a kad vam je ......

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Zanima me jos ovo pa tju da tjutim opet par dana

Kad vam je mobilni izgubio nevinost!?

kad vam je legla prva slika golishavog coveka/zene ili kad ste prvi put pisali vrutje!?


i gde se to moze nauciti mislim to vrelo pricanje tacnije slanje sms-ova!?

itno je :sad2:

fala
 
Zanima me jos ovo pa tju da tjutim opet par dana

Kad vam je mobilni izgubio nevinost!?

kad vam je legla prva slika golishavog coveka/zene ili kad ste prvi put pisali vrutje!?


i gde se to moze nauciti mislim to vrelo pricanje tacnije slanje sms-ova!?

itno je :sad2:

fala

Pa nem pojma ono s napretkom tehnologije kad je poco mms..mislim koj moj se s nekim natazes sta je ko zavrsio i kakav je u dusi..ono podrazumeva se da se muvate zbog sexa pa i da trazis slike da znas sta te ocekuje
 
pih

kako da izunidjem iz ove price:sad2:

Lako:D
Samo mu reci da ti je muz opsednut oruzjem,prosto pocinje da te smara,non stop kupuje neke gluposti,nervozan je,ne obraca paznju na tebe i eto resila si da se vidite..i izasla si iz price trenutno
Ghelyon.gif
 
Poslednja izmena:
Lako:D
Samo mu reci da ti je muz opsednut oruzjem,prosto pocinje da te smara,non stop kupuje neke gluposti,ne obraca paznju na tebe i eto resila si da se vidite..i izasla si iz price trenutno
Ghelyon.gif


to sam sve vec rekla

dobro to sa oruzjem nisam

al to ostalo

cak sam dodala da sam malena i pozamasna

i tako :rumenko:

ne vredi

idem malko prosetati mozda cu ko moderna pevacica da nabasam na neko resenje dok se krecem u prirodi :zcepanje::zcepanje::bye:
 

Back
Top