gost 15307
Legenda
- Poruka
- 56.060
sto se Evrovizije tice...Da li je to moguce? 

Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.

sto se Evrovizije tice...Da li je to moguce?![]()
Само сув квалитет учествује.sto se Evrovizije tice...Da li je to moguce?![]()
Kakva braća?
Pa nama su braća Muslimani iz Bosne i Slovenci i eventualno Makedonci... Svi oni koje najviše pljujemo i psujemo...
Боље је да и не учествујемо на Евривизији... Шта ми имамо од тога...?

Ово није тема за политику за евровизију ме баш брига
Опет питам, шта имамо од тога.... Нешто ће се променити на боље...?

naravno da jeste
ovakvi...vazni medijski dogadjaji odlicno reflektiraju zbivanja na politickoj pozornici
uostalom, pozornica je pozornica...
el vis ti neku bitnu razliku izmedju recimo...Putina i Britni? : )))

Ko je pobedio?
Kome lova ili uvodjenje demokratije![]()
јел то она демократија са носача авијона?
јел то она демократија са носача авијона?
Ko je pobedio?
Kome lova ili uvodjenje demokratije![]()
Jašta + pametne rakete + osiromašeni uranijum + lopovi na vlasti. Sve je to nagrada za najlepše pevanje. I više od toga
sto se Evrovizije tice...Da li je to moguce?![]()

Azerbejdzan sa svojom nadanutom bolivudskom numerom...ne gine im demokracija, izgleda... : )
Azerbejdžan... Bravo ...
Dobra pesma.