Admini i supermoderatori otvorite nam pdf "Bodybuilding & Fitness" - apel korisnika

Da li zelite da se otvori novi pdf Bodybuilding & Fitness?

  • Da zelim novi pdf Bodybuilding & Fitness

  • Ne ne zelim ja sam hejter, nista ne zelim da napreduje pa ni ovo!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.401
Dragi nasi admini kao sto vidite, mi smo od pdf-a rekreacija napravili neku vrstu pdfa Fitness dizanje tegova i bodibilding! Jednostavno nemamo gde drugde da pisemo! Imamo onu malu temicu na rekreaciji Bodybuilding, ali ona je suvise mala da bi se na njoj nesto ozbiljno pisalo, a i o ce to posle da mota i da klice da nadje nesto??

To je znaci BB tema, a gde onda pisati o Fitnesu??

'Ajde za Bodibilding ali stvarno je sramota ZA FORUM KRSTARICE DA NEMA PDF FITNESS U 2011. GODINI !

Sve ljude od 10 do 110 godina PRVO U ZIVOTU ZANIMA da budu lepi privlacni da imaju novac i da IZGLEDAJU FIT, SNAZNO I JAO!

Ja ne znam jednog coveka da to ne zeli! Cak i kada kaze da ne zeli to mu je mehanizam odbrane a zapravo taj zeli vise nego ostali!

Malo je smesno vise da ovde pisemo na rekreaciji! Sve se vise ljudi javlja i pita, i mnogi od nas su nervozni jer nemamo ljudski nas pravi pdf, koji cemo moci da uredjujemo na nas nacin i da imamo konacno nekog strucnog moderatora koji ce POBOLJSAVATI RAD PDF-A SISTEMATIZACIJOM, UREDJIVANJEM , DODAVANJEM CLANAKA, SELEKCIJOM PRIMARNOSTI TEMA ITD A NE SAMO DA SEDI I CUTI.....


Cuo sam da nove pdf-ove otvarate po sistemu AKO IMA PUNO INTERESOVANJA ZA TO VI OTVORITE!

Tema Bodibilding na rekreaciji a i na ostalim sportovima je PREPUNJANA POSTOVIMA I AKO TO NIJE INTERESOVANJE ZA POKRETANJE NOVOG PDF-A ONDA NE ZNAM STA JESTE.......

Forum krstarice je prepun nekih glupih pdf-a sa nestrucnim moderatorima, a da bi covek bio mod po vama mora da bude Isus Hrist, i da visi 23,5h dnevno na krsti tj da ima 100 000 poslatih postova! KOJA NOTORNA GLUPOST! A uopste vam nije bitno da li taj zna tematiu! Po kom kriterijumu ce on odlucivati sta je dobra tema a sta ne, u akvom toku ide itd???
===================================================

Otvaram ovu temu a vi dragi orisnici dajte svoj glas ako zelite da nam otvore novi pdf Bodibilding & Fitness!

=================================================

Admini i supermodovi, ja ovo pisem vec po 1000 put, salo sam svima vama privatne poruke ali niko mi nije ni odgovorio osim Gibice koji je rekao svidja im se ideja ali nemaju oga za moda!!!!! I onda tako to ostalo i dalje ih boli K....
:hahaha::rotf::mrgreen:Pa kako nema moda? Pa sta ja radim ovde svo vreme? Aaa a sta ja nisam kao pozeljan za moda?? E pa nap usite se onda znate cega!

Sta i ja bre ovde vas moljakam, KAO DA JA ZAVISIM OD VAS A NE VI OD MENE/NAS korisnika oji vam nabijamo posecenost i posle na osnovu toga dobijate sponzore !!!!!!

Do k urcilo mi e vise da vas moljakam da nam otvorite novi pdf!
Kao vi meni cinite uslugu pa moram da vas molim, a ustvari ja bih vama ucinio uslugu ispisajuci celu malu enciklopediju na tom pdf-u!

EVO MNOGI LJUDI SU VAM POBEGLI SA PDF REKREACIJA JER NEMA BB PDF, POLAKO PAKUJEM KOFERE I JA! Svako o malo vise zna posle odredjenog vremena ode sa Foruma Krstarice! Rasterujete korisnike bre sa foruma LOSOM USLUGOM!

Ista stvar sa pdf-om borilacke vestine - ja sam se registrovao na Forum Krstarice da bih tamo pisao jer je bilo zivo, zabavno, puno ljudi, pa dobijes entuzijazam i ti da pises! SADA JE MRTVILO TAMO! NEMA 70% LJUDI! I EVO NADJOH IH SVE NA BORILACKOM KLUBU FORUMU, FORUMU BORENJE ITD!

Jednostavno beze ljudi bre! Leprosy moderator oji je ovde bio prestao je da bude mod i otisao da bude mod na borilacki klub! Evo vidim i zuti car vam je sada odbio i batalio moderaciju! Sada nemate moda na pdf borilacke vestine!

Beze ljudi i odatle......ZNACI UNISTAVATE SAMI SEBE, ISTERUJETE LJUDE SA FORUMA, LJUDI IDU ONDE GDE CE BITI POSTOVANI GDE SU KOMPETENTNI I OBJEKTIVNI MODERATORI I GDE CE IMATI SLUHA ZA NJIHOVE PROHTEVE!

ne znam ni zasto sam napisao ovoliki post! Ne zasluzujete! Nego trebam da odem i postanem clan drugog foruma na kome cu ljudski da pisem!
 
Meni je svejedno, nego me zanima zasto postoji PDF "Borilačke veštine i sportovi" i PDF "Ostali sportovi"? :confused:

Kakvi su to ostali sportovi, a kakvi su to samo sportovi? Ne razumem...

Pdf BV i BV sportovi treba da glasi znaci misli se na BORILACKE vestine i BORILACKE SPORTOVE a ovi su napisali borilacke kao prefix ispred ESTINA I SPORTOVA, znaci borilacki se odnosi i na sportove!
KAo ada napises Lepi Pera i Milica ! Ovde se npr lepi odnosi i na Milicu! Ovo sve zato sto se ovi oji treniraju vestine vredjaju ako ih uporedjujes sa "borilackim sportistima" kao oni su na vecem mentalnom nivou itd oni nisu kavgadzije i ulicari! A ovi iz Bor sportova se isto vredjaju da ih nazivas borilackim vestimana jer oni misle mahom da je to sviranje k.... neupotrebljivo za ulicu i realne situacije itd....

Otuda naziv Borilace vestine i (borilacki sportovi) - da bi i jedni i drugi bili zadovoljni!

Ostali sportovi pdf je pdf na kojem su opisani i grupisani svi ostali sportovi kao sto i kaze sama rec koji postoje A ZA NJIH NE POSTOJI TOLIKO VELIKO INTERESOVANJE DA BI SE OTVORIO NOVI PDF!

Mozda su nekad i borilacki sportovi bili u sastavu ostalih sportova ali vremenom se mnogo pisalo i ljudima treba vise prostora da lepo klasifikuju teme itd, bas ono sto ja sada trazim za fitnes i BB!
 
Al pazi pobegli zato sto im je problem jedno 6cm da kliknu dalje..ne slazem se prvenstveno zbog nastupa postavljaca teme..koji se nadje ''pametan'' na svakoj temi da se kurcobeca i obraca drugim korisnicima koji traze savet sa nipodastavanjem

Pa posto se nadjem "pametan" niko od mene i Fitnesa G ne bi trazio savete! Procesljaj malo teme VIDECES KAKO MI SE LJUDI ZAHVALJUJU A O PRIVATNIM PORUAMA I REPUTACIJAMA NECU NI DA PRICAM!

Zasto onda ljudi meni i dalje pisu i traze da cuju eto bas moje misljenje, kad sam ja ovo ono itd??? To je onda kontradicija i ne bi se desavalo! Ja sam jedini koji ce ti reci nesto u oci pa oterati u 3 lepe ali ja sam isto i jedini koji ce ti odgovoriti obicno prvi, u 4 sata ujutro ili napisati post od milion recenica koji niko drugi ne bi imao zivaca da iskuca! Cak i neki drugi orisnici oji ne traze savet kazu e vala svaka ti cast kad imas one zivce ja ne bih mogao opet onoliko da mu kucam!

Ponekad je pozeljno i nekog izdriblati malo i naterati mu osecaj krivice i sramote kako bi promenio svoj ucmali nezdrav zivot nego da ga milkis i hvalis to je kontraprodutivno!A to sto sam pametan i znam, j b g to je to sta da ti kazem....to potrvrdjuju i ovi sto pitaju ! Nikog ja ne molim da me pita nesto pa ja kao da im odgovaram! Nego zao mi je mnoge sam i prevario - obecao da im odgovorim a nisam stigao pa sam posle zaboravio itd....

Ako nam otvore novi pdf, samo ti i slicni sa pdf SEX ne ulazite i sve ce biti dobro i kao pod konac! Nekim ljudima ne treba da azes get a life kao vama sa pdf SEX koji visite tamo po 24h dnevno i imate o 50 000 postova, NEKO BRE IMA ZIVOT I NEMA VREMENA DA SAD PO 3 SATA CEPRKA PO NEKOM NEORGANIZOVANOM PDF-U NA KOME IMA SVE I SVASTA - PA TO BRE IRITIRA! Eto to je definicija "lenjosti za samo 6 klikova"

Zasto kada sve moze lepo da bude sistematizovano, klasifiovano, pregledno naznaceno! Hm...verujem da niko od vas ne zna sta znaci didaktika u nastavi!
 
Al pazi pobegli zato sto im je problem jedno 6cm da kliknu dalje..ne slazem se prvenstveno zbog nastupa postavljaca teme..koji se nadje ''pametan'' na svakoj temi da se kurcobeca i obraca drugim korisnicima koji traze savet sa nipodastavanjem

Potpisujem...

@Bru Zli

Brate, u svakom tvom postu ti napises "tu mora mnogo da se pise i puno da se objasnjava" a onda napises roman koji nema veze sa temom nit' veze s' mozgom... :P

Lepo kaze ona izreka "Mudar covek ne kaze sve sto misli, ali misli sve sto kaze"...dakle, ako hoces da budes moderator onda moras malo pripaziti i na ponasanje tj. na obracanje forumasima i velicinu postova(reci samo ono sto je bitno, a ne da pises autobiografiju)...mene recimo mrzi da citam cele tvoje postove zato sto sam navikao da u njima pise dosta toga sto nema veze sa temom...ako razumes sta hocu da kazem...
 
Pa posto se nadjem "pametan" niko od mene i Fitnesa G ne bi trazio savete! Procesljaj malo teme VIDECES KAKO MI SE LJUDI ZAHVALJUJU A O PRIVATNIM PORUAMA I REPUTACIJAMA NECU NI DA PRICAM!

Zasto onda ljudi meni i dalje pisu i traze da cuju eto bas moje misljenje, kad sam ja ovo ono itd??? To je onda kontradicija i ne bi se desavalo! Ja sam jedini koji ce ti reci nesto u oci pa oterati u 3 lepe ali ja sam isto i jedini koji ce ti odgovoriti obicno prvi, u 4 sata ujutro ili napisati post od milion recenica koji niko drugi ne bi imao zivaca da iskuca! Cak i neki drugi orisnici oji ne traze savet kazu e vala svaka ti cast kad imas one zivce ja ne bih mogao opet onoliko da mu kucam!

Ponekad je pozeljno i nekog izdriblati malo i naterati mu osecaj krivice i sramote kako bi promenio svoj ucmali nezdrav zivot nego da ga milkis i hvalis to je kontraprodutivno!A to sto sam pametan i znam, j b g to je to sta da ti kazem....to potrvrdjuju i ovi sto pitaju ! Nikog ja ne molim da me pita nesto pa ja kao da im odgovaram! Nego zao mi je mnoge sam i prevario - obecao da im odgovorim a nisam stigao pa sam posle zaboravio itd....

Ako nam otvore novi pdf, samo ti i slicni sa pdf SEX ne ulazite i sve ce biti dobro i kao pod konac! Nekim ljudima ne treba da azes get a life kao vama sa pdf SEX koji visite tamo po 24h dnevno i imate o 50 000 postova, NEKO BRE IMA ZIVOT I NEMA VREMENA DA SAD PO 3 SATA CEPRKA PO NEKOM NEORGANIZOVANOM PDF-U NA KOME IMA SVE I SVASTA - PA TO BRE IRITIRA! Eto to je definicija "lenjosti za samo 6 klikova"

Zasto kada sve moze lepo da bude sistematizovano, klasifiovano, pregledno naznaceno! Hm...verujem da niko od vas ne zna sta znaci didaktika u nastavi!

Znas onog malog jokilipa sto nije lepo dizao tegove? Ocigledno je da klinac nema pojma o vezbanju i tako tome, zar ne?
E pa vidi sta je njemu lik napisao -->
Uz dužno poštovanje prema jokilip-u, jer sigurno ima više znanja od mene, zar ne bi trebao težinu i serije da prilagodi svojim mogućnostima i potrebama? Koliko mi je poznato za masu se radi manje repeticija uz veću kilažu a ne 150x, to mi je nešto jako puno. I jedan savet godzilli da prvo uredi prehranu koja je osnova za svakog ko misli da se bavi sportom a posebnom fitnesom. Početnici uvek misle da će im teg od 100kg pomoći da budu švarcenegeri za mesec dana neznajući da je ishrana najbitniji faktor i da od ishrane sve počinje.

Razumes sta hocu da kazem? Ako neko nesto ne zna, i onda dodje ovde i ti mu ispricas ovo-ono normalno da ce ti on poverovati kad ne zna nista drugo i misli da si ti u pravu, isto tako je i onaj lik malom jokilipu napisao ono sto je napisao, zato sto je mislio da jokilip zna nesto, a ustvari ne zna nista, ako cemo realno...

A ovo za velike postove, dugacke recenice, vec sam rekao, mogao bi poraditi na tome da te recenice smanjis, nema potrebe da neko cita nesto pola sata, a 60% texta nema veze sa onim sto njega zanima...
 
Pa posto se nadjem "pametan" niko od mene i Fitnesa G ne bi trazio savete! Procesljaj malo teme VIDECES KAKO MI SE LJUDI ZAHVALJUJU A O PRIVATNIM PORUAMA I REPUTACIJAMA NECU NI DA PRICAM!

Zasto onda ljudi meni i dalje pisu i traze da cuju eto bas moje misljenje, kad sam ja ovo ono itd??? To je onda kontradicija i ne bi se desavalo! Ja sam jedini koji ce ti reci nesto u oci pa oterati u 3 lepe ali ja sam isto i jedini koji ce ti odgovoriti obicno prvi, u 4 sata ujutro ili napisati post od milion recenica koji niko drugi ne bi imao zivaca da iskuca! Cak i neki drugi orisnici oji ne traze savet kazu e vala svaka ti cast kad imas one zivce ja ne bih mogao opet onoliko da mu kucam!

Ponekad je pozeljno i nekog izdriblati malo i naterati mu osecaj krivice i sramote kako bi promenio svoj ucmali nezdrav zivot nego da ga milkis i hvalis to je kontraprodutivno!A to sto sam pametan i znam, j b g to je to sta da ti kazem....to potrvrdjuju i ovi sto pitaju ! Nikog ja ne molim da me pita nesto pa ja kao da im odgovaram! Nego zao mi je mnoge sam i prevario - obecao da im odgovorim a nisam stigao pa sam posle zaboravio itd....

Ako nam otvore novi pdf, samo ti i slicni sa pdf SEX ne ulazite i sve ce biti dobro i kao pod konac! Nekim ljudima ne treba da azes get a life kao vama sa pdf SEX koji visite tamo po 24h dnevno i imate o 50 000 postova, NEKO BRE IMA ZIVOT I NEMA VREMENA DA SAD PO 3 SATA CEPRKA PO NEKOM NEORGANIZOVANOM PDF-U NA KOME IMA SVE I SVASTA - PA TO BRE IRITIRA! Eto to je definicija "lenjosti za samo 6 klikova"

Zasto kada sve moze lepo da bude sistematizovano, klasifiovano, pregledno naznaceno! Hm...verujem da niko od vas ne zna sta znaci didaktika u nastavi!

Prvo ti nisi nikakav kurton da procenjujes gde sta i ko pise pa na sonovu toga sto te negde napusio pravis profil i obracas na svakoj temi uz kontra stavove BEZ AGRUMENATA kao sto kaze snickers..bitno je samo da si ti antiprotivan a nista pametno nikad ne kazes..dakle u zabludi si ako mislis da tvoja velika slova i valjanje od smeha ostavljaju utisak da imas stav i znanje..totalno suprotno..tako da prvo nauci sta je kultura pa onda mozes ocekivati da te neko shvati ozbiljno :ok:
 
Znas onog malog jokilipa sto nije lepo dizao tegove? Ocigledno je da klinac nema pojma o vezbanju i tako tome, zar ne?
E pa vidi sta je njemu lik napisao -->
Razumes sta hocu da kazem? Ako neko nesto ne zna, i onda dodje ovde i ti mu ispricas ovo-ono normalno da ce ti on poverovati kad ne zna nista drugo i misli da si ti u pravu, isto tako je i onaj lik malom jokilipu napisao ono sto je napisao, zato sto je mislio da jokilip zna nesto, a ustvari ne zna nista, ako cemo realno...

A ovo za velike postove, dugacke recenice, vec sam rekao, mogao bi poraditi na tome da te recenice smanjis, nema potrebe da neko cita nesto pola sata, a 60% texta nema veze sa onim sto njega zanima...

:worth:case slosed:ok:
 
Pored kakvog sporta?? Sport je podforum foruma krstarice a u Sportu ima jos milion podforumcica sa svojim temama!

ZASTO NIJE POTREBAN PDF??
AKO NIJE TEBI POTREBAN NE ZNACI DA NIKOM NIJE POTREBAN!

Na rekreaciji se ne moze pisati! BILO STA STO NAPISEM A DA PREVAZILAZI FIZICKE ZAHTEVE PENZIONERSKOG REKREATIVNOG SETANJA PSA PO PARKU MENI SE PRIDOBACUJE - NIJE TO ZA OVDE STA CE TO NJIMA ONI SU "REKREATIVCI" :roll::roll::roll: A ja sam kao pro i ovi ostali koji pisu i trude se kao ja :roll::roll::roll::roll:

Ok rekreativci ali to ne znaci da treba da vezbaju i da se ponasaju ao da su hendikepirani! :roll: Sta vise i osobe sa hendikepom se 300% vise i jace "rekreiraju" od ovde nekih "rekreativaca" koji su 100% normalni i funkcionalni!

Mislim da je sama ta rec "rekreativac" neko opravdanje za nekog lenjog coveka kojem nista ne fali osim truda, pozrtvovanosti, mooda! Nego odmah, sta ce to meni ja sam rekreativac, dosta mi je i da prosetan kuce 15 minuta brzim hodom 2 put nedeljno!

GDE JA DA PISEM ZA BB I ZA FITNESS, A TO SU OGROMNE TEME, KO ZNA O TOME ZNA KOLIKO JE TO OGROMNA TEMA KOJA UKLJUCUJE I NUTRICIONIZAM, BIOHEMIJU, ANATOMIJU, FIZIOLOGIJU, I MNOGE DRUGE NAUCNE DISCIPLINE!

Znaci ne zelim da pisem o rekreativcima zelim da pisem o ljudima koji se bave fitnesom i BB! Naravno i oni su REKREATIVCI osim ako ne zive u Americi i ne nastupaju po nekoliko puta godisnje po takmicenjima i uzimaju stotine hiljada evra, imaju sponzore i posao im je da od 7-15h jedu vezbaju itd! Ali oni nisu rekreativci tipa da igraju domine po parku, badminton nedeljom kad je lepo vreme ili da pomalo dzogiraju dvaputa mesecno i da drze "kiwi dijete" !

ZNACI JESTE POTREBAN OVAKAV PDF JER NEMA GDE DA SE PISE OVO STO SAM IZLOZIO!

I prosto ne mogu da verujem da su za sada posle mene 2 r e t a r d a kliknula na NE NECU - LEPO SAM IH UNAPRED ANALIZIRAO I REKAO DA SU HEJTERI!

Prosto ne razumem takve d e b i l e - sad on ne zeli to i njemu nista ne znaci - AKO NE ZELI NEMOJ DA ULAZI, NI JA NPR NE ULAZIM NA PDF AUTOMOBILI , PA SE NE ZALAZEM DA GA UGASE ILI NPR DA OTVORE BILO OJI DRUGI PDF! Sta taj idio t ima od toga sto nama nece otvoriti PDF??? Da bude hejter? Da upropasti nesto? Da namerno neda da se nesto pravi, razvija napreduje zato sto je isompleksirani pacenik i voli da sve ljudima stagnira , da se rusi, da propada itd!


PU MAMU VA, J..... PLJUJEM VAS U LICE ZNACI NE MOGU DA VERUJEM KOLIKI STE IDIOTI! (stivene ovo se ne odnosi posebno na tebe nego na ova 2 idiota koja su klinula a zanm i oja 2 i zasto su kliknula mogu da napisem knjigu o njihovoj psihoanalizi )

Зли Брусе, подржавам идеју.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top