Adam i Eva

Đole iz Bačku Palanku

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
300
Tema je za starije od 18 godina pa ako ispunjavate uslov nastavite da čitate. Ako ste mlađi zovite mamu i tatu da vi pročitaju.

Svi znamo priču o Adam i Evu. Međutim stvari nisu bile baš takve kakve su nam poznate. Ovde će saznate stvarni razvoj događaja. Kao prvo Adam je bio džentlemen pa se ne kaže Adam i Eva nego Eva i Adam. Onda im je ko fol rečeno da ne beru jabuke. Malo sutra. Rečeno im je da ni slučajno ne ulazu u vodu a jabuke su bile za degustaciju. Kada je On reko „Neka bude svetlo” izašlo je Sunce i bio je vruć letnji dan. Eva navalila da se osveži a ženu ko i đavla od zla ne možeš odvratiti. Uđe ti ona u vodu da se osveži i potpere pre greh kad odjednom čitav se savet bezbednosti pojavi. I Zeus i Bog i Alah i Šiva i Buda i celi grčki i rimski božji parlament i Vesna boginja od proleće i gornji i donji dom. „Ma idi Evo u pm!”, promuca Poseidon začepivši nos (u to vreme odgovoran za vodo-snabdevanje). „Saće nam sva riba mirisati na tebe!” Na žalost više ništa nisu mogli da uradu. Bogovi baciše soli zbog dezinfekcije. I od tad je morska voda slana a riba miriše kako miriše.
 
:hahaha: Sta sve coveku nece da padne na pamet!!! :hahaha::rotf:
Al znas da sad menjaju legendu o Adamu i Evi? ****** tvrde da su postojali Adam i Steva a lezbosi da su postojale Eva i Deva...:mrgreen:
 
:hahaha: Sta sve coveku nece da padne na pamet!!! :hahaha::rotf:
Al znas da sad menjaju legendu o Adamu i Evi? ****** tvrde da su postojali Adam i Steva a lezbosi da su postojale Eva i Deva...:mrgreen:

Ja koliko znam, to su samo fore...:confused: A ako je istina, onda mogu da tvrde sta hoce, svejedno skorom niko ne veruje u to, a oni koji veruju, sigurno ne bi promenili misljenje zbog par budala.:p
 
x2_fruta_te_ndaluara.jpg


:D
 

Back
Top