A sad malo ozbiljno o EU

Пољска није била део ЕУ за време СССР.
А за ово последње што си написао:

b74291713.jpg
Наравно да ми сви знамо да Пољска није била чланица ЕУ већ ВУ, али обрати пажњу како жутаћ наивно лаже!!!
:rotf::zcepanje::hahaha:
 
Ево нешто свежијих вести из којекаквих јевропских запиздина...:mrgreen:

Сиротиња "маршира" Немачком
26. јануар 2011. 00:46
Скоро сваки шести становник Немачке живи на граници сиромаштва, утврђено је упоредним у европским истраживањима чији је резултат објавио Савезни завод за статистику у Визбадену.

Подаци се односе на 2008. годину, а на граници сиромаштва, према дефиницији важећој у Европској унији (ЕУ), живе они који, заједно са свим државним социјалним давањима, на располагању имају мање од 60 одсто просечних примања у земљи у којој живе.

Просечна годишња примања су 2008. године, када је истраживање прављено, у Немачкој износила 11.151 евро за самца.

У Немачкој је 15,5 одсто људи живело 2008. са сумом мањом од тог просека. Квота за читаву ЕУ износила је 16,3 одсто.


У низу земаља са којима се Немачка граничи, удео становника на ивици сиромаштва је била знатно мања - у Француској 12,9 одсто, у Холандији 11,1 одсто и у Чешкој, која има најбољи резултат у ЕУ, само 8,6 одсто.

Мањи ризик западања у сиромаштво него у Немачкој је и у Данској, Белгији, Луксембургу, Швајцарској и Аустрији, а већи, међу суседима, само у Пољској.

Унутар ЕУ највише људи на граници сиромаштва живи у Летонији (25,7 одсто), Румунији (22,4), Бугарској (21,8), Литванији (20,6), Естонији и Грчкој (по 19,7 одсто) и у Шпанији (19,5одсто).

У Немачкој сиромаштво највише угрожава незапослене (62 одсто), затим самохране мајке или очеве са децом (37,5 одсто), али је њиме погођено и око 15 одсто пензионера и сваки 15. запослени.

Нешто боље од низа других ЕУ-земаља је Немачка прошла по уравнотежености примања. Тај статистички податак одражава однос зарада 20 одсто људи са највећим примањима према 20 одсто оних са најнижим примањем.

У Немачкој је зарада најимућнијих 4,5 пута већа од зараде најсиромашнијих.

Најмања неуравнотеженост примања је у Словенији (где су највећа примања само 3,2 пута већа од најнижих), а највећа у Летонији - 7,3 пута.

У Румунији су највећа примања 6,7, а у Бугарској 5,9 пута већа од најнижих.

хехехе, олош банкротирана, трећи свет. гарант ће и куга поред глади да завлада у тој запиздини:D:mrgreen:


Мондо

ovde nesto ne stima, 15% ljudi zivii spod proseka?
 
poznavalc do mojega...

Poljska je do raspada SSSR bila clan Varsavskog pakta i bila je medju najsiromasnijim zemljama Evrope( a greskom sam napisao EU). Mada budale se hvataju za svaku slamku, kada ne znaju sta da odgovore.
Madjarska isto, Ceska isto.,

a ti placi od muke.

Srbija ulazi u EU.
 
poznavalc do mojega...

Poljska je do raspada SSSR bila clan Varsavskog pakta i bila je medju najsiromasnijim zemljama Evrope( a greskom sam napisao EU). Mada budale se hvataju za svaku slamku, kada ne znaju sta da odgovore.
Madjarska isto, Ceska isto.,

a ti placi od muke.

Srbija ulazi u EU.
Ало...:hahaha:
Не буди тужна девојчица, али си већ смешан.
Пољска уопште, бар у ВУ није била сиромашна, већ трећа, после И. Немачке и Чехословачке, а незнатно испред Мађарске и мнооооого испред Румуније и Бугарске, док је СССР због величине и огромне рударско-топионичарске и индустриске произвидње посебна прича.. Пољска је и данас поретком ту где је и била пре, једино су жутке Србију направиле земљом ,,најјефтиније радне снаге"!
Јел', да нису тебе вакцинисали против свињског грипа, а???
:rotf::zcepanje::hahaha:
 
Ало...:hahaha:
Не буди тужна девојчица, али си већ смешан.
Пољска уопште, бар у ВУ није била сиромашна, већ трећа, после И. Немачке и Чехословачке, а незнатно испред Мађарске и мнооооого испред Румуније и Бугарске, док је СССР због величине и огромне рударско-топионичарске и индустриске произвидње посебна прича.. Пољска је и данас поретком ту где је и била пре, једино су жутке Србију направиле земљом ,,најјефтиније радне снаге"!
Јел', да нису тебе вакцинисали против свињског грипа, а???
:rotf::zcepanje::hahaha:

:idea: A tu je kvaka ...

:ceka:

:lol:

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

:cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje:

:hahaha1::hahaha1::hahaha1::hahaha1::hahaha1::hahaha1::hahaha1::hahaha1:

:vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet:
 
Skini se sa foruma i putuj malo..ostaćeš tupav celog života

Hvala bogu da smo se oslobodili debilnog Ruskog uticaja i Srbija polako ide ka EU

Ne, da se pridružimo Rusiji od koje svi beze
Sve bivše zemlje Vrašavskog pakta su pobegle od debilne Rusije.

Oни су из једног лагера ускочили у други, не бој се и из овога ће они први почети да беже.
У који пакт су ушли: Мађарска, Румунија и Бугарска тај није био дугог века.
 
Hahahahaha
Kakve gluposti
hahahaha

Dve Nemacke. Jedna pravi BMW druga Trabanta Hahahaha
ti bi opet da sisas otrov
Hahahaha koliko pedera ***. Moram da te razocaram, nisam ti. Ali Kostunica ti je tu hahahaha
Пријатељу не бих ја да те разочарам, али... ти си постао предмет спрдње на форуму...
Можда да одеш до просрБског преЦедника да те утеши...
Прича се свашта за њега(или га:hahaha:)!
:hahaha::rotf::zcepanje:
 
Oни су из једног лагера ускочили у други, не бој се и из овога ће они први почети да беже.

НИ ЕУ НИ РУСИЈА НИСУ СИМБОЛИ ЗА ПРАВДУ, СЛОБОДУ И ПРОСПЕРИТЕТ.

СРБИЈА ЈЕ НАШЕ МЕСТО ПОД СУНЦЕМ. НАШ ПРОБЛЕМ И НАШ ЗАДАТАК

СА КИМЕ ЋЕ И КАКО ПРЕ СВЕГА СЕБИ ОКРЕНУТА СРБИЈА СУТРА ИМАТИ ИЛИ НЕМАТИ САРАДЊУ НЕ БИ ВИШЕ СМЕЛО ДА ЗАВИСИ ОД ИДЕОЛОШКЕ ЗАЉУБЉЕНОСТИ И МРЖЊЕ.


 
Poslednja izmena:

Fresh & Clean je u pravu, sve te zemlje bivšeg Varšavskog pakta su živele pod diktaturom za vreme Rusa,
i prilično im je svanulo kada su se rešili ruske debilne uprave

To potvrđuje moju teoriju da nisu recimo Švabe kvalitetniji ljudi od Čeha ili Slovenaca, nego samo treba uvesti pravi sistem.
 

Fresh & Clean je u pravu, sve te zemlje bivšeg Varšavskog pakta su živele pod diktaturom za vreme Rusa,
i prilično im je svanulo kada su se rešili ruske debilne uprave

To potvrđuje moju teoriju da nisu recimo Švabe kvalitetniji ljudi od Čeha ili Slovenaca, nego samo treba uvesti pravi sistem.

Што мислиш да су имале демократску власт док су претходно биле чланице Сила осовине, чисто сумњам да су адмирал Хорти, генерал Антонеску и цар Борис III представљали демократске лидере!?
 

Fresh & Clean je u pravu, sve te zemlje bivšeg Varšavskog pakta su živele pod diktaturom za vreme Rusa,
i prilično im je svanulo kada su se rešili ruske debilne uprave

To potvrđuje moju teoriju da nisu recimo Švabe kvalitetniji ljudi od Čeha ili Slovenaca, nego samo treba uvesti pravi sistem.

Svanulo.
Sloboda.
Pa Česi mrze Ruse više nego Srbin Šiptara.
Svaka zemlja može, potrebo je vreme i rad, da postane jaka. Ali oslanjati se na Rusiju nikada. Jer se ni jedna zemlja nije razvila pod uticajem Rusije. U najboljem slučaju je stagnirala.
Neutralnost je skupa, jako skupa. a mi para nemamo.

Evo primera, Škoda, za vreme komunizma i sada. Dve totalne suprotnosti, dva različita kvaliteta. Dobro i krš.
 
Svanulo.
Sloboda.
Pa Česi mrze Ruse više nego Srbin Šiptara.Svaka zemlja može, potrebo je vreme i rad, da postane jaka. Ali oslanjati se na Rusiju nikada. Jer se ni jedna zemlja nije razvila pod uticajem Rusije. U najboljem slučaju je stagnirala.
Neutralnost je skupa, jako skupa. a mi para nemamo.

Evo primera, Škoda, za vreme komunizma i sada. Dve totalne suprotnosti, dva različita kvaliteta. Dobro i krš.
Ово је у твом случају јасно и видљиво.
А Чешка је увек била индустријска сила. Рецимо на почетку WW1 у Чешкој се налазило око пола индустрије К&К монархије.
 
Ovo što sam napisao da ih Česi mrze je tačno, 100% tačno
Kolega sa posla koji je završio studije u Pragu, lično se uverio.
Sledeći put kada igra Češka protiv Rusije, hokej ili fudbal. Obrati pažnju.
Ja isto nisam znao

i nije u pitanju napraviti auto. Nego kvalitet proizvoda
Brend.
 
Ovo što sam napisao da ih Česi mrze je tačno, 100% tačno
Kolega sa posla koji je završio studije u Pragu, lično se uverio.
Sledeći put kada igra Češka protiv Rusije, hokej ili fudbal. Obrati pažnju.
Ja isto nisam znao

i nije u pitanju napraviti auto. Nego kvalitet proizvoda
Brend.

Сведоци смо квалитета производа из Европске уније који се пласирају на Источноевропско тржиште, квалитет испод нивоа производа који су се производили у Источној Европи, а цена иста ли већа него у Западној Европи.
 
Сведоци смо квалитета производа из Европске уније који се пласирају на Источноевропско тржиште, квалитет испод нивоа производа који су се производили у Источној Европи, а цена иста ли већа него у Западној Европи.

Ma da, nego opet vas, kao postavljač teme, podsećam:

SRBIJA JE NAŠE MESTO POD SUNCEM.
NAŠ PROBLEM I NAŠ ZADATAK.
 
Сведоци смо квалитета производа из Европске уније који се пласирају на Источноевропско тржиште, квалитет испод нивоа производа који су се производили у Источној Европи, а цена иста ли већа него у Западној Европи.

Za kvalitet je potrebno, znanje, iskustvo, tehnologija i najbitnije vreme.
 
Mnogima je tesko da shvate, da jedino kroz razvoj Srbije moze da nam bude bolje.
To nece da rade strani drzavljani, bili oni Eglezi, Rusi, Turci ili Filipinci, to mogu da urade samo gradjani Srbije.

Tačno
Ali postoji jedan veliki problem kod Srba, starijih ljudi, koji ne žele da se menjaju, navike, pre svega radne navike da menjaju.
Način rešavanja problema, prihvatanje kritika, a o edukaciji iihh.....
 

Back
Top