A sad za ozbiljno.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

milicaanchy

Veoma poznat
Poruka
14.861
Znam da cje tema da ode,i mozhda i budem banovana,bash me briga.
Nick mi josh nije obrisan,iako sam to trazhila :roll:
i muka mi je od patetichnih oproshtajnih tema,posht ovde milion ljudi najavi odlazak pa dodje natrag na ovaj ili onaj nachin.
Ja ovde tracjim vreme od '04...i shta,u medjuvremenu sam se zakachila za neke ljude ovde,dug je to period,puno ljudi,nije lako da se ode.
Tako da vas molim da se ne sprdate :roll:
Moje mesto moderatora je odmah oberuchke prihvacjeno...:roll:
verujte mi,vi se u pochetku lozhite na tu mocj.posle cjete videti kako je u stvari...

I,aj,kad sam vecj ispatetisala,da pozdravim neke,mada necje videti pozdrav verovatno.
znachi,Nicky,Cjale,Zhak,VoD,Bullit13,Steffan,Alians,Zhikica,Slavisha,Enrique,W.A.S.P,Hator,Zana,Natalija_Bg,Sokolica_M
(njoj posebno hvala...),Saki,Diretore,Violet_parts,Different from others,Divlja,Banshee,Sofffy,Miki13991,Pajper...blabla...ako sam nekog zaboravila,ne
zamerite.
 
Bravo Mico, odlicna odluka u potpunosti je podrzavam! I ja cu evo odmah za tobom, cim ozdravim... :lol:

i ja sam pravio pauze od Krste u dosta navrata po vise meseci.. covek se zasiti i mnogo lepsih stvari.. :wink: i mico napravila si gresku sto si sve ovo shvatila ozbiljno, to je bio pocetak kraja... :) u svakom slucaju nemojte da joj brisete nick... zaista nema potrebe za tim.. :)
 
Znam da cje tema da ode,i mozhda i budem banovana,bash me briga.
Nick mi josh nije obrisan,iako sam to trazhila :roll:
i muka mi je od patetichnih oproshtajnih tema,posht ovde milion ljudi najavi odlazak pa dodje natrag na ovaj ili onaj nachin.
Ja ovde tracjim vreme od '04...i shta,u medjuvremenu sam se zakachila za neke ljude ovde,dug je to period,puno ljudi,nije lako da se ode.
Tako da vas molim da se ne sprdate :roll:
Moje mesto moderatora je odmah oberuchke prihvacjeno...:roll:
verujte mi,vi se u pochetku lozhite na tu mocj.posle cjete videti kako je u stvari...

I,aj,kad sam vecj ispatetisala,da pozdravim neke,mada necje videti pozdrav verovatno.
znachi,Nicky,Cjale,Zhak,VoD,Bullit13,Steffan,Alians,Zhikica,Slavisha,Enrique,W.A.S.P,Hator,Zana,Natalija_Bg,Sokolica_M
(njoj posebno hvala...),Saki,Diretore,Violet_parts,Different from others,Divlja,Banshee,Sofffy,Miki13991,Pajper...blabla...ako sam nekog zaboravila,ne
zamerite.

pa miki,pajpi i ja smo bash,bash na dnu liste....mislio sam da zasluzujem vise:???::???:
ipak jbg:???::???:
 
Znam da cje tema da ode,i mozhda i budem banovana,bash me briga.
Nick mi josh nije obrisan,iako sam to trazhila :roll:
i muka mi je od patetichnih oproshtajnih tema,posht ovde milion ljudi najavi odlazak pa dodje natrag na ovaj ili onaj nachin.
Ja ovde tracjim vreme od '04...i shta,u medjuvremenu sam se zakachila za neke ljude ovde,dug je to period,puno ljudi,nije lako da se ode.
Tako da vas molim da se ne sprdate :roll:
Moje mesto moderatora je odmah oberuchke prihvacjeno...:roll:
verujte mi,vi se u pochetku lozhite na tu mocj.posle cjete videti kako je u stvari...

I,aj,kad sam vecj ispatetisala,da pozdravim neke,mada necje videti pozdrav verovatno.
znachi,Nicky,Cjale,Zhak,VoD,Bullit13,Steffan,Alians,Zhikica,Slavisha,Enrique,W.A.S.P,Hator,Zana,Natalija_Bg,Sokolica_M
(njoj posebno hvala...),Saki,Diretore,Violet_parts,Different from others,Divlja,Banshee,Sofffy,Miki13991,Pajper...blabla...ako sam nekog zaboravila,ne
zamerite.


Miličice slađušna...


Ti ovom podforumu daješ nijanse... to je sve što imam i želim da kažem...
 
Jeste..jako ozbiljan posao..narocito na temi jelene karleuse(sa malim jk)..Na toj temi nije dozvoljena ni jedna ruzna rec o njoj..a tema Paris Hilton je kao postala ruglo i zatvorena je..I za jednu i drugu me zabole,da izvinesh patka,samo uglavnom nema slobode izrazavanja..Kaze taj mod,nemojte ulaziti na temu ako je ne volite..:shock:..i dodaje kako ta tema ''zivi'' od nas koji je 'pljujemo'..Jos ako ne dobijaju veliki novac za to..no comment..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top