ADOBE ENCORE DVD CS 3 BURN DVD - problem

Angel4U

Buduća legenda
Banovan
Poruka
36.702
Prvo nekoliko stvari proveriti:

1. Da li ste uvezli MP3 fajlove u vasem meniju ili bilo gde?
2. Ako jeste, konvertuj taj MP3 fajl u WAV fajl rucno.
3. Zameni MP3 fajl sa WAV ili samo izbrisi stari MP3 fajl i zameni sa novim konvertovanim WAV ;-)
4. Zatim pogledajte brzinu prenosa podataka, i ako imate visok bitrate od 8.0 ili vise, to moze biti problem.
5. Pokusajte nizi maximum bitrate recimo izmedju 6.0 i 7.5
6. Drugo moguce resenje je kodirati tvoj audio kao "Dolby Digital AC3" umesto PCM-a

Probaj pa javi ;PPP

dragandok

Obećava
Poruka
70
Hvala, ništa od ovoga šte ste mi rekli nisam uradio, hvala.

Imam uvezene MP3 fajlove uz Video fajlove a u meniju ih nisam postavljao.
Ne znam gde da vidim brzinu prenosa.
Ne znam da li "Dolby Digital AC3" ima neko ograničenje u smislu koliko puta može da se koristi kao u PremierPro CS2.

Opet hvala.
To ću sve sutra da radim pa ću Vam sutra uveče reći šta sam uradio.
Voleo bih da mogu da "spržim" taj DVD !

dragandok

Obećava
Poruka
70
Ništa nisam uradio po Vašem savetu, zaneo sam se sa EncoreCS4 koji po defaultu ima " Dolby Digital AC3 ", i mislio sam da sam završio posao, ali AVAJ. Sve sam lepo uredio, kako sam želeo, napravio menu, uredio ga u Photoshopu, podesio chapter point kao i End Action i pregledao svoj rad u Prewiev from here, i sve je ispalo fantastično, baš sam bio zadovoljan misleći da sam završio posao bez konvertovanja MP3 fajlova u WAV formate…
Ako imate vremena pogledajte Video klipove koje sam uradio i shvatićete zašto mi je stalo da to uradim.
Video 1
sam krenuo na rezanje DVD-a, prihvatio je i krenuo Build, završio je na moje iznenađenje i bio sam sretan ali na kratko…
Kad sam taj DVD disk stavio u DVD player nije bilo ništa, samo crni ekran i stoji Stop onosno DVD.
Baš mi se neda…
Šta je u pitanju, ovo je Hamletovski zar ne…
Bez obzira na sve, hvala na interesovanju za moj problem.
pzz dragandok