МАЧАК
Buduća legenda
- Poruka
- 25.542
http://www.mondo.rs/s191160/Travel/Ada_je_trece_najlepse_gradsko_ostrvo_na_svetu.html
Ada je treće najlepše gradsko ostrvo na svetu
Beogradska Ada Ciganlija je treće najlepše gradsko ostrvo sveta na rang listi Virtual Tourista, piše elektronski Balkan magazin.
sped omiljenog beogradskog izletišta i kupališta nalazi se samo ostrvo Svetog Luja u Parizu i ostrvce Kampa na Vltavi u Pragu.
Ostrvro Svetog Luja je Virtual Tourist izabrao za najlepše, kao "primer francuskog osećaja za meru", Kampa je označena za "najromantičniji deo Praga", a beogradska Ada za "san snova svih sportskih entuzuijasta"
....................................
.......................................
Ма који ће нам кувац море....?
Имамо нашу Аду.....

Ada je treće najlepše gradsko ostrvo na svetu
Beogradska Ada Ciganlija je treće najlepše gradsko ostrvo sveta na rang listi Virtual Tourista, piše elektronski Balkan magazin.
sped omiljenog beogradskog izletišta i kupališta nalazi se samo ostrvo Svetog Luja u Parizu i ostrvce Kampa na Vltavi u Pragu.
Ostrvro Svetog Luja je Virtual Tourist izabrao za najlepše, kao "primer francuskog osećaja za meru", Kampa je označena za "najromantičniji deo Praga", a beogradska Ada za "san snova svih sportskih entuzuijasta"
....................................
.......................................
Ма који ће нам кувац море....?
Имамо нашу Аду.....

)
Za CG i bazene nemam pojma tamo ne idem , uglavnom se kupam u Dunavu koji je verovatno prljaviji i zagadjeniji mnogo od Ade, al bar tece pa nemas utisak da si u bari .
mada stoji to da je do jaja uradjena Ada pogotovo poslednjih godina,puno je zelenila,tusevi,sredjene klonje,nove staze za bajs,cisto je(mislim na zelene povrsine) i ima jako puno terena za rekreaciju i kafica za blejanje