A sta cemo sa ovim?

Pokusala sam preko nemackih pretrazivaca da nadjem nesto...nema nista.
Totalna blokada, ili niko jos nista nije napisao o tome na nemackom.
Postoji samo nesto malo na engleskom. Strasno.
Koliko smo mi pasivni...
 

Back
Top