Abortus da ili nikako?

Seksi Gospodin

Iskusan
Banovan
Poruka
5.929
Ajd rek'o diskoristimo vakuum prostor kad ni liberali nemaju o čem da pišu pogotovo sad kad je Tramp skino tajnos sa Cija dokumenta o Rusijagejtu koje mu smestila Klintonova manijakinja śto brisala mejlove...

Kao što znamo Klintonova je do guše umešana sa pedofilima tj otetom i prodatom decom jer eto neki misle da abortus ne treba, ima čak i tzv. Tradicionalnih liberala koji ne opravdavaju abortus jer je računica prosta iz ugla manijaka.

Pa sad reko, vidim izmišljaju se teme za prvu stranu dok ne stignu nove kolonijalne direktive... Azilanti, muslimani, rvati uticaj petog listopada bez uticaja devetog marta... Ajd da pripomognem i ja...za prvu stranu...
 
Ajd rek'o diskoristimo vakuum prostor kad ni liberali nemaju o čem da pišu pogotovo sad kad je Tramp skino tajnos sa Cija dokumenta o Rusijagejtu koje mu smestila Klintonova manijakinja śto brisala mejlove...

Kao što znamo Klintonova je do guše umešana sa pedofilima tj otetom i prodatom decom jer eto neki misle da abortus ne treba, ima čak i tzv. Tradicionalnih liberala koji ne opravdavaju abortus jer je računica prosta iz ugla manijaka.

Pa sad reko, vidim izmišljaju se teme za prvu stranu dok ne stignu nove kolonijalne direktive... Azilanti, muslimani, rvati uticaj petog listopada bez uticaja devetog marta... Ajd da pripomognem i ja...za prvu stranu...
napravio si osvrt na Jameriku i postavljaš pitanje za ili protiv abortusa? Da li je ovo tema za one koji žive u Americi ili si nekako hteo da pokreneš anketu za Srbiju?
 
Ne može da se oduzme pravo ženi da odlučuje o svom životu, pa čak i životu začetom u njoj. Zato je jako važna svest o kontracepciji i uopšte o seksu.
To je stvar vaspitanja i kulture.
Odgovorna, obaveštena, savesna devojka ili žena neće doći u situaciju, osim nedajbože silovanja, da izvrši abortus.
Ili pazis sta radis i razmisljas o tome sta moze da se desi pre nego sto nesto uradis ili ces da snosis posledice, svaka treca opcija je neodgovorno klinacko ponasanje
 
Ili pazis sta radis i razmisljas o tome sta moze da se desi pre nego sto nesto uradis ili ces da snosis posledice, svaka treca opcija je neodgovorno klinacko ponasanje

Upravo to je presudno, vaspitavati decu oba pola da budu svesna posledica neodgovornog ponašanja kada su seksualni odnosi u pitanju.

A ne može se zabraniti ženi abortus, postoje mnogo više opravdanih razloga, nije samo silovanje.
 
Upravo to je presudno, vaspitavati decu oba pola da budu svesna posledica neodgovornog ponašanja kada su seksualni odnosi u pitanju.

A ne može se zabraniti ženi abortus, postoje mnogo više opravdanih razloga, nije samo silovanje.
Apsolutno se slažem da ženi ne sme da se zabrani da abortira ako tako hoće. Zabrana abortusa je ravna silovanju.
 
ja bih ovako regulisao:

Svim potpisnicima zabrane abortusa odrezati dodatni porez sa kojim parama će se platiti svakoj ženi koja je htela da abortira po 10000 evra a država da po porodjaju preuzme decu i rasporedi po kućama potpisnika zabrane. Bez biranja.

naravno, zakon stupa na snagu samo ako je većinski izglasan u korist protivnika abortusa.
 
Ako misle na silu da povecaju natalitet, nema od toga nista, samo ce stvoriti vise socijalnih problema, a to nije nacin.

Sta embrion zna? Nista. Isto kao da su mene iskljucili sa aparata kada sam bio na njima 2 puta. Nisam svestan nicega, isto mi se hvata, sada ovde ne bih pisao, mene bih bolela ona stvar, jedini gubitnici bi bili moji roditelji, brat i sestra.
I ovako u jednom trenutku sam lezao bez trunke snage da sam zamislio, da je sada zima napolju a ja takav stojim pred nekim zidom na snegu, samo bih se spustio dole i zaspao i kraj.
 
Данас, жене нису способне да рађају и васпитавају децу. Деца су само терет који спутава каријеру. Абортус треба да је обавезан, а само у изузетним случајевима дозволити рађање. Пропагирати лековитост абортуса, а штетност трудноће од бесконачних 9 месеци.

"После мене потоп".
 
Фетус је потпуно формиран крајем трећег месеца од зачетка..
Абортус једино пре тог трећег месеца и то само у случају силовања. .
 
Zato što je to osetljiva tema. Ne lomi se preko kolena i ne možeš ti kao muškarac da osuđuješ žene koje imaju razloge da to urade.

A reći ću ti.. Da poznajem starice koje imaju po troje, četvoro dece a imale su još po nekoliko abortusa posle toga.
Misliš da je samo na ženi odgovornost za te neželjene trudnoće.
I misliš da bi ja znala za takve slučajeve da ih to ne muči i dan danas.
 
Zato što je to osetljiva tema. Ne lomi se preko kolena i ne možeš ti kao muškarac da osuđuješ žene koje imaju razloge da to urade.

A reći ću ti.. Da poznajem starice koje imaju po troje, četvoro dece a imale su još po nekoliko abortusa posle toga.
Misliš da je samo na ženi odgovornost za te neželjene trudnoće.
I misliš da bi ja znala za takve slučajeve da ih to ne muči i dan danas.
i zato sto je osetljiva to je razlog da se o tome ne prica? Druga recenica ti je definitivno najgori argument koji mozes da upotrebis za bilo koju temu koja postoji
 

Back
Top