Adidas reklama koja proslavlja "grudi svih oblika i veličina" zabranjena u Velikoj Britaniji

Lepo receno.
Drustvo postaje konzervativnije, e sad, sta je uzrok tome - moglo bi se diskutovati, ali to bi bila dosadna rasprava za ljis.
Vrlo jednostavno..Instagram i ostale dustvene mreze su prepune fotki lepih i atraktivnih cura, oblih guza, savrsenih grudi, ravnih stomaka i preplanule koze.. I onda svesno iili nesvesno mladi se uporedjuju sa njima i vecina dolazi do zakljucka da nema telo koje namecu standardi..
 
Vrlo jednostavno..Instagram i ostale dustvene mreze su prepune fotki lepih i atraktivnih cura, oblih guza, savrsenih grudi, ravnih stomaka i preplanule koze.. I onda svesno iili nesvesno mladi se uporedjuju sa njima i vecina dolazi do zakljucka da nema telo koje namecu standardi..
pa nije samo mladi, rece zena da na adu bojanu idu mahom starci. sta je sa ljudima u sredini - u 30im, 40im
 
Neki se možda sećaju da sam ranije pisao o Adidasovoj reklami o sisama ženskim grudima, a sad čitam da su Englezi zabranili tu reklamu jer uznemirava pojedinu decu i odrasle.

Evo slike u pitanju

Pogledajte prilog 1152545

Slažem se da to ne treba da se stavlja po bilbordima i da se gura pred nos svima. A vi?


Da naravno lepše je to ne viditi ali onda naprimjer kući kad se dodje surfovati po seks sajtovima gledajući sise (ja ovo vako generalno kažem )



A da meni reklama nesmeta

Možda jedino da su napisali ispod “sorry for natural boobs “ posto se mnogi odvikli i očito misle da sise ostaju čvrste i stoje sve dok ne umremo
 
Da naravno lepše je to ne viditi ali onda naprimjer kući kad se dodje surfovati po seks sajtovima gledajući sise (ja ovo vako generalno kažem )



A da meni reklama nesmeta

Možda jedino da su napisali ispod “sorry for natural boobs “ posto se mnogi odvikli i očito misle da sise ostaju čvrste i stoje sve dok ne umremo
Ruki, neću da bidnem ljakse pa da te ovde prozivam da besiš sliku sisa na onoj erotici samo za članove, ali budi malko duševna pa mi reci - na koje od ovih adidaski tvoje dojkice najviše liče? Čisto da me želja mine, niš' sexualno :rumenko:
 
Neki se možda sećaju da sam ranije pisao o Adidasovoj reklami o sisama ženskim grudima, a sad čitam da su Englezi zabranili tu reklamu jer uznemirava pojedinu decu i odrasle.

Evo slike u pitanju

Pogledajte prilog 1152545

Slažem se da to ne treba da se stavlja po bilbordima i da se gura pred nos svima. A vi?
Ja ovoliko golih sisa na forumu do sada nisam videla. Znaci sve zene na LjiSu da se poskidamo i okacimo nece ih biti ovoliko.
 
Nije autorska tema, pošto sam maznuo sliku od forumaša, koji je opet maznuo istu od adidasa.
Dakle, drage forumašice, sve je jasno - uporedite svoje dojke sa dole postavljenim sisicama, sisama i sisetinama i dajte nam na znanje.
U cilju izbegavanja sexualne diskriminacije mogu i forumaši da se javljaju ukoliko znaju kakve dojke neka forumašica gaji
SILIKONKE i TRAVKE STOP!

Bild_2022-07-29_232336.png
 

Back
Top