a sto ako te muz vara

varao me...do prije dva mjeseca...vara mozda i sada...mrzis sebe sto ga volis,mrzis njega sto te vara i ne voli na nacin kako ti njega volis,mrzis nju,a znas da nema razloga da nju mrzis...mrzis sve ,volis njega ,volis sve ...sranje...haos..eto...
 
Emilija:
varao me...do prije dva mjeseca...vara mozda i sada...mrzis sebe sto ga volis,mrzis njega sto te vara i ne voli na nacin kako ti njega volis,mrzis nju,a znas da nema razloga da nju mrzis...mrzis sve ,volis njega ,volis sve ...*...haos..eto...

Mislim da bolje psiholosko objasnjenje stanja od ovoga nisi mogla da dobijes... Ipak, predlozicu i ja nesto.

Pitaj ga zasto te vara? Imas ove opcije:

1. "Zbog razbijanja monotonije"
Obrati te se (oboje) savetovalistu (i to pravom, a ne nama ludacima na forumu).

2. "Zbog boljeg seksa ili promene partnera zbog seksa"
Progutaj gorku pilulu, predji preko ponosa (ako mozes) i nastavi dalje normalno, ali bude svesna da ce se to verovatno ponoviti.

3. "Zaljubio sam se."
Ako imas decu, ili ga jednostavno volis toliko da smatras da bi rasturanje bilo najgore resenje, pokusaj da sacekas da se ohladi. Ako NE, onda mislim da vam je razvod sasvim solidno resenje.

4. "Treba mi osecaj superiornosti."
Muz treba da ti se obrati decjem psihologu :D

Sve ove mogucnosti su potpuno generalizovane, a posto mrzim da generalizujem po proseku koji kao takav ne postoji, drugi put kad pocnes ovakvu temu, objasni nesto vise o odnosima izmedju NJEGA i TEBE (ako se o tvom muzu radi).
 
Zbog toga sto je to sastavni deo zivota. Kao kad bi pitala zasto moj muz jede? Panika, covek jede svaki dan! Jede, naravno, i kad se zasiti prestane. Spava, a kad se naspava probudi se. Tako i ovo, zeli te, a kad prestane, pozeli drugu. Sta je prirodnije od toga?
Ljubav sa tim nema veze. Moze da te voli ali da zeli drugu. Cini mi se zanimljivijom tema: zasto nas nasi muzevi varaju a o tome cute ili lazu? To je uvredfljivije nego sama cinjenica da vara...
 
covek u svom zivotu pozeli hiljade zena, barem jedno pola milijarde bi da mazne, al smo ljudi, nismo zivotinje, odgovorni smo za to sto cinimo a svest nam je iznad instinkta (valjda). jedna zena u srcu, jedna zena u krevetu, biti obecan i predat jednoj zeni cast je muskarcu koji je voli.
 
badboy:
Mislim da je najbolje da i ti njega varas, onda ces ziveti normalnim zivotom

Hahaha... pa sta je tu normalan zivot? Zasto su zajedno ako ce jedno drugo da varaju?
Daaaaj...... pa to nikako ne moze da bude normalno ili je sada to moderno doba da je "in" vencati se, pa napraviti porodicu i onda svrljati okolo..? FUJ!!!! :x
 
kosmopolit:
svako nekog vara, ali ne zna da zapravo sam sebe vara ( u tome je poenta )

hm...pa ja sam prevarena zena...i sta sad...volim ga da budem iskrena,ali,meni se ne dopada sad ono kao''imperija uzvraca udarac'',mada prvo sto mi je bilo na pameti,e sada cu ja tebi vala pokazati...Drug mi kaze,prevari i ti njega,bolje ces ga shvatiti...Ma daj,sta ima ja tu da shvatam,...meni je sex sa njim najljepsi,on me najvise privlaci od svih muskaraca,on zna sta ja volim,a i zasto sam se kog djavola udavala,da bih se tucala sa drugim muskarcima...ali ako se desi susret...hm,ovog puta cu dobro da razmislim :twisted:
 
Emilija:
kosmopolit:
svako nekog vara, ali ne zna da zapravo sam sebe vara ( u tome je poenta )

hm...pa ja sam prevarena zena...i sta sad...volim ga da budem iskrena,ali,meni se ne dopada sad ono kao''imperija uzvraca udarac'',mada prvo sto mi je bilo na pameti,e sada cu ja tebi vala pokazati...Drug mi kaze,prevari i ti njega,bolje ces ga shvatiti...Ma daj,sta ima ja tu da shvatam,...meni je sex sa njim najljepsi,on me najvise privlaci od svih muskaraca,on zna sta ja volim,a i zasto sam se kog djavola udavala,da bih se tucala sa drugim muskarcima...ali ako se desi susret...hm,ovog puta cu dobro da razmislim :twisted:


nemoj mene zaobici, shvatices i razumeces onda sta si sve propustila u zivotu, probudicu tvoje uspavano telo, pokazacu ti kako da zivis ... i da se boris :wink:
 
Ja sam posle pola godine braka otkrila da me muz vara.Jos mesec dana sam pokusavala da spasem brak, a onda shvatila da to jednostavno ne ide, izgubis poverenje, postovanje, cim kasni 5 min. pitas se gde je i skim je i sve postaje pravo mucenje i onda sama ljubav jednostavno nije dovoljna. Ako oni nisu u stanju da cene nase kvalitete, zasto bi mi trpele njihove nekvalitete??!! Ja sam se razvela i mogu ti reci da sam prosla i jos prolazim kroz groznu fazu, ali opet mogu da idem uzdignute glave, da me prijatelji i poznanici ne sazaljevaju i ne sapucu iza mojih ledja. Sad, mi nismo imali dece, pa je mozda bilo lakse odluciti se na taj korak, sa decom je to ipak komplikovanije. I da...nisam izgubila nadu da cu naci pravog. Pozdrav!!!
 
Gazdarica:
Vec poslije pola godine braka, otkrila si da te muz vara...??? Pa, kad je onda poceo...? :shock:
Nije mi jasno zasto se onda uopste zenio... :?
Pa to se svi sad pitamo: sto se zenio??? I veruj mi, posle svega sto mi se izdogadjalo cula sam jos za more maltene identicnih slucajeva, samo sto zene cute i trpe, sto zbog sramote da se tako brzo razvedu, sto zbog materijalne zavisnosti, straha od samoce, nedostatka podrske roditelja... Ja sam bar sa tih strana imala srece i skinula sam bedu sa vrata. Sto se desilo, desilo se, verovatno sam zbog neceg morala da prodjem kroz sve to, bilo je jezivo, ali vreme ipak na kraju izleci rane. Ja nisam verovala kad su mi govorili, ali tako je!!
 

Back
Top