Lajterka
Poznat
- Poruka
- 9.289
Imam ovu jednu drugaricu i ona ima problem 
Misslim, vezze
Elem, znaci u vezi ste, ali zaboga ako ste u vezi niste mrtvi, imate hormone, imate oci, imate ushi... i sad...srecni ste u vezi sve to stoji, ali vam izleti takvo parce mesa, uh
znaci savrshenstvo!
..i kako sad preziviti to lupanje srca, treshenje ruku, njegove provokacije na tu
temu...
kakoooooo??? kakoooooo?

Misslim, vezze

Elem, znaci u vezi ste, ali zaboga ako ste u vezi niste mrtvi, imate hormone, imate oci, imate ushi... i sad...srecni ste u vezi sve to stoji, ali vam izleti takvo parce mesa, uh
znaci savrshenstvo!..i kako sad preziviti to lupanje srca, treshenje ruku, njegove provokacije na tu
temu... kakoooooo??? kakoooooo?




nikakvi...