A evo i teme

gost 300056

Iskusan
Poruka
6.213
Negde sam cuo da ako nekog volis , onda njegov interes stavljas ispred svog , najvaznije ti je njegovo dobro .
Da li ste ikada nekoga tako voleli , da biste isli na svoju stetu zarad njegovog dobra , i bezuslovno mu zeleli dobro :)
Bez onih fora znate , svidja mi se , al neka ga nek mu ide lose itd kao sto zene znaju :)
 
Negde sam cuo da ako nekog volis , onda njegov interes stavljas ispred svog , najvaznije ti je njegovo dobro .
Da li ste ikada nekoga tako voleli , da biste isli na svoju stetu zarad njegovog dobra , i bezuslovno mu zeleli dobro :)
Bez onih fora znate , svidja mi se , al neka ga nek mu ide lose itd kao sto zene znaju :)

pa vidi ..mislim da bezuslovna ljubav ne postoji ....vazno mi je da je on dobro i da je njemu dobro ali naravno treba i meni da bude dobro tako da ...to stavljanje njegovih interesa ispred svojih ne vidim point i nema veze sa ljubavlju ...ne ne bih isla na svoju stetu ...mada ce se retko u zivotu desiti da moras da biras izmedju negove i svoje koristi ...valjda su interesi zajednicki ..
a ovu zadnju recenicu ne razumem
 
ma ajde , kako ne razumes , svidja ti se decko , ali ipak bi da ga drzis pod kontrolom , onako podsveno ne zelis mu bas sve najbolje .
Inace , tema je onako filmska , pa stoga i pitam jeste li imali tako cudne osecaje , preterane osecaje ljubavi za nekoga .
 
Negde sam cuo da ako nekog volis , onda njegov interes stavljas ispred svog , najvaznije ti je njegovo dobro .
Da li ste ikada nekoga tako voleli , da biste isli na svoju stetu zarad njegovog dobra , i bezuslovno mu zeleli dobro :)
Bez onih fora znate , svidja mi se , al neka ga nek mu ide lose itd kao sto zene znaju :)

Ja volim samo svoje sinove apsolutno bezuslovno i tako ce zauvek ostati.:heart:
Sve druge ljude koji me okruzuju i s'kojima sam trenutno ili sam nekada bila-ne.Volela jesam,jednom ali daleko od toga da je bilo bezuslovno.Da jeste jos bih bila s'njim a ne bih se sa setom secala svega:aha:
U partnerskim odnosima nema bezuslovne ljubavi.
 
ma ajde , kako ne razumes , svidja ti se decko , ali ipak bi da ga drzis pod kontrolom , onako podsveno ne zelis mu bas sve najbolje .
Inace , tema je onako filmska , pa stoga i pitam jeste li imali tako cudne osecaje , preterane osecaje ljubavi za nekoga .

nije mi se desilo da mu ne zelim sve najbolje ako mi se svidja :D najiskrenije

jesam volela svim svojim bicem ali nisam gubila razum :)
 
To "bezuslovno" voljenje je ooo tako s predumisljem... Zelim ti sve naj i volim te vise nego da bi ti mene obozavao takvu. Uzas. Obostrani.
Sta ce mi neko ko me voli vise nego sebe? Jedino svoju djecu volim vise nego sebe.
 
hehe sta imas od toga ....msm to sto ti njemu ne zelis srecu ne znaci da je on nece imati ...dakle samo je tebi lose ...dignute glave ides dalje i to je to ;)

E jbbg, kad ti je bas stalo sebican si. Nema patetike, nije pitanje gdje je glava kad ides dalje nego da li mu zelis sve naj. E pa zelim mu da vidi da sam ja to naj :malav:

Druga stvar je veza koja iz nekih drugih razloga nije lako ostvariva. Udaljenost npr. Ili ja imam djecu i ne zelim radjati, a on nema. Tad mu zaista nesebicno zelim srecu. Makar i ne bilo sa mnom.
 
E jbbg, kad ti je bas stalo sebican si. Nema patetike, nije pitanje gdje je glava kad ides dalje nego da li mu zelis sve naj. E pa zelim mu da vidi da sam ja to naj :malav:

Druga stvar je veza koja iz nekih drugih razloga nije lako ostvariva. Udaljenost npr. Ili ja imam djecu i ne zelim radjati, a on nema. Tad mu zaista nesebicno zelim srecu. Makar i ne bilo sa mnom.

ma kapiram ja tebe potpuno ...ali opet nista ne dobijas ..samo ti dobijas losu energiju koju nosis u sebi ..to je u ovom slucaju ta zavist ili ljubomora ...on to ni ne oseca a ti se mucis sa tim i razmisljajuci na taj nacin ...'ebi ga faca si nisi me teo .....srecno ti bilo ' ...idemo dalje ..osmeh ...
 
Negde sam cuo da ako nekog volis , onda njegov interes stavljas ispred svog , najvaznije ti je njegovo dobro .
Da li ste ikada nekoga tako voleli , da biste isli na svoju stetu zarad njegovog dobra , i bezuslovno mu zeleli dobro :)
Bez onih fora znate , svidja mi se , al neka ga nek mu ide lose itd kao sto zene znaju :)

Ja lancelote brate, ako ces iskreno, stavljam svakog koga malo bolje znam ispred sebe, jednostavno sta ja znam...al ne da ja sada zelim dobro kao nesto nek ti je sretno, nekom cak zelim da ide u p.m. :lol: al ono, sta ja znam, ako treba da ginem za budalu ginem i cutim...al spreman sam zrtvovati nekog zbog nekog drugog...
 

Back
Top