A koji forumaši nam nedostaju...

Richard III

Domaćin
Poruka
3.180
Jedna forumašica sa pdf tinejdžeri, davno je bilo, lično sam je poznavao i baš smo se mnogo dopisivali i pričali uživo, išli na koncerte, pijančili po parkovima. Bila su naivnija vremena. Sad je u inostranstvu nažalost, gledao sam na fejsu fotke, daleko je od onog što je bila tad. Završila ovde faks i zapalila.

Neverovatno šta postanemo kad više nismo mladi, i na to me uvek podsete ovakve teme. Evo jedna krindž pesma za nas što smo odrastali dvehiljaditih i blejali po parkovima, ovo se tad dosta puštalo i prenosilo preko blututa i infrareda. Danas je smešno doduše, i blam bi bio da se danas snimi takva pesma, al' ono - nema embarga na uspomene :)

Nosferatu___2

Buduća legenda
Poruka
35.028
Ками и његово бљување по русофиличарима и трамптардима

Скајденсерка и њен муж Љуба и оне вечне аутистичне дискусије о томе ко је почео рат у Хрватској

и уопште, доста тих неких форумских "усташа", "балија" и "милогораца", као и неке хистеричне македонске будале, које су правиле супер расположење на политици 2011-2014

Гроф Вронски :(

Пера Врангел. Јесте био русофиличар, али је имао добар смисао за хумор и укус за серије.

Међутим, боље је да форумаши престану да користе Крстарицу него да се претворе у скаредна матора бумерска пувала, као Ст____р и Валд___🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.