A GDE SU SAD KANDICKA ,BORKA.. GOSPODJA LIHT..??

paja1408

Buduća legenda
Poruka
34.639
gde su sad one protuve iz NVO kandicka,liht i kompanija kad se poce prica o vadjenju organa srba sa kosova..?? kako je moguce da kandicka do sada nije nasla ni jedan podatak o siptarima koji otese srbe i povadise im organe..?? pa kazite sad da li ne zasluzuju ove rospije da im se najmanje sto im treba uraditi oduzme drzavljanstvo i da se proteraju iz srbije..??
 
gde su sad one protuve iz NVO kandicka,liht i kompanija kad se poce prica o vadjenju organa srba sa kosova..?? kako je moguce da kandicka do sada nije nasla ni jedan podatak o siptarima koji otese srbe i povadise im organe..?? pa kazite sad da li ne zasluzuju ove rospije da im se najmanje sto im treba uraditi oduzme drzavljanstvo i da se proteraju iz srbije..??

Наведене РОСПИЈЕ једино раде НА АКТИВНОМ ЗАТАШКАВАЊУ ШИПТАРСКИХ ЗЛОЧИНА... као и до сада, ништа чудно, за то су добро плаћене.
 
One zene rade za svoje gazde koje ih dobro placaju,sta je tu cudno?

Знаш ли како су се рецимо пре пет векова обрачунавали са навалентним а препотентним женама ?

Уваљају у катран и перје и пусте у масу ..... на черупање .......

Понекад заиста зажалим што је нама такво задовољство ускраћено.
Овде се од 2000.г. појавила маса кандидаткиња да улепшају бар један дан народу кад не могу више.
 
gde su sad one protuve iz NVO kandicka,liht i kompanija kad se poce prica o vadjenju organa srba sa kosova..?? kako je moguce da kandicka do sada nije nasla ni jedan podatak o siptarima koji otese srbe i povadise im organe..?? pa kazite sad da li ne zasluzuju ove rospije da im se najmanje sto im treba uraditi oduzme drzavljanstvo i da se proteraju iz srbije..??

Ne zaslužuju.

Pajo, ti od svih ljudi bi trebao pragmatično da shvatiš da one sebe time što ćute samo dalje diskredituju. Nema boljeg leka protiv njihovog baljezgarenja nego masovno ignorisanje od strane najšireg kruga populacije.

Ukoliko ih na bilo kakav način kazniš, samo stvaraš kontraefekat, praveći od njih žrtve, i mameći na njihovu stranu što EU-institucije, što domaće borce za ljudska prava, što obične ljude koji ne žele da se progone ljudi koji samo pričaju.
 
Наведене РОСПИЈЕ једино раде НА АКТИВНОМ ЗАТАШКАВАЊУ ШИПТАРСКИХ ЗЛОЧИНА... као и до сада, ништа чудно, за то су добро плаћене.

na istom zadatku kao i politicka srpska elita....NATO je vec kod njih opravdan i amnestiran---SVE ZARAD PRIJATELJSTVA..
 
Ne zaslužuju.

Pajo, ti od svih ljudi bi trebao pragmatično da shvatiš da one sebe time što ćute samo dalje diskredituju. Nema boljeg leka protiv njihovog baljezgarenja nego masovno ignorisanje od strane najšireg kruga populacije.

Ukoliko ih na bilo kakav način kazniš, samo stvaraš kontraefekat, praveći od njih žrtve, i mameći na njihovu stranu što EU-institucije, što domaće borce za ljudska prava, što obične ljude koji ne žele da se progone ljudi koji samo pričaju.

Остану ли некажњене, сваки следећи монструм који буде радио против интереса Срба и Србије, за паре, мислиће да је то нормално....

Злочин захтева казну!
 
Ne zaslužuju.

Pajo, ti od svih ljudi bi trebao pragmatično da shvatiš da one sebe time što ćute samo dalje diskredituju. Nema boljeg leka protiv njihovog baljezgarenja nego masovno ignorisanje od strane najšireg kruga populacije.

Ukoliko ih na bilo kakav način kazniš, samo stvaraš kontraefekat, praveći od njih žrtve, i mameći na njihovu stranu što EU-institucije, što domaće borce za ljudska prava, što obične ljude koji ne žele da se progone ljudi koji samo pričaju.

a koliko kosta srbiju ta njihova prica..??
 
Ne zaslužuju.

Pajo, ti od svih ljudi bi trebao pragmatično da shvatiš da one sebe time što ćute samo dalje diskredituju. Nema boljeg leka protiv njihovog baljezgarenja nego masovno ignorisanje od strane najšireg kruga populacije.

Ukoliko ih na bilo kakav način kazniš, samo stvaraš kontraefekat, praveći od njih žrtve, i mameći na njihovu stranu što EU-institucije, što domaće borce za ljudska prava, što obične ljude koji ne žele da se progone ljudi koji samo pričaju.

Upravo tako. Josh samo fali da napravish nekakve muchenice od tih retarda:roll: Samie sebe srozavaju na najnizi moguci nivo. Ne pamtim da im je ikada "poularnost" bila na ovako niskom nivou.
 
Остану ли некажњене, сваки следећи монструм који буде радио против интереса Срба и Србије, за паре, мислиће да је то нормално....

Злочин захтева казну!
One samo pričaju. Srbi ih ne slušaju, a ja u stranim novinama nikad nisam video intervju s njima.

Mislim da je problem dotičnih gospođa prenapuhan.
a koliko kosta srbiju ta njihova prica..??

Ni blizu koliko bi koštalo njihovo kažnjavanje.
 
One samo pričaju. Srbi ih ne slušaju, a ja u stranim novinama nikad nisam video intervju s njima.

Mislim da je problem dotičnih gospođa prenapuhan.


Ni blizu koliko bi koštalo njihovo kažnjavanje.

pa lepo...necemo njih da kaznimo...necemo zukorlica...necemo lopove i lazove politicare....znaci zakon postoji samo za narod koji cuti u svojoj bedi i nemoci...
 
Upravo tako. Josh samo fali da napravish nekakve muchenice od tih retarda:roll: Samie sebe srozavaju na najnizi moguci nivo. Ne pamtim da im je ikada "poularnost" bila na ovako niskom nivou.
Na dnu i tu će i ostati. Samo ih treba pustiti da mlate u prazno.
pa ti pratis barem forum...

Pa vidiš, Kandićku ovde niko ne podržava. Eventualno neki totalno zaluđeni LDP-ovac potpuno razveden od realnosti, ali njih je ovih dana manje nego Rusa i Poljaka koji se ovde pojave samo da kažu "Kosovo je Srbija".
 

Back
Top