A na tacni... ne, ne

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Bliss:
:) ...pa neznam...kad mi se neko svidja jednostavno znam da cu ga imati....e sad zavisi kakav je taj neko...u svakom slucaju pusti da se situacija spontano razvija....kapiram da je tako najlepse....
(E bas prilika za vezbanje zavlacenja)
Znas i ranije sam cuo price "ja sto pozelim to i uzmem" al nesto je ...slabo zavlacila... :lol: il prejako... bem li ga... :lol:
Tako da ti to sve bas nista ne znaci.... :razz: Wow kako zavlacim... :!: :lol:

veKsla

Domaćin
Banovan
Poruka
3.042
Petar_Pan:
Ej za sah sam .... :wink:
Vukli me na neka takmicenja cak...
I ide pesma ("pazi s kime spavas... pazi s kim se budis... pazi s kim igras sah") :lol:
I onda ide druga pesma (zavlaceca)
"Ne brze od zivota ne... ako mislis bilo gde... moras sporije..." :wink:
a ti definitivno pobedjujesh mamicu
samo ako mamica odluci da da
damu za konja :idea:

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
veKsla:
a ti definitivno pobedjujesh mamicu
samo ako mamica odluci da da
damu za konja :idea:
Ali ne neces ti mene na tanak led... video sam tvoj "skriveni napad". Mojne sad ti meni tu neke "viljuske" da izvodis...
Kad ti sad izvrsim jedan "en pa san" pa ces videti svog boga. :lol:
Damu za konja to nije pametno... ali "zrtvovanje" ume da bude slatko... :lol:

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Dont_Break_The_Oath:
Ne bi zavlacile? Ne bi zavlacile?
Ne mogu da verujem sta citam ovde. Najbrutalnije lazi zenskog inkvizitorskog instinkta !!!

A sta je sa onim, drage devojke iz moje domovine, sta je sa onim pricama kako bi ipak vi sve htele normalnog, osecajnog, romanticnog muskarca, i takav isti se ponudi na tacni bez zavlacenja nego pridje i kaze direktno : "Svidjas mi se, ne znam zasto, ali mislim da si prelepa."
Vi ostanete sokirane na izjavu iskrenosti i u tom momentu, kada je na dohvat ruke, a pri tom jos i tako direktno nastupa vi devojke iz moje domovine, odmah bacate svoju teoriju u vodu i ne zelite ni po koju cenu pristupiti ostvarivanju bilo kakvog kontakta sa takvom osobom, ma koliko vam se on svidjao, ma koliko vremena proveli u razmisljanju o njemu.

Dokle vise te lazi o teoriji da zensko ipak tezi ka "idealnom" muskarcu, ili bolje receno muskarcu po svojoj meri, dokle samo pitam se......
Pa da eto i ja im kazem da me nauce kako se to zavlaci... al one nesto zavlace... :lol:
A sta mislis da ih pre giljotine malo pricestimo... za pokoj duse... :lol: Il da ih samo zavlacimo pa ih u stvari u gasnu komoru uvucemo... :lol:

veKsla

Domaćin
Banovan
Poruka
3.042
Petar_Pan:
Ali ne neces ti mene na tanak led... video sam tvoj "skriveni napad". Mojne sad ti meni tu neke "viljuske" da izvodis...
Kad ti sad izvrsim jedan "en pa san" pa ces videti svog boga. :lol:
Damu za konja to nije pametno... ali "zrtvovanje" ume da bude slatko... :lol:
ti si vrlo blizu resenja rebus je tvoj i niciji

veKsla

Domaćin
Banovan
Poruka
3.042
Petar_Pan:
Heh i mislis da vidis mat u 3 poteza... ali ipak si previdela rokadu... i tako se ja izvucem... bar za jos 3 poteza.... :wink: :lol:
I ide pesma od Tijane Dapcevic "Ne ne nema nema lakih poena sa mnom"... :lol:
Da vidim tvoj sledeci potez.... :razz:
previdela si ti dok si rokadirala mama ti je maznula topa

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
veKsla:
previdela si ti dok si rokadirala mama ti je maznula topa
Opala opasan potez... vreme se blizi zastavici i adrenalin se uzburkava... Sad kao izlazs damu na cist prostor i kao nadas se da cu ja zanesen lakom lovinom poslati lovca da odradi svoj posao i obori damu. Ali konj je konj i non stop smeta nesto njegovim nelogicnim skakanjima. :lol: Hocemo li stici nadojiti bebu pre pada zastavice ili ne pitanje je sad...
(publika je na nogama i vec pocinju da se tuku... komentatori su to vec odavno poceli) :lol:
Moj kralj je i dalje dobro cuvan... prividno jel... :wink:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.