Quantcast

A da i mi odemo na svetsko prvenstvo!

Bunga Banga re

Zainteresovan član
Poruka
471
Bunga Banga re:
Andreas Isaksson(Svedska).....GK
Phillip Lahm(Nemacka)............DL
Rio Ferdinand(Engleska)..........DC
Kolo Toure(Obala Slonovace)....DC
Hossein Kaebi(Iran).................DR
Cristiano Ronaldo(Portugal)......ML
Andrea Pirlo(Italija)..................MC
Claudio Reyna(USA)............... MC
Darijo Srna(Hrvatska).............. MR
Emmanuel Adebayor(Togo)...... FC
Sami Al Jaber(Saud.Arabija).... FC
Al me oce Sami al Jaber dao gol

Guliverr

Aktivan član
Poruka
1.327
.pissbottleman:
onaj ludi rus nije normalan...al' se razmahao sa kartonima...morao je izidanu da ga daaaa....... a ona ronaldinhova zamalo da udje....

Izvini guliver ali mislim da nisi u pravu....... niko ovde ne sastavlja tim da bi bio na pozitivnoj nuli i da tako ne bi bio poslednji,vec stavljaju igrace od kojih ocekuju golove ,da bi zahvaljujuci njima bili prvi...valjda je to cilj igre...... evo npr. ja sigurno nisam stavio Kolera zato sto sam mislio da nece igrati pa nece dobiti karton i meni dosta...stavio sam coveka zato sto ocekujem da ce dati gol,i on je dao gol ali se i povredio i sad nece igrati do kraja turnira...i kad bi igrao sigurno bi mi doneo vise poena na golove nego sto bi mi oduzeo na kartone,jer jedan gol donosi tri boda,a toliko oduzimaju zuti i crveni zajedno......tako da eto,molim te jos jednom da razmislis o tome.......i o cinjenici da bi trebalo dati dva boda svaki put kada golman ne primi gol,jer trbe da postoji ravnoteza,ovako nikakve koristi od njega nema...a u slucaju da ne brani golman,gleda se njegova zamena.....
meni takoizgleda logicnije...a cini mi se i techi i jos nekima......
mA OK JE to i ja sam pravio tim na isti nacin - da postize golove, mada kako stvari stoje sam izmasio, i shvatam da si i ti tako pravio ali mozda je neko imao ideju ili hipoteticki mogao da ima ideju pozitivne nule, pravila su to sprecila, puno srece - pozdrav!

Guliverr

Aktivan član
Poruka
1.327
I jos nesto da se razumemo, mozda pravila i nisu najbolja u potpunosti,mozda ima greski ne osporavam, ali ljudi o tome je trebalo da se dogovorimo pre pocetkla bodovanja, tada sam cini mi se necije predloge za promenu i prihvatio, SADA SVAKO MENJANJE PRAVILA NE BI IMALO SMISLA I SAMO BI STVORILO VECU KONFUZIJU! Pravila su uostalom bila poznata i pre pocetka igre, i za sve su ista, ostace ista! POZDRAV I PUNO SRECE SVIMA!

Guliverr

Aktivan član
Poruka
1.327
tim 1 ima -3 boda
tim 2 ima -10 bodova
tim 3 ima -2 boda
tim 4 ima +9 bodova
tim 5 ima 0 bodova
tim 6 ima -2 boda
tim 7 ima -1 bod
tim 8 ima +2 boda
tim 9 ima - 6 bodova
tim 10 ima +3 boda
tim 11 ima - 0 bodova
tim 12 ima - 2 boda

Stanje na tabeli posle prvog kola u svim grupama, tj. posle dve odigrane utakmice u svakoj grupi! Istovremeno pred mec NEMACKA-POLJSKA! Malo ljudi od nas moze da likuje ali ne klonimo duhom,ima jos dosta da se igra, pozdrav i srecno svima!

v.v.ilic

Elita
Banovan
Poruka
23.504
Guliverr:
I jos nesto da se razumemo, mozda pravila i nisu najbolja u potpunosti,mozda ima greski ne osporavam, ali ljudi o tome je trebalo da se dogovorimo pre pocetkla bodovanja, tada sam cini mi se necije predloge za promenu i prihvatio, SADA SVAKO MENJANJE PRAVILA NE BI IMALO SMISLA I SAMO BI STVORILO VECU KONFUZIJU! Pravila su uostalom bila poznata i pre pocetka igre, i za sve su ista, ostace ista! POZDRAV I PUNO SRECE SVIMA!
Gulivere, nije puno srece vec mnogo srece! Puna je casa! :lol:

Guliverr

Aktivan član
Poruka
1.327
Evo ljudi ponovo tabele

tim 1 ima 0 bodova
tim 2 ima -11 bodova
tim 3 ima -4 boda
tim 4 ima +9 bodova
tim 5 ima +4 boda
tim 6 ima +2 boda
tim 7 ima -2 boda
tim 8 ima +2 boda
tim 9 ima - 6 bodova
tim 10 ima +1 boda
tim 11 ima - 1 bod
tim 12 ima - 3 boda

Stanje na nasoj tabeli pred utakmicu drugog kola izmedju Svedske i Paragvaja!

Caru ne daj se, a ti bunga banga re, sve cestitke od prvog brojanja bio si prvi i jos uvek si inace popravljamo se cak 5 ljudi sada je u plusu, sto ranije nije bio slucaj!