A da i mi odemo na svetsko prvenstvo! - Svetsko prvenstvo 2006. u Nemačkoj

Guliverr

Aktivan član
Poruka
1.369
Mogli bi malo da se igramo na ovom cetu i tako prvenstvo ucinimo jos zanimljivijim,mozda se malo kasno javljam sa ovom idejom ali ona glasi ovako!

Napravite vas tim od ucesnika svetskog prvenstva ali tako da imaju 4 odbrambena, 4 vezna fudbalera i 2 spica i tako sto ce svako mesto zauzimati covek iz razlicite reprezentacije, stim sto golman moze biti iz reprezentacije iz koje vec postoji neki igrac.

Onda kada napadac da gol tvoj tim dobije 3 poena,kada vezni da gol dobije 4 poena akada defanzivac da gol dobije 5 poena, tkdj. kada golman primi gol gubi 2 poena, kada neko od igraca dobije zuti karton gubi 1 poen a crveni 3 poena, a kada vas igrac ne nastupi za svoj tim gubite 1 poen, ako da auto gol gubite dva poena,i ako vas igrac ili golman skrive penal gubite 2 poena! Ukoliko golman odbrani penal u toku igre dobijas 2 poena , i ukoliko igrac promasi penal gubis 2 poena!

Hajde imamo dva dana do pocetka prvenstva pa izbacite timove!
Evo ga moj TIM

GK - BUFON - ITALIJA
LB- MAGDAVIKIJA - IRAN
RB- FALUSI - CESKA
CD-KRSTAJIC - SRBIJA
CD- KANAVARO - ITALIJA
CM- BALAK-NEMACKA
AM- DEKO-PORTUGAL
RW-GERARD-ENGLESKA
LW-RONALDINJO-BRAZIL
ST- SEVCENKO-UKRAINA
ST-ANRI-FRANCUSKA

NAPOMENA: U VEZNOM REDU MORA BITI 4 IGRACA ALI MOGU BITI I IGRACI SA DM POZICIJE SA RM POZICIJE I SA LM POZICIJE, koji kod mene u timu nisu prisutni zbog formacije u veznom redu koju sam izabrao, ali u veznom redu se moraju naci 4 igraca!

- jos neka pravila bice naknadno donesena ali ona se odnose na takmicenje od 1/8 finala pa nadalje!

IGRAJMO FUDBAL! POZDRAV PRIJATELJI,nadam se da cete se snaci i svakako oni koji su igrali menadzera,a vecina vas jeste, oni ce se snaci!

POSTO VIDIM DA SE GRESI JOS JEDNOM NAPOMINJEM, U VASEM TIMU NE MOGU BITI DVA IGRACA IZ ISTE REPREZENTACIJE, ALI MOGU JEDAN IGRAC I GOLMAN,

npr. u istom timu se ne mogu naci Zigic i Vidic, jer su obadvojica iz iste reprezentacije, ali se mogu naci Zigic i Jevric jer iako su iz istog tima jedan od njih je golman! HVALA!

I STO BI OVI IZ COCA COLE REKLI - SVE NAS SPAJA FUDBAL!
 
Gulivere, ideja mi se svidja. Poslacu ti moju ekipu. Samo si pogresio kod:
RB-FALUSI-CESKA. On je UJFALUSI!!! Igra za Fiorentinu. 2.06. ja bio kod nas u Kolinu i propagirao pobednicku politicku stranu ODS. Mislim da nece dati gol. Za Cesku daju golove Koller, Baros, Nedved, Rosicki i Poborski. To tek toliko da i ostali ucesnici tvog prvenstva imaju u vidu i nekog uvrste.
 
v.v.ilic:
Gulivere, ideja mi se svidja. Poslacu ti moju ekipu. Samo si pogresio kod:
RB-FALUSI-CESKA. On je UJFALUSI!!! Igra za Fiorentinu. 2.06. ja bio kod nas u Kolinu i propagirao pobednicku politicku stranu ODS. Mislim da nece dati gol. Za Cesku daju golove Koller, Baros, Nedved, Rosicki i Poborski. To tek toliko da i ostali ucesnici tvog prvenstva imaju u vidu i nekog uvrste.

Da da mislio sam na UJFALUSIJA da da ali ja sam njega stavio kao rb-a a na mestima tvojih ceskih fudbalera ja imam ljude iz nekih drugih reprezentacija, ocekujem i tvoj tim ovde uskoro, pozdrav svima koji su poslali svoj tim !
 
shalle87:
Dobra ideja!Evo i mog tima:
GK-ROBINSON(ENGLAND)
DR-HEITINGA(NETHERLANDS)
DL-GALLAS(FRANCE)
DC-TERRY(ENGLAND)
DC-ANDRADE(PORTUGAL)
MC-RIQUELME(ARGENTINA)
MC-GERRARD(ENGLAND)
MC-VIEIRA(FRANCE)
AMC-RONALDINHO(BRAZIL)
ST-KEZMAN(SERBIA)
ST-HENRY(FRANCE)

Ljudi ne mogu dva igraca da budu iz iste ekipe, izmenite to! Samo golman i jos jedan igrac mogu da budu iz iste,hvala uskoro ocekujem tvoj tim u izmenjenoj varijanti!
 
Neandertalac:
Gk-Casillas
Lb-Galas
Rb-Mahdavikia
Cb-Markez
Cb-Nesta
Dm-Esien
Lw-Ronaldinho
Rw-Nedved
Am-Gerrard
St-Larson
St-Podolski

Ja zaista ne znam koje je PODOLSKI nacionalnosti, ako je ceske, onda imas dva CEHA, podolskog i NEDVEDA, a da nijedan nije golman, nije dozvoljeno imati dvojicu iz iste reprezentacije u timu, ako je podolski CEH, menjaj ili njega ili NEDVEDA! Promeni pa da prihvatimo i tvoj tim u igru! HVALA!
 
pazite na to da ne budu dva igraca iz istog tima!

POSTO VIDIM DA SE GRESI JOS JEDNOM NAPOMINJEM, U VASEM TIMU NE MOGU BITI DVA IGRACA IZ ISTE REPREZENTACIJE, ALI MOGU JEDAN IGRAC I GOLMAN,

npr. u istom timu se ne mogu naci Zigic i Vidic, jer su obadvojica iz iste reprezentacije, ali se mogu naci Zigic i Jevric jer iako su iz istog tima jedan od njih je golman! HVALA!
 
Andreas Isaksson(Svedska).....GK
Phillip Lahm(Nemacka)............DL
Rio Ferdinand(Engleska)..........DC
Kolo Toure(Obala Slonovace)....DC
Hossein Kaebi(Iran).................DR
Cristiano Ronaldo(Portugal)......ML
Andrea Pirlo(Italija)..................MC
Claudio Reyna(USA)............... MC
Darijo Srna(Hrvatska).............. MR
Emmanuel Adebayor(Togo)...... FC
Sami Al Jaber(Saud.Arabija).... FC
 
Bunga Banga re:
Andreas Isaksson(Svedska).....GK
Phillip Lahm(Nemacka)............DL
Rio Ferdinand(Engleska)..........DC
Kolo Toure(Obala Slonovace)....DC
Hossein Kaebi(Iran).................DR
Cristiano Ronaldo(Portugal)......ML
Andrea Pirlo(Italija)..................MC
Claudio Reyna(USA)............... MC
Darijo Srna(Hrvatska).............. MR
Emmanuel Adebayor(Togo)...... FC
Sami Al Jaber(Saud.Arabija).... FC

Mada je SRNA vise odbrambeni nego vezni igrac,on doista moze da igra ovu poziciju,tako da je tim OK, DOBRODOSAO!
 

Back
Top