreatin, dao sto maraka, mi brate gledamo kao fora jel smem da pipnem možda ojačam malo od toga... Ja sam fanatik u glavi meni ne treba doping :D
 
Сва срећа. Друже, моја шака је већа од просечног човека, кад се поздравио самном нисам могао да верујем.
Imao prilika da upoznam grmalje, oduševljavaju me, svi dobre duše
 

Back
Top