Quantcast

A možda ipak Aleksandar Vučić ne želi tu kvalifikovanu ili dvotrećinsku većinu u Narodnoj Skupštini Republike Srbije?!

Želi li Aleksandar Vučić kvalifikanu ili dvotrećinsku većinu u Narodnoj Skupštini Republike Srbije?

• Da.

glasova: 6 54,5%
  • Ne.

glasova: 5 45,5%

• Ukupno glasova
    11

Slaven777

Legenda
Poruka
52.438
Ne mora nama Dragas da objasnjava. Cinjenica je da je je opozicija kilava na lokalu i da je nema na terenu koliko su se SNS razmileli.
Ja prihvatam da je tesko ali mislim da je opozicija neozbiljna.

Dragas spada u najneozbiljnije medju svima.
Covek ima dobre ideje ali on bi preko ulice da ulazi u nesto. Nadam se da smo prerasli ulicu kao narod.
Nadam se da ce on uci u politiku i napraviti stranku. Kad ostvari naum neka se povuce.
:lol:

Slaven777

Legenda
Poruka
52.438
Zavetnicima su oborili listu zbog reci "hrabro" a ovi imaju DECU u sloganu. Odnosno koliko sam ja razumela zakon ime liste treba da bude ime stranke + nosilac liste (ako hoce). I niko o tome ne govori.
Da li postoji nesto u zakonu sto sam propustila ili ovi stvarno preko svake mere siluju zakone???
Postoji.

Previdjas razliku između političkih stranaka i koalicija.

nonaligned

Poznat
Poruka
8.776
Postoji.

Previdjas razliku između političkih stranaka i koalicija.
Da , ovaj clan predhodi:

Član 40

Kandidate mogu, pod uslovima utvrđenim ovim zakonom, predlagati registrovane političke stranke i stranačke koalicije (u daljem tekstu: političke stranke), kao i grupe građana.

Ali AV uopste nije na toj listi. Kako je on na listi?

I kako to nije zloupotreba dece?

Slaven777

Legenda
Poruka
52.438
Da , ovaj clan predhodi:

Član 40

Kandidate mogu, pod uslovima utvrđenim ovim zakonom, predlagati registrovane političke stranke i stranačke koalicije (u daljem tekstu: političke stranke), kao i grupe građana.

Ali AV uopste nije na toj listi. Kako je on na listi?

I kako to nije zloupotreba dece?
Lista ima podršku Predsednika Republike.

Zloupotrebe nisu protivzakonite.

Artur-II

Domaćin
Poruka
4.422
За Србију би било боље да Вучић нема 2/3, на жалост због бојкота то је постало могуће. Да ли се сећате оних серијала Инсајдера пред ону катастрофу са прелазима на Јарињу и Мердару? Први серијал око ЕПС-а је био претња СПС-у у облику јасне поруке "Супротставите се и идете у затвор". Онда је дошао други са називом "Патриотска пљачка" који је требао да нас убеди да су гранични прелази супер ствар јер ето неки у Србији користе тај правни вакум за пљачку.
Тако би и сада ако Вучић не би имао 2/3 прво морали да запрете СПС-у па онда да нас убеђују како је оно на шта су пристали супер ствар.

Slaven777

Legenda
Poruka
52.438
За Србију би било боље да Вучић нема 2/3, на жалост због бојкота то је постало могуће. Да ли се сећате оних серијала Инсајдера пред ону катастрофу са прелазима на Јарињу и Мердару? Први серијал око ЕПС-а је био претња СПС-у у облику јасне поруке "Супротставите се и идете у затвор". Онда је дошао други са називом "Патриотска пљачка" који је требао да нас убеди да су гранични прелази супер ствар јер ето неки у Србији користе тај правни вакум за пљачку.
Тако би и сада ако Вучић не би имао 2/3 прво морали да запрете СПС-у па онда да нас убеђују како је оно на шта су пристали супер ствар.
SNS je imao dvotrećinsku većinu i 2014-2016.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.