A forumaši koji nam nedostaju?

Svi smo mi ovde samo statistika.
Izgleda da smo postali "statistika" i u obicnom zivotu, samo broj, potreban ili nepotreban.

A neko utka svu svoju dusu u ove postove ovde, svoje zadnje godine ili decenije zivota u borbu protiv necega ili za nesto, pa i u zivotu je sigurno tako (dusevan prema ljudima) i onda, odjednom ga nema...i kao da ga nikad nije bilo. Treba neko autorsko pravo da se postavi, covek ne sme da bude broj.

Svaki covek je neponovljivo bice, a jos kad je tako i divno, onda se zaista dobije zbunjujuc rezultat i osecaj.:dontunderstand:

"Nijedan covek nije ostrvo, sam po sebi celina, svaki je covek deo kontinenta, deo zemlje. Ako grudvu zemlje odnese more, Evrope je manje, kao da je odnelo neki rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj. Smrt ma kog coveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvacen covecanstvom. I stoga, nikad ne pitaj za kim zvono zvoni, ono zvoni za tobom."

Hemingvej, "Za kim zvona zvone"

Izgleda da smo postali "statistika" i u obicnom zivotu, samo broj, potreban ili nepotreban.

A neko utka svu svoju dusu u ove postove ovde, svoje zadnje godine ili decenije zivota u borbu protiv necega ili za nesto, pa i u zivotu je sigurno tako (dusevan prema ljudima) i onda, odjednom ga nema...i kao da ga nikad nije bilo. Treba neko autorsko pravo da se postavi, covek ne sme da bude broj.

Svaki covek je neponovljivo bice, a jos kad je tako i divno, onda se zaista dobije zbunjujuc rezultat i osecaj.:dontunderstand:

"Nijedan covek nije ostrvo, sam po sebi celina, svaki je covek deo kontinenta, deo zemlje. Ako grudvu zemlje odnese more, Evrope je manje, kao da je odnelo neki rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj. Smrt ma kog coveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvacen covecanstvom. I stoga, nikad ne pitaj za kim zvono zvoni, ono zvoni za tobom."

Hemingvej, "Za kim zvona zvone"

Boldirano treba da se svako za sebe potrudi u RL da ne bude, samo neki statisticki broj.

Ovde mozes samo da sanjas da si vrednija od broja klikova i postova jer si u VL
samo broj i nista vise. Ako nisi razumela do sada dzabe da ti objasnajvam.
I to se nikada nece promeniti da covek u VL bude vise od samo "klik" ili neki broj.

Tako funkcionise svet danas , nazalost verovatno i od pre kompjutera

Boldirano treba da se svako za sebe potrudi u RL da ne bude, samo neki statisticki broj.

I to se nikada nece promeniti da covek u VL bude vise od samo "klik" ili neki broj.

žešla

Nece biti da je tako, videla sam i tvoj post gde bas tvrdis da se emotivno vezes za forum odnosno clanove foruma, zaleci sto nisu svi takvi.

Covek nije broj, i niko nikom ne brani da se i upozna s nekim sa foruma, ali to je vec licna odluka.

Nece biti da je tako, videla sam i tvoj post gde bas tvrdis da se emotivno vezes za forum odnosno clanove foruma, zaleci sto nisu svi takvi.

Covek nije broj, i niko nikom ne brani da se i upozna s nekim sa foruma, ali to je vec licna odluka.

1. ovde na forumu smo svi brojevi u binarnom ili nekom sistemu

2. emotivno nisam vezan za forum vec za neke "projekcije" koje oderedjeni ljudi svojim postovima
ostavljaju utisak na mene

3. procitaj pravilnik ! lepo pise da ovde Ti ni JA ni bilo ko nema pravno da svojata ono sto je napisao.
Ako iole razumes pravo jasno ti je da je pravilnik pisao neko malo pametniji od Tebe a tek mene.

4. sta ko radi na forumu zabole me... lepo sam napisao da treba vecina da se fokusira na RL
jer je vise nego ocigledano da ne bi imali sa kime da se posvadjaju u zivotu da ne bleje na forumu 00/24

5. Obliva me osecaj ponosa da si pratila sta sam pisao negde nekad.

6. I opet ,niko nije vlasnik svoje pisane reci koju ostavi na forumu osim "forum krastarice" da li mozes da pojmis to?

7. sve je danas KLIK i cudi me da ne razumes da nazalost i forum tako funkcionise u poslednjih par godina

8. nedostaje mi Pipi ... i nadam se da je dobra i vesela i tako to

9. zapamti da si na forumu samo obican broj i da te pamte samo oni sa kojima si imala neku interakciju
bilo na forumu bilo da ste razmenili brojeve telefona i nasli se i u RL.

Molim te kada me uveravas da nemam pojma sta pisem bui ljubazna i napisi "meni se cini da si mislio"
nemoj da mi objasnjavas sta sam odredjenim postom zeleo da kazem i da me podsecas sta sam pisao.
Kai i ti sto imas dupe i misljenje i ja imam svoje. Svidelo se tebi ili ne.
Ovde nisam covek ovde sam samo deo mene koji zelim da nepoznatim ljudima pokazem.
Pravi "ja" je daleko od svega sto si procitala da sam pisao.

@Kerkyra

Lu9 zauvek:heart:
IMG-29405e4357304df17497f230cb4f91ad-V.jpg

Back