a zašto je srpkinjama teško da priđu tipu?

I dalje se ništa ne menja u zemlji Srbiji. Kada odeš na par dana u neku evropsku zemlju vidiš kako su tamo devojke slobodnije i spontanije, priđu ti, pričaju, traže broj fona, atmosfera opuštenija..a ove naše samo se smeškaju, snimaju, zauzimaju pozu i čekaju, čekaju da im sve dođe samo jer one su tako neponovljive.. Dokle?

Gde to vide, leba ti...

Dok se svi vi muškarci ne odselite u "inozemstvo" a mi ostanemo da blaženo živimo ko Amazonke.....bez muškaraca.....Samo kad nam zatreba pomoć oko razmnožavanja pošaljemo vam mail, vi svratite...milina.....:roll:
Pa ne mora ni tako, moze da se salju epruvete sa spermom brzim vozovima Evrope, u specijalno hladjenim kanisterima... samo, bice UPS! ako se slucajno zameni spermom nekog crnca pa garavoj decurliji sutradan dve bele mame moraju da objasnjavaju zasto su druge boje:hahaha:

Ima u toj priči jedan detalj koji nisi pomenuo - ribe u inostranstvu (tu mislim na zapadnu Evropu) su u poredjenju sa našima TOTALNI SKRNDELJI, a muškarci su mnogo manje muškarci nego kod nas.
Logično je da one startuju frajere...

......da vazi ,"odvratne" su chehinje,slovakinje,madjarice ,ruskinje,holandjanke,francuskinje ,brazilke ...........i totalno su nadrndane i nekomunikativne .............:think:

Ima u toj priči jedan detalj koji nisi pomenuo - ribe u inostranstvu (tu mislim na zapadnu Evropu) su u poredjenju sa našima TOTALNI SKRNDELJI, a muškarci su mnogo manje muškarci nego kod nas.
Logično je da one startuju frajere...

Obična laž. Ta priča da su naše ribe basnoslovno lepe, a tuđe akrepi i skrndelji radi samo kod one većine koja nikad nije mrdnula iz Srbije osim do Crne Gore. Barem tamo gde sam ja bio po izgledu nimalo ne zaostaju,

......da vazi ,"odvratne" su chehinje,slovakinje,madjarice ,ruskinje,holandjanke,francuskinje ,brazilke ...........i totalno su nadrndane i nekomunikativne .............:think:

Ebote, pa napisao sam ZAPADNA EVROPA

Holandjanke su malo lepše, a dosta zgodnije od Nemica.
Francuskinje su puno ružnije, ali zato zgodnije i od jednih i od drugih.
Italijanke su u krajnostima - ili avioni, ili grobovi.

Naše ribe su negde u rangu sa Italijankama.

Kad u Nemačkoj vidiš na ulici lepu i zgodnu prirodnu plavušu, znaj da je Ruskinja. Ako je zgodna, ali oštrih crta lica, špicasta, - 90% Poljakinja

Da, zaboravio sam, Nemice su (u proseku naravno) najgrozomorniji akrepi Evrope.

Poslednja izmena:
Ebote, pa napisao sam ZAPADNA EVROPA

Holandjanke su malo lepše, a dosta zgodnije od Nemica.
Francuskinje su puno ružnije, ali zato zgodnije i od jednih i od drugih.
Italijanke su u krajnostima - ili avioni, ili grobovi.

Naše ribe su negde u rangu sa Italijankama.

Kad u Nemačkoj vidiš na ulici lepu i zgodnu prirodnu plavušu, znaj da je Ruskinja. Ako je zgodna, ali oštrih crta lica, špicasta, - 90% Poljakinja

...........vidi definitivno najbolje ribe su nashe ali nemaju osmeh a za mene osmeh i pozitivan zivotni stav imaju prednost nad chistom lepotom .........................i zato mi se svidjaju strankinje malo vishe jer su opushtenije 300% od nashih devojaka .....................shto vazi i za nashe frajere al da ne lajem neko ce pogreshno shvatiti ........;)

...........vidi definitivno najbolje ribe su nashe ali nemaju osmeh a za mene osmeh i pozitivan zivotni stav imaju prednost nad chistom lepotom .........................i zato mi se svidjaju strankinje malo vishe jer su opushtenije 300% od nashih devojaka .....................shto vazi i za nashe frajere al da ne lajem neko ce pogreshno shvatiti ........;)

Pa naravno da su opuštenije kad ne rmbače osam sati za bednu platu i ne žive u buđavoj zemlji Srbiji gde silovatelji i pedofili dobiju 3 meseca uslovno, gde te pre no što te zaposle teraju da potpišeš da nećeš imati decu u naredne dve godine....gde si obespravljen u svakom mogućem pogledu...
E pa žao mi je što pride i nemam osmeh koji blista......

Poslednja izmena:
Pa naravno da su opuštenije kad ne rmbače osam sati za bednu platu i ne žive u buđavoj zemlji Srbiji gde silovatelji i pedofili dobiju 3 meseca uslovno, gde te pre no što te zaposle teraju da potpišeš da nećeš imati decu u naredne dve godine....gde si obespravljen u svakom mogućem pogledu...
E pa žao mi je što pride i nemam osmeh koji blista......

.....to si potpuno u pravu ,ove godine ponovo na moru pricham drugu koliko nas syebala ova izolacija i srnja koja su se deshavala .......................svi na more doshli da se provedu i zezaju samo nashi namrgodjeni kao da su izashli u strahinjica bana ...................udjemo u discoteku od 1000 i kladimo se u 20 e ko ce da provali vishe nashih ............procenat uspeshnosti nazalost 100%...........................totalno se slazem sa tobom ovog puta .............;):lol:

I dalje se ništa ne menja u zemlji Srbiji. Kada odeš na par dana u neku evropsku zemlju vidiš kako su tamo devojke slobodnije i spontanije, priđu ti, pričaju, traže broj fona, atmosfera opuštenija..a ove naše samo se smeškaju, snimaju, zauzimaju pozu i čekaju, čekaju da im sve dođe samo jer one su tako neponovljive.. Dokle?

Nije istina,ovde kad priđeš nekom tipu i kažeš mu maco hoćeš da ti dam malo po guzi:zper:.... on te prvo pogleda:eek: kao ne mož' da veruje a potom odmah pobegne....tja...:metla:

To što su naše u velikom broju nevaspitane, to je druga priča. Imaš to i po forumu. Činjenica je i da kod nas ne oskudevamo u idiotima zbog kojih ribe dižu ograde.
Nekad je bilo malo drugačije, mnogo je više bilo "ortak riba", ali je i mnogo više bilo frajera koji su ih čuvali i bili uz njih.
Kad se sve u zemlji naopako okrenulo, moralo je i to.

.....to si potpuno u pravu ,ove godine ponovo na moru pricham drugu koliko nas syebala ova izolacija i srnja koja su se deshavala .......................svi na more doshli da se provedu i zezaju samo nashi namrgodjeni kao da su izashli u strahinjica bana ...................udjemo u discoteku od 1000 i kladimo se u 20 e ko ce da provali vishe nashih ............procenat uspeshnosti nazalost 100%...........................totalno se slazem sa tobom ovog puta .............;):lol:

Ma nisam imala ni nameru da ti kontriram.....Tvoj post me inspirisao na razmišljanje koliko smo kao nacija otišli u peršun i izgubili sposobnost da se smejemo....

To što su naše u velikom broju nevaspitane, to je druga priča. Imaš to i po forumu. Činjenica je i da kod nas ne oskudevamo u idiotima zbog kojih ribe dižu ograde.
Nekad je bilo malo drugačije, mnogo je više bilo "ortak riba", ali je i mnogo više bilo frajera koji su ih čuvali i bili uz njih.
Kad se sve u zemlji naopako okrenulo, moralo je i to.

..........naravno ,secam se i starih dobrih vremena ...............................bilo mnogo vishe iskrenih osmeha sa svih strana ...................ali ..............;)

.....meni kum ziveo u holandiji i proputovao celu Zapadnu eu i kaze da su mu holandjanke vrh ,logichno poshto su imali kolonije po juz. americi ,aziji i africi pa se iz tog mixa rodila lepota .....................;)

Ima po Holandiji da se vidi Surinamki do yaya, ali to nisu Holandjanke. Čudan su narod oni, kontroverzni, s jedne strane totalno opušteni i цоол, sa druge strane totalno neempatični i nezainteresovani za druge...

Back