A ovaj ...vaše trenutno stanje je?

mislim da bi bilo dobro da ima jedan citav pdf. Skorpije

i da samo skorpije mogu da pisu
ono, sve legitimisati, provjeriti datum, dozvoliti pristup, ostali samo da citaju :ceka:
Toma Zdravković je škorpija koja se udavila u svojim emocijama, nije nikad uspela da se otrgne
A druga škorpija koja se isto tako davi što u emocijama što u kokainu je Aca Lukas
 
Totalni zbun

Ušla sam na temu "Koliko ih leti" i nisam videla da je na Vojsci i avijaciji, mislila na Životinjama, vidim "orlovi", "supergalebovi"

I kaže lik misli jednom godišnje, nema goriva

Trljam oči, bukvalno mi ništa nije jasno, što ne bi mogli da lete više od 1x godišnje i šta će orlovima i galebovima gorivo

Zamalo se rasplakah, pomislih da ih nismo zatvorili u neke kaveze gde su izgubili svoje moći i sad rade na gorivo

:((((((((
 
Totalni zbun

Ušla sam na temu "Koliko ih leti" i nisam videla da je na Vojsci i avijaciji, mislila na Životinjama, vidim "orlovi", "supergalebovi"

I kaže lik misli jednom godišnje, nema goriva

Trljam oči, bukvalno mi ništa nije jasno, što ne bi mogli da lete više od 1x godišnje i šta će orlovima i galebovima gorivo

Zamalo se rasplakah, pomislih da ih nismo zatvorili u neke kaveze gde su izgubili svoje moći i sad rade na gorivo

:((((((((
Si umorna? :)
 

Back
Top