Quantcast

Adam Martinakis: Paralelno ljudsko postojanje u 3D prikazima

Lada

Buduća legenda
Moderator
Poruka
35.704
adam.jpg

Adam Martinakis

Amelie_

Poznat
Poruka
7.659
svidjaju mi se i njegove digitalne slike. Ova mi je prelepa. Šteta što ne znamo naslov. Mene asicira na povezanost majke i ćerke.

Nikada ne bih mogla ni pretpostaviti naziv slike sve dok ga ne otkrijem. I tek onda shvatam koliko je zapravo logičan: "Feeding thoughts".

Imamo istu asocijaciju: povezanost majke sa detetom i teret koji svaka majka na svojim ledjima nosi.

Amelie_

Poznat
Poruka
7.659
Da li vas ovo asocira na sakupljanje ili rasturanje?

Pogledajte prilog 938503

Golden Boy // 3 editions (Diasec) Artwork​

Digital 3d composition Original Diasec® Glossy Plexi / Alu-Dibond 5+3mm 3 + 1 ap editions Edition 3 of 3
Original Created:2012
$5,250

Ni jedno ni drugo. Za mene je ovo prikaz razasutih, nedefinisanih, konfuznih misli oko centralne figure dečaka.

Amelie_

Poznat
Poruka
7.659
prvo sam morao da prevedem... kaže Prsten od Požara (vatre)...
Svidja mi se stapanje i razlaganje

O da... "ring of fire" zvuči kao sasvim adekvatan naziv za kompoziciju poput ove. Prva asocijacija bio mi je vulkan, erupcija... tu količinu strasti umetnik je dočarao na baš sebi svojstven i originalan način; fenomenalan rad.

Mita Komita

Buduća legenda
Moderator
Poruka
26.296
O da... "ring of fire" zvuči kao sasvim adekvatan naziv za kompoziciju poput ove. Prva asocijacija bio mi je vulkan, erupcija... tu količinu strasti umetnik je dočarao na baš sebi svojstven i originalan način; fenomenalan rad.
mene i dalje interesuje kako to izgleda uživo jer se reklamira kao 3D print na aluminijumu što bi reklo da ima neki reljefni oblik. Neke od ovih radova sam video u 360 stepeni prikazu. Mislim da on izabere jednu sliku iz celokupne 3D animacije...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.