AC/DC Đi Ping - Dobrodošlica Kineskom Caru

...

Autorska temica...

Na ovoj temi cemo slati poruke dobrodoslice kineskom Caru Si Đi Pingu koji je upravo u ovim trenucima sletio...🛬

Si Đi s Nebesa Pingu :klap:

Prva dobra stvar u vezi posete je ta da je RTS najavio prekid prenosa Eurovizije zbog uključenja sa aerodroma i silaska sa neba kineskog Cara...

Ima li sta bolje nego prekinuti neosatanisticko okultno ritualnu predstavu zvanu Eurovizija...(ako je ko gledao nastup Irske...zna o cemu pricam...)

Dakle bolje Si Đi u Surčinu nego Teya Dora na Eurosongu

Nastavite da saljete poruke za Si Đi ja

P.S
Sad u prenosu videh da je Premijer Vučević sklopio dlanove i poklonio se na japanski nacin 🙏 :eek::eek:
Au kakav diplomatski promašaj Premijera nam:hahaha::zcepanje:

...
Ja vjerujem da je Si Đi jaka konkurencija Karađorđevićima i da je to idući vladar Raške :think:

Ja vjerujem da je Si Đi jaka konkurencija Karađorđevićima i da je to idući vladar Raške :think:

Hoces da kazes da ce se odmah posle Đurđevdana slaviti i 7. Maj kao SiĐiPingovdan ? :think: :think::think:
(Dan kad je SiĐiPing sišao s nebesa među Srbe)

Sveti Si Đi Ping:
- Zaštitnik diplomatskih smotanih promašaja (Toma, Vučević...)
- Zaštitnik sirotinje koja se snabdeva u Kineskim robnim kućama...
- Zaštitnik proizvodnje SVEGA (jer i markirano sve je Made in China)

...

Kakva pojedina banalna "razmišljanja".. ???

NATO (prozapad-njaci) ruši(li) Srbiji pruge, mostovve, zgrade, bolnice, puteve, elektro i infrastrukturu.. ubijali civile, djecu, (za)trovali uranijumom, uvodili sankcije, prekidali saradnju, ubijali novorodjenčad u Banja Luci..

..dok KINA sve to gradi i obnavlja po Srbiji, proširujući medjusobne odnose, nesebično nudi razne oblike saradnje i prijateljstva, podržavajući integritet Srbije na cijeloj njenoj teritoriji.

Dakle..?

...

Autorska temica...

Na ovoj temi cemo slati poruke dobrodoslice kineskom Caru Si Đi Pingu koji je upravo u ovim trenucima sletio...🛬

Prva dobra stvar u vezi posete je ta da je RTS najavio prekid prenosa Eurovizije zbog uključenja sa aerodroma i silaska sa neba kineskog Cara...

Ima li sta bolje nego prekinuti neosatanisticko okultno ritualnu predstavu zvanu Eurovizija...(ako je ko gledao nastup Irske...zna o cemu pricam...)

P.S
Sad u prenosu videh da je Premijer Vučević sklopio dlanove i poklonio se na japanski nacin 🙏 :eek::eek:

...

Da se razumemo, nije propust Premijera, propust je celog odeljenja protokola MIP-a. Ali mi nemamo drzavu vec neko vreme, tako da nista, nema veze...

...

Autorska temica...

P.S

...
moje iskreno saučešće za N1 i zapadne hambasade u beogradu uključivši i NVO atlantističke podguzne muve

Gospodin Xi je došao američkim avionom marke Boeing, tip 747.

To je dokaz da on zna šta valja. Nije želeo da putuje kineskim avionom.

Dobrodošao Gospodine Druže Predsedniče, američkim avionom u prijateljsku Srbiju na brdovitom Balkanu!

1715165734421.png

@Muad'Dib @Тихи

Zanimljivo da su upravo mladi u Srbiji najnaklonjeniji saradnji sa Kinom. Stariji kao da još žive u svetu u kom je Kina mogla da se prinudi da igra drugorazrednu ulogu - vremena se menjaju.

Slobodna Evropa:
Pogledajte prilog 1544027
Svi ti mladi rade u Ziđin za 120 do 150 000. Juče su njihovi roditelji bili protiv dolaska Kienza i organizovali proteste protiv zagađenja.

Gospodin Xi je došao američkim avionom marke Boeing, tip 747.

To je dokaz da on zna šta valja. Nije želeo da putuje kineskim avionom.

Dobrodošao Gospodine Druže Predsedniče, američkim avionom u prijateljsku Srbiju na brdovitom Balkanu!

Pogledajte prilog 1544154

@Muad'Dib @Тихи
😂😂😂😂😂

Šta će čovek kad Huawei i Xiaomi ne znaju još da prave avione.

Back