A na tacni... ne, ne

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Kao postoji jedna devojka, i sad ako se njoj tip ponudi onako otvoreno sto bi se reklo kao na tacni, onda ona gubi interesovanje u sekundi. E zato nju treba drzati na uzici i zavlaciti.

Jel znate vi kako se to zavlaci i folira? :lol:
 
Petar_Pan:
Kao postoji jedna devojka, i sad ako se njoj tip ponudi onako otvoreno sto bi se reklo kao na tacni, onda ona gubi interesovanje u sekundi. E zato nju treba drzati na uzici i zavlaciti.

Jel znate vi kako se to zavlaci i folira? :lol:

pazi resenje je u sledecem pitanju
da li devojkina mama zna da igra shah :idea:
 
:) ...pa ja licno ne bi zavlacila...nisam sigurna na kakvu situaciju mislis?...da bih ti preciznije mogla odgovoriti...postoji par stuacija u kojima treba diplomatski reagovati ali zavisi na koju ti mislis?
 
Ne bi zavlacile? Ne bi zavlacile?
Ne mogu da verujem sta citam ovde. Najbrutalnije lazi zenskog inkvizitorskog instinkta !!!

A sta je sa onim, drage devojke iz moje domovine, sta je sa onim pricama kako bi ipak vi sve htele normalnog, osecajnog, romanticnog muskarca, i takav isti se ponudi na tacni bez zavlacenja nego pridje i kaze direktno : "Svidjas mi se, ne znam zasto, ali mislim da si prelepa."
Vi ostanete sokirane na izjavu iskrenosti i u tom momentu, kada je na dohvat ruke, a pri tom jos i tako direktno nastupa vi devojke iz moje domovine, odmah bacate svoju teoriju u vodu i ne zelite ni po koju cenu pristupiti ostvarivanju bilo kakvog kontakta sa takvom osobom, ma koliko vam se on svidjao, ma koliko vremena proveli u razmisljanju o njemu.

Dokle vise te lazi o teoriji da zensko ipak tezi ka "idealnom" muskarcu, ili bolje receno muskarcu po svojoj meri, dokle samo pitam se......
 
Bliss:
:) ...pa ja licno ne bi zavlacila...nisam sigurna na kakvu situaciju mislis?...da bih ti preciznije mogla odgovoriti...postoji par stuacija u kojima treba diplomatski reagovati ali zavisi na koju ti mislis?
Ma ja onako ... generalno... zavlacim(da ne kazem foliram)... :lol:

Aj da ti zadam situaciju... Sad na primer tebe startuje neki tip(ma ustvari on je nezainteresovan i ti njega startujes) :lol: i pocnete pricicu. A ti si kao nalozena na njega, ali ako ti on kaze da se i ti njemu svidjas... onda dolazimo do situacije (pa ide pesma "okrenula se karta sad sam nacisto s tim... ona sad drzi bank") I tad si ti u polozaju... "stani malo grickaj cipi cips" :lol: E i zato on tebe treba da zavlaci. A u stvari bi te pojeo ko ... medeno srce... :wink: i on onda zavlaci kao pa ne znam, jos mi je rano bilo sta da ti kazem, pa videcemo kasnije, deluje ok...za sada... i takve fore... :wink: :razz:
 
Petar_Pan:
Ma ja onako ... generalno... zavlacim(da ne kazem foliram)... :lol:

Aj da ti zadam situaciju... Sad na primer tebe startuje neki tip(ma ustvari on je nezainteresovan i ti njega startujes) :lol: i pocnete pricicu. A ti si kao nalozena na njega, ali ako ti on kaze da se i ti njemu svidjas... onda dolazimo do situacije (pa ide pesma "okrenula se karta sad sam nacisto s tim... ona sad drzi bank") I tad si ti u polozaju... "stani malo grickaj cipi cips" :lol: E i zato on tebe treba da zavlaci. A u stvari bi te pojeo ko ... medeno srce... :wink: i on onda zavlaci kao pa ne znam, jos mi je rano bilo sta da ti kazem, pa videcemo kasnije, deluje ok...za sada... i takve fore... :wink: :razz:

:) ...pa neznam...kad mi se neko svidja jednostavno znam da cu ga imati....e sad zavisi kakav je taj neko...u svakom slucaju pusti da se situacija spontano razvija....kapiram da je tako najlepse....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top