A SHTA SE DESHAVA SA ZENAMA???

Ma uniforma...moja sreca da sam gotovo izbacio gledanje domacih kanala na TV-u...na nauchnim kanalima nema mnogo uniforma...jedino je problem da iako ne gledam modu na tzv.TV dobrim kanalima, kad izadjem ima shta da vidim.....BJAAAAAAAAAAAAAAKS...UDRI RED ROZERED SVETLO PLAVOG...a modeli kao da si na plazi...MADE IN CHINA... aman shta nam rade.......ne mogu da odmaram vishe ochi kad se shetam...PA RED NANDZARASTOG SA ZUTIM I FLUORESCENTNO ZELENOG...pomislim da li ima neke fine pameti iza toga svega...na kraju me zabole ochi...i posle shetnjice stvarno mogu da kazem curici da sam tog dana video max. 2 top ribe(u smislu da je slozeno od lepote do drzanja, garderobe)...moju curicu i mozda neku tamo sa kojom nisam prozborio(mozda bi rezultat bio josh gori)...izgleda nije virus neukusa poharao moje oke........ZIVELE CURICE KOJE SU VAN OVE KOLOTECHINE 8)

d1:
ko sta od njih krije ispod svoje maske ocigledno nije za javnost

ovo je ok...pa koliko ljudi toliko pricha...ali cesto ne zelimo da se udubljujemo. ljudi su zatvoreni.
ma prsli smo...to je i zato shto se ne putuje.pa pre 10 godina se mnogo vise islo svuda nego danas..
koliko ti to zena upoznas i koliko njih te tako trazi da setate.
onda pitanje...da li ti njima pricas o svojim knjigama koje si procitao..zasto svi ocekuju da ih neko zabavlja (ok - zene)..ok i ja ocekujem ..ali opet tacno je i ja ne citam..sedim recimo suvise na netu i tesko mi je da se skoncentrisem na duge tekstove. aha pa nisu dovoljno pametne i zainteresovane :I
inace rastamane zar nemash ti curu
sto se tice spanskih serija pa tamo se bas ne reklamira praznina, rekla bih. bas se reklamiraju topli odnosi mada prilicno pojednostavljeni. glumice im izgledaju sjajno i uopste nisu uniformisane, po meni. tu im bas skidam kapu. ne znam zasto neko vise ceni neku americku sapunicu od spanske. cini mi se da su i americke serije supljikave, mada sam vise hvatala u letu nego stvarno. bar ono sto stize kod nas, gledala sam nekoliko i cini mi se da su mnogo bledje nego neke pre 10 godina kada sam aktivno pratila. npr kafic uzdravlje, pa alf, pa .. ne znam, ovo je mozda ipak kukanje nad proslim vremenima.. u stvari sada mi je to gubljenje vremena...ma i spanske su ..

tesko je naci odecu..mnogo treba biti kreativan ali gledam neke svoje nasledjene stvari kupljene pre 10-20 godina...pa to bre i danas traje i bolje nego ove krpe sada. a cak je nesto i domace tj sa prostora exyu! pre su ljudi i vise shili, i lakse je bilo naci neku lepu i normalnu odecu, sada se treba dovijati a nije bas svako primenjeni umetnik pa da sklopi tri krpe u simpaticnu kombinaciju. nema ono udjes u radnju biras kupis. ko danas uopste shije sebi, jako su takvi retki. verovatno je najlakse obuci se na buvljaku, a tamo bas i nije neki kvalitet..a treba i para a ovde ljudi nisu bas kapitalistickog duha da stede svaku paru i da planiraju. to se vishe vidi na zenama nego muskarcima..eto povrsna analiza..opet ovde osecam stalno neki pritisak da svi treba da budu ne znam kako zgodni..eto bila sam na moru bre pa mali procenat ljudi je savrseno gradjeno i niko nije nosio tange ja sam bila ubedjena da cu biti najruznija tamo..ali opusteni su i bole ih uvce

jagodica:
tesko je naci odecu..mnogo treba biti kreativan ali gledam neke svoje nasledjene stvari kupljene pre 10-20 godina...pa to bre i danas traje i bolje nego ove krpe sada. a cak je nesto i domace tj sa prostora exyu! pre su ljudi i vise shili, i lakse je bilo naci neku lepu i normalnu odecu, sada se treba dovijati a nije bas svako primenjeni umetnik pa da sklopi tri krpe u simpaticnu kombinaciju. nema ono udjes u radnju biras kupis. ko danas uopste shije sebi, jako su takvi retki. verovatno je najlakse obuci se na buvljaku, a tamo bas i nije neki kvalitet..a treba i para a ovde ljudi nisu bas kapitalistickog duha da stede svaku paru i da planiraju. to se vishe vidi na zenama nego muskarcima..eto povrsna analiza..opet ovde osecam stalno neki pritisak da svi treba da budu ne znam kako zgodni..eto bila sam na moru bre pa mali procenat ljudi je savrseno gradjeno i niko nije nosio tange ja sam bila ubedjena da cu biti najruznija tamo..ali opusteni su i bole ih uvce

Ma da...ja sam se odluchio da idem na more sa nevidljivim plochicama na tibi...boli me uvo...curici ne smeta...dupe veliko a jako...boli me uvo...bitno da sam u supor kondiciji zahvaljujuci zalihama...da ne idem da muvam na more pored curice koja ce da gleda curice i da uziva u tome znajuci da vecina nije top...kad bi se svi opustili...al` mrka kapa...svi bi da hvataju primere iz glupavih serija, a zivimo daleko od normale...uzasssssssssss :cry:

He-he-he Rastamann, cekamo te na dom i porodica. Ima jedno 30 tema za zakljucavanje i bice ih jos vise ako ubrzo ne reagujes.
Sto se tice devojaka ima ih, ali ih nisi trazio na pravim mestima. Drugo, menjaj dok ne nadjes neku koja ti odgovara. I nemoj da generalizujes stvari tipa SVE ZENE SU ISTE, isto kao i sto su svi muskarci isti. Ja sam imala problem da nadjem normalnog decka, ili su bili ozenjeni ili ludaci. Na kraju sam pitala drugaricu da li ima NEKOG NORMALNOG druga za mene i tako sam upoznala muza. Trazi, pa mozda i nadjes neku normalnu.

To je zbog toga sto muskaraca kao sto je Miso ima vrlo mnogo, oni hoce samo da zatvore zenu jer ne znaju sta ce drugo da rade sa zenom, a ni zene ne znaju sta drugo da rade sa muskarcima nego da budu zatvorene pa su onda isfrustrirane jer vide da nesto hoce a ne znaju sta hoce i ako znaju sta hoce ne znaju kako to da ostvare jer se sve opet svede na to da su zatvorene kao u zatvoru.........................

rastamann:
U poslednje vreme dosta tema su na fazon-mushkarci-*ovna, samo koje boje..A niko se nije zapitao kakve su nam zene postale?

Ja nisam naleteo na normalnu zenu jako duuuugo...Ili je isfrustrirana i zivchana, ili napadna, ili se sve svodi na naklapanje o nekim beznachajnim stvarima...da ne kazem, glupih na tone...Mozda ce se ovo zadnje nekom svideti, ali meni se zaista ne svidja...
Svaka, ali svaka zenska persona koju sam upoznao u poslednje vreme umislila je da je centar sveta, sve su nekako stereotipne, nezanimljive u svakom pogledu, jedino im je bitno da budu vidjene, da se okite perjem koje im nikako ne stoji, da istaknu vrline koje se ne mogu nazvati vrlinama....
Da li su zadnjih kusur godina shpanske serije, kich, shund, seljachka muzika koju slushaju i vide na medijima toliko uhvatile maha da se ne mogu zaustaviti?
Znate li koliko nisam chuo "Ej mamlaze, morash da prochitash ovu knjigu..." , "....pogledash ovu predstavu...", nego chujem samo "Hocemo li da idemo...?" na neko bedno mesto, gde se pushta bedna muzika, okupljaju se bedne njushke...I SVI SU TIP TOP!!!
Josh posle vidim postove..."ne zeli da izlazimo, samo bi sedeo gajbi...".Pa NARAVNO da ce samo sedeti gajbi, kad se svaki izlazak svodi na shetkanje od jednog glupog mesta do drugog i voznju kolima...
STRASHNO!!!
U vezi....totalno nezainteresovane, beskrupulozne u svakom pogledu...Jel' ste toliko izgubile veru u svoje mushkarce?

sram ih bilo karaju se u picku:))

rizikujuci da se tema pretvori u kolektivnu posetu psihijatru moram najvecim delom da potvrdim navode. Zanima me zasto toliko vasih zelja projektujete na muskarce? Zasto ih jednostavno same ne ispunite :D Verujem da je jednostavnije muskarcima utripovati da bi oni to trebali biti u stanju, dotle vam patrijarhat i te kako odgovara, a sve preko toga molicu lepo pocinje emancipacija, jednakost medju polovima i trista cuda koje vam tako lepo padaju na pamet. Stavrno neverovatno, ima li bar jedna koja je u stanju da kaze "dobro dragi, nema veze ja cu da kupim stan i auto cu da nabavim, naravno i letovanje, ti samo budi lep i moj" :D

Back