Abortus i muškarci...

Nijedna tema o musko zenskim odnosima ne prestaje da bude aktuelna.

Mislim da je u Irskoj abortus dozvoljen jedino u slucaju silovanja i kada je trudnoca opasna po zivot majke ili deteta, jedine situacije u kojima podrzavam taj cin.

Pa ako neko ne zeli dete neka stavi kondom ili neka se suzdrzi od seksa.

Zakoni nam jesu nakaradni jer se hvataju za rodnu ravnopravnost prilikom zaposljavanja, pa ne cini pol nekoga boljim advokatom, ekonomistom, direktorom vec iskustvo. Tu je problem a ne u abortusu.
Licno ne bih voleo da placam abortus vec bi mi bilo draze da dobijem dete.

Apsolutno se slazem s njima, jedino u tim slucajevima i ima smisla sve ostalo je...
 
Zašto druga imena kad imam svoje
Ako ti počneš mene da zoveš čvarak, ja ću tebe slanina 😂
Ne, sad ozbiljno, zovem se Maja, i od detinjstva me zovu i kad me viču "Majaaaaaa"
Znam da je pravilno po padežu to "o" u vokativu, ali jednostavno nisam navikla, za ove 44 godine niko me nije tako zvao.
Srednje ime mi je Aleksandra, pa možeš i tako ako baš morate da znate imena. Eventualno Aleks, samo nemoj "Sandra" pls
 
Zašto druga imena kad imam svoje
Ako ti počneš mene da zoveš čvarak, ja ću tebe slanina 😂
Ne, sad ozbiljno, zovem se Maja, i od detinjstva me zovu i kad me viču "Majaaaaaa"
Znam da je pravilno po padežu to "o" u vokativu, ali jednostavno nisam navikla, za ove 44 godine niko me nije tako zvao.
Srednje ime mi je Aleksandra, pa možeš i tako ako baš morate da znate imena. Eventualno Aleks, samo nemoj "Sandra" pls
Dobro Sandra. :D
 
  • Haha
Reactions: DUH
Kada se vec prozivaju muskarci u vezi abortusa, oduvek sam bio za to da se zakonom uvede obavezno psiholosko pracenje zena kao sto je za muskarce bilo regrutovanje. Od kada su i zene obveznici to bi lako moglo da bude deo psiholoskog testiranja.
Na ovaj nacin dobila bi se slika koja bi sluzila iskljucivo da se odredjenim profilima zena omoguci abortus o trosku drzave.
Uz ovo bi obavezno trebalo da idu i besplatni ginekoloski pregledi i besplatni savetovanja sa psiholozima.
 
A ti si kao drugačiji 🙄 da tebi devojka ili drugarica ostane trudna onda osuđuj.
Ni sam ne znaš kako ćeš da reaguješ dok se ne dogodi ma koliko o tome teoretisao.
Ni moj dečko nije bio "šljam" samo se na smrt uplašio. Kao i ja. Bili smo prestravljeni klinci.
Moja ni jedna nikad nije ostala trudna. A to je zato sto sam pazio sta radim, nisam busio kondome, pijan svrsavao u nju i sta vec.. Drugim recima nisam sljam. A i da se desila nezeljena, posto uvek u svemu postoji rizik, gledao bih da budem uz nju svakako. Bilo sa 17, 27,37 ili koliko vec. S tim sto sam uvek bio sa zrelim devojkama i normalnim sa kojim se dogoaras.
Samo tvoje obracanje sa tim malo ulicarskim fazonom: deckouuu nemoj ti meni da pricas, znam ja sta sam ja a sta si ti, govori i o njemu a bogme i o tebi. Plus se blamiras ovde kako ti je neko vec rekao, nabijas muskarcima kako su nekakav sljam : eeee sta cemo sad muskarci? Jedan me napumpao a nije hteo i onda me salece na ulici i proziva sa kurvouuu, a ja njemu deckouuu. Scena, latini u kvinsu.
 
  • Ljut
Reactions: DUH
Uuuuuuuuuu, nikad niste naleteli na samonabedjene zene u danasnje vrem......
Zasto zene selekcionisu seljobere i priglupe muskarce sa inicijativom....?
Pa zato sto je njihova mentalna crta uglavnom da su samonabedjeni u nesto, i to je zajednicko , obostrano razumljivo....
Sigurno da zena ne bira seljobera da bi prdeo u kuhinji , pozdrigivao, napijao se povremeno i gledao da poebe neku vrckavu ako se vracaju istim putem...
Niti joj je glupost preterano eroticna, a jeste pogodna u smislu aikido zanosenja inercijom tela, a kod glupog inercijom misli, pa ga motas zvakom kao da si snazna kao supermenka...
 
Inace ovo prethodno psiholozi i psihoterapeuti kazu ovako....

Mnoge osobe svoj zivot zasnivaju na precizno odabranim fantazijama koje im omogucavaju da izgrade vrednosti tamo gde ih nemaju, samopouzdanje tamo gde im fali , i to obicno biraju prema vaznosti onih koji su im u okruzenju ili roditelja, a ne njih samih...

Takvim pojedincima je izuzetno tesko ista da porade na sebi jer za neku promenu je potrebna velika dekonstrukcija ugradjenih lego psiholoskih kockica, fantazija...

Oni koji koriste isti model samo biraju vaznosti prema sebi obicno vuku vise ka sociopatologiji , a nekad i ka psihopatologiji, a odmah uz njih, vrlo blizu gledano spolja, su oni koji ne grade zivot na fantazijama, vec se koriste fantazijama da bi zacinili zivot....
Najlakse prikazati to kao nepostojanja fetisha koji vas seksualno uzbudjuje, ali koristiti fetish kao dodatak koji vas povremeno zabavi i na taj nacin i uzbudjuje...

Za ostale posmatrace, takvi ljudi su neprimetni , izjednacavaju ih sa ovim prethodnim grupama..
A za psihoterapeute su nocna mora i neupotrebljivi.....
Za njih igranje psihoterapeuta u otvaranju predstavlja bulaznjenje oko nepotrebnog komplikovanja neceg sto nije ni potrebno , samoobmane...
Takve osobe u praksi nisu sociopate a obicno ih ostale grupe nazivaju tako....tj nazivaju ih sebicnjacima jer se odvajaju i ne prihvataju socijalne mimikrije i mediokritetske stereotipe koji im ne odgovaraju..

Mnogo vise je onih koji pripadaju grupama samoobmanjivanja, tj zivot sa fantazijama , koji sebe nagradjaju nadodavanjem raznih mimikrija pa i ove da su odvazni i samoizgradivi bez samoobmana a za to moraju da obaraju identitet onih orginalnih samoizgradivih osoba...inace ce biti vidljivo ko je tu orginal a ko kopija...
 
. Scena, latini u kvinsu.
SRAM TE BILO!
UAAAA
VI "fini" uvek na kraju pokazete PRAVO LICE!
FB_IMG_1591957380358.jpg
 
@MrNapokon
Hajde napokon me ostavi na miru i obrazuj se prvo.
Svi mi potičemo iz Afrike.
Ti i takvi kao ti kažete "obojeni", imam novost za tebe "oguljeni".
Rasističko go..v...i dobro je što nisi napravio dete, takvi neonacisti i rasisti ne treba ni da imaju decu
🤮
Zbogom "finoćo"
 
@MrNapokon
Hajde napokon me ostavi na miru i obrazuj se prvo.
Svi mi potičemo iz Afrike.
Ti i takvi kao ti kažete "obojeni", imam novost za tebe "oguljeni".
Rasističko go..v...i dobro je što nisi napravio dete, takvi neonacisti i rasisti ne treba ni da imaju decu
🤮
Zbogom "finoćo"
 
Te gluposti prave oni koji zamucuju sliku cenzurom i ukrasenim recima. Na zalost i ti obojeni ne znaju koliko su hendikepirani samo time sto ih zovu afroamerikanci umesto amerikanci. I da jesu socijalno ugrozeni i smeteni po kvartovima. Te soc scene su istina, zao mi je, a najgore je sto postoje ti lazni humanisti koji kopaju ljudima iz konteksta i optuzuju za sovinizam, rasizam, seksizam i time prebacuju temu sa sustine. Tebi je sustina recena, sada samo potvrdjujes ono sto sam rekao. I nista ja ne napadam tebe. Ti si prva pocela mene da citiras i iskace mi 5 notifikacija sa tvojim imenom kako reagujes na moje poruke. Ako ti se ne dopada razgovor samnom, lako je da ti ne crtam.
 
Te gluposti prave oni koji zamucuju sliku cenzurom i ukrasenim recima. Na zalost i ti obojeni ne znaju koliko su hendikepirani samo time sto ih zovu afroamerikanci umesto amerikanci. I da jesu socijalno ugrozeni i smeteni po kvartovima. Te soc scene su istina, zao mi je, a najgore je sto postoje ti lazni humanisti koji kopaju ljudima iz konteksta i optuzuju za sovinizam, rasizam, seksizam i time prebacuju temu sa sustine. Tebi je sustina recena, sada samo potvrdjujes ono sto sam rekao. I nista ja ne napadam tebe. Ti si prva pocela mene da citiras i iskace mi 5 notifikacija sa tvojim imenom kako reagujes na moje poruke. Ako ti se ne dopada razgovor samnom, lako je da ti ne crtam.
1. Ti i dalje sa rasizmom?!
Smeće belačko.
2. Ne dopada? Ja bih tebe linčovala.
Crk'o dabogda.
 
Sto je ignore dobra opcija.
Nije.
Block je daleko bolja, ali je nema ovde.
A tek ban što je dobra opcija, samo što se niko ne pridržava kršenja osnovnih propisa. Za ovakav rasistički stav trebalo bi da budeš banovan.

Ali nećeš biti.
Ako postoji neka karma, evo u najblažem obliku dabogda se zaljubio u Latinu...
To će ti biti gore nego da upadneš među hispano bandu 😂
 

Back
Top