A kad pocne preznojavanje....

prazan frižider
koja noćna mora :/
edit:
i trudnoća me plaši
iiiiiiih
svi ti gadni simptomi
pa činjenica da ima nešto živo u meni
pa sam porođaj
grozno :/

hahaha,meni je to genijalno:D ***,mozes da doneses coveka na svet,to je imrpesivno!:D

Ja se prestravim od visine...Prekjuce sam preske prelazila brankov most u 3 ujutru,i zavrtelo mi se u glavi,,ucinilo mi se da se neki splav pomera:neutral::roll:
 
Poslednja izmena:
Bila je tema Strahovi/Fobije...Salu nastranu,moji stra'ovi su od visine,od bolesti,od siromastva (onog krajnjeg jer ionako smo uvecma siromasni),bespomocnosti u starosti,smrti...To kad sam bio drugi razred osnovne i vodili nas u Brankovinu gde je sahranjena Desanka Maksimovic i tu sam razmisljao,kao dostigla toliku starost,blago njoj,ali posle me bi jeza,kako je to umiranje,i sad je kostur...Brrrr
 
Od starosti. Od potencijalne mogucnosti da necu moci sama da se okupam, ili sipam vodu, da odem u ve-ce, apstinencija.. I sad sam se stresla

Joj,isto...Nedavno sam videla neku baku koju su ljudi iz hitne pomocii unosili u zgradu na nekoj cudnoj stolici...Kako mi je bilo zao te bake...I nakon par dana sam videla njenu citulju na toj zgradi:(:sad2:

a sto rece Ibm,to mi je neverovatno,mislim,sad si ziv ,onda umres odjednom i onda ubrzo postanes kostur...I onda pomislim kako je tek uzasno kad neka mlada osoba umre.:neutral:
 

Back
Top