A zasto samo Srbi cute i trpe?

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.567
Svedoci smo poslednjih meseci ogromnih nemira sirom sveta, u Grckoj, Italiji, Francuskoj radnici strajkuju zbog nezaposlenosti, novih zakona o penzijama itd, u Engleskoj studenti protestuju protiv povecanja skolarina, evo cak i u Tunisu ljudi protestuju zbog ogromnih cena i nezaposlenosti.

Ali u Srbiji svaki dan svi kukaju kako je lose, velika nezaposlenost, porezi cene skacu u nebo i opet nista?

Zasto svi protestuju a samo Srbi cute i trpe?

Zasto smo mi specificni? U cemu je fora???
 
Svedoci smo poslednjih meseci ogromnih nemira sirom sveta, u Grckoj, Italiji, Francuskoj radnici strajkuju zbog nezaposlenosti, novih zakona o penzijama itd, u Engleskoj studenti protestuju protiv povecanja skolarina, evo cak i u Tunisu ljudi protestuju zbog ogromnih cena i nezaposlenosti.

Ali u Srbiji svaki dan svi kukaju kako je lose, velika nezaposlenost, porezi cene skacu u nebo i opet nista?

Zasto svi protestuju a samo Srbi cute i trpe?

Zasto smo mi specificni? U cemu je fora???

Zato sto su demokrate planski izbezumili narod i doveli ga u totalnu apatiju.

Danonocno im prete ponovnim bombardovanjem i sl.
 
Svedoci smo poslednjih meseci ogromnih nemira sirom sveta, u Grckoj, Italiji, Francuskoj radnici strajkuju zbog nezaposlenosti, novih zakona o penzijama itd, u Engleskoj studenti protestuju protiv povecanja skolarina, evo cak i u Tunisu ljudi protestuju zbog ogromnih cena i nezaposlenosti.

Ali u Srbiji svaki dan svi kukaju kako je lose, velika nezaposlenost, porezi cene skacu u nebo i opet nista?

Zasto svi protestuju a samo Srbi cute i trpe?

Zasto smo mi specificni? U cemu je fora???

bez da ikog provociram , mene je iznenadilo što ste tako lako pustili Kosovo da ode. Nekim slučajem, bubnuti ću da Istra i oni Talijani kao počnu pričati o nekoj neivisnosti ja mislim da bi nestali preko noći. A vi ste to Kosovo samo tako lako pustili eto da ode, razbili svoj glavni grad ne vidim sa kojom svrhom, iskoristili priliku da kradete tenisice i repromaterijal. Nakon toga mi je postalo jasno da , teško da ćete se boriti sami za sebe.
 
bez da ikog provociram , mene je iznenadilo što ste tako lako pustili Kosovo da ode. Nekim slučajem, bubnuti ću da Istra i oni Talijani kao počnu pričati o nekoj neivisnosti ja mislim da bi nestali preko noći. A vi ste to Kosovo samo tako lako pustili eto da ode, razbili svoj glavni grad ne vidim sa kojom svrhom, iskoristili priliku da kradete tenisice i repromaterijal. Nakon toga mi je postalo jasno da , teško da ćete se boriti sami za sebe.

Nije rec o Kosovu, aj produzi polako...
 
bez da ikog provociram , mene je iznenadilo što ste tako lako pustili Kosovo da ode. Nekim slučajem, bubnuti ću da Istra i oni Talijani kao počnu pričati o nekoj neivisnosti ja mislim da bi nestali preko noći. A vi ste to Kosovo samo tako lako pustili eto da ode, razbili svoj glavni grad ne vidim sa kojom svrhom, iskoristili priliku da kradete tenisice i repromaterijal. Nakon toga mi je postalo jasno da , teško da ćete se boriti sami za sebe.

Pitanje je zashto je to tako?
 
bez da ikog provociram , mene je iznenadilo što ste tako lako pustili Kosovo da ode. Nekim slučajem, bubnuti ću da Istra i oni Talijani kao počnu pričati o nekoj neivisnosti ja mislim da bi nestali preko noći. A vi ste to Kosovo samo tako lako pustili eto da ode, razbili svoj glavni grad ne vidim sa kojom svrhom, iskoristili priliku da kradete tenisice i repromaterijal. Nakon toga mi je postalo jasno da , teško da ćete se boriti sami za sebe.

Idemo ovako.

Da vas NATO pakt planira da bombarduje,vasa vlast da to sazna,objavi narodu-sami bi ste preko noci dali istri nezavisnost i to jos sa laznim osmehom na licu slavili govreci u sebi(za dlaku se izvukosmo),to je istina.

Sto se tice nas,istina je daleko od toga da smo "lako" predali Kosmet,blize je istini da smo ispali moroni jer ga u ratu sa najjacom vojom silom nismo predali a godinu dana posle rata u miru ga predali,e to je jos gluplje nego da smo ga u ratu predali.

Da sto ne zameris.
 
Idemo ovako.

Da vas NATO pakt planira da bombarduje,vasa vlast da to sazna,objavi narodu-sami bi ste preko noci dali istri nezavisnost i to jos sa laznim osmehom na licu slavili govreci u sebi(za dlaku se izvukosmo),to je istina.

Sto se tice nas,istina je daleko od toga da smo "lako" predali Kosmet,blize je istini da smo ispali moroni jer ga u ratu sa najjacom vojom silom nismo predali a godinu dana posle rata u miru ga predali,e to je jos gluplje nego da smo ga u ratu predali.

Da sto ne zameris.

Ma naravno to na stranu, mislim jasno je to da bi oni dali tu Istru sa sve osmesima uz komentare dobro je shto nas ovi nisu josh je*ali... mislim, to su uradili i pre 60 godina, tako bi bilo i danas. No, nebitni su oni, bitni smo mi... shto smo mi postali... kao oni?
 
[Ne_Vazim_Se];16509091:
Da... i ovratkom u mrachne devedesete... smorili su sa tim vishe... onaj tadic derpe pred svake izbore pricha kako ce se vrate devedeete ako on ne pobedi... :lol:

Poenta je da gradjani Srbije shvate da je svako pominjanje rata od strane vladajuceg rezima,a pogotovu tipa-"zar cete glasati za nekog za cije vreme smo bombardovani",klasicna pretnja spoljnom agresijom na gradjane Srbije.

Jos ako znamo kao sto znamo ko je doveo sadasnju vlast na vlast ocigledno je na sta ista misli kada to govori.
 
Srbi su u većini žgadija. Samo, hulje su mogle da se svrstaju u tu gomilu, koju su amerikanci preko kvislinga, oranizovali da sruše Miloševića. Samo đubre, je moglo u takvim okolnostima da bude za dos. Kako da se bune ? Priznali bi da je sve bio trik za male, neobrazovanje , zle , glupe srbe
 
Svedoci smo poslednjih meseci ogromnih nemira sirom sveta, u Grckoj, Italiji, Francuskoj radnici strajkuju zbog nezaposlenosti, novih zakona o penzijama itd, u Engleskoj studenti protestuju protiv povecanja skolarina, evo cak i u Tunisu ljudi protestuju zbog ogromnih cena i nezaposlenosti.

Ali u Srbiji svaki dan svi kukaju kako je lose, velika nezaposlenost, porezi cene skacu u nebo i opet nista?

Zasto svi protestuju a samo Srbi cute i trpe?

Zasto smo mi specificni? U cemu je fora???

Specifican smo mi narod.
Al kad pukne puklo je!
 
Ma ljudima je dosta sranya , to ti je gore nego da divljaju kao ostali. Oni su na nizem nivou ludila od Srba , ovo cutanje ovako i mudrovanje je najgore ... Ali ljudima je sve preko glave vise i ko zna sta ce da ispadne od ovoga ...
 
Poslednja izmena:

Back
Top