Quantcast

ADATA najavljuje XPG Hunter DDR4 memorijske module visokog kapaciteta

Smartanabil

Elita
Moderator
Poruka
20.250
1576695869410.png

Kompanija ADATA Technology je najavila XPG Hunter DDR4 memorijske module koji su namenjeni PC entuzijastima i gejmerima. XPG Hunter linija obezbeđuje sve prednosti DDR4 memorije, uz odlične performanse i efikasnost.

Memorija podržava XMP 2.0 za lako overklokovanje i nudi odličnu stabilnost, što će odgovarati onima koji žele izuzetne performanse - bilo da su u pitanju gejmeri ili overklokeri. Memorija stiže u U-DIMM i SO-DIMM varijantama, čime se zadovoljavaju potrebe i desktop i laptop korisnika.

1576695881540.png

XPG Hunter moduli koriste najkvalitetnije čipove i PCB, sa produženom izdržljivošću. Moduli mogu da isporuče visoke performanse do 3200MHz, a stižu u kapacitetima od 4 GB, 8 GB, 16 GB ili 32 GB.

Tačna dostupnost i cena ADATA XPG Hunter DDR4 memorije variraće u zavisnosti od regije.

Izvor: TechPowerUp

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
27.548
...ne znam Vaso,
ali za mene su to oblasti
kojima se divim i cutim...
Informacija je sve...mada neke su , muka velika...
Da, ali! Mi stariji, koji smo počeli na sistemima sa 2 KILOBAJTA memorije se čudimo i kuglamo od smeha kada se zapitamo: Na šta ovi današnji 'genijalci' troše te silne GIGABAJTE memorije!? :zcepanje: :zcepanje:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.