a realno

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
35.757
neshto se pitam pa velju ajde da i vas odje priupitam


kolko naloga imate na krsti!? i da li vam se kadkad desi u naletu da ljubite sam/u sebe !?

ja nekad imam osjetjaj da odje jedna, dvije maksimalno tri osobe pishe.............



jooj tachno znam shta tje biti .........
 
Screenshot_2018-04-18_at_5.22.16_PM.png

:aha:
 
neshto se pitam pa velju ajde da i vas odje priupitam


kolko naloga imate na krsti!? i da li vam se kadkad desi u naletu da ljubite sam/u sebe !?

ja nekad imam osjetjaj da odje jedna, dvije maksimalno tri osobe pishe.............



jooj tachno znam shta tje biti .........
Imam 2. Jedan je samobanovan, a posle njega ovaj. Praktično jedan, jer prvom više nemam pristup. Ili: nijedan, jer krstarica poseduje vlasništvo - koristim jedan; a i to mi, uglavnom, bude previše.

Često poželim da se izljubim samog sebe; ali, suzdržavam se, korona vlada.

To je zato što su dugo skupa, pa postaju nalik.
Lakše se uklope, čak i kada su novi, ako liče na stare; ako ljube bližnje svog, maze ga i paze.
Neki i jesu stari, samo imaju novo ime...
Ja često imam osećaj da niko ne piše ništa...

Šta će bit'?
Šapni, da vidimo da li znaš znanje. : )
 
Realno, ništa bolje nije ni na ostalim društvenim mrežama.
Tek poneko nešto zaista kaže, a onda se to deli - u nedogled. Fb mi je kao eho, loop istih poruka i fora koje dele različiti ljudi, u određenom vremenskom intervalu.
Instant varijanta. Lakše je podeliti nešto sa čime se slažemo, nego napisati ili osmisliti nešto sam, iz svoje glave.
Gomila gluposti koje nam oduzimaju vreme, jer ne znamo šta bi bolje sa njime.
Možda i znamo ali, eto, paraliza uma.
Živ je samo zombi koji konzumira sadržaje.
 
neshto se pitam pa velju ajde da i vas odje priupitam


kolko naloga imate na krsti!? i da li vam se kadkad desi u naletu da ljubite sam/u sebe !?

ja nekad imam osjetjaj da odje jedna, dvije maksimalno tri osobe pishe.............



jooj tachno znam shta tje biti .........
Imam jedan nalog.
Desilo mi par puta da citiram samu sebe... :hahaha:
 

Back
Top