A da i mi odemo na svetsko prvenstvo! - Svetsko prvenstvo 2006. u Nemačkoj

Nevernik u to:
OK!!!!!
Ali ako si gledao mec video si da je gol dao melberg! U slucaju da FIFA odreaguje,nadam se da ces i ti!
nadam se da ce veceras da proradi Zigic
.

Pazi nisam siguran ali da misljenja sam da je gol postigao melberg, ipak zvanicno gol i prema gore prilozenim sajtovima pripada Larsonu, ako bude promena naravno da cu reagovati ali za sada se bodovi pripisuju LARSONU!
 
tim 1 ima +4 boda
tim 2 ima -14 bodova
tim 3 ima -16 bodova
tim 4 ima +3 boda
tim 5 ima +1 bod
tim 6 ima +8 bodova
tim 7 ima -7 bodova
tim 8 ima -1 bod
tim 9 ima + 2 boda
tim 10 ima -9 bodova
tim 11 ima +3 boda
tim 12 ima -1 bod

Tabela nakon utakmica treceg kola u prvoj i drugoj i cetvrtoj grupi a pred utakmice treceg kola u trecoj grupi! Dakle tabela pred meceve Srbija – Obala Slonovace i Argenina – Holandija!

P.S Nadam se da ovi nasi nece jos vise potonuti, ako je to uopste moguce!
 
tim 1 ima +6 bodova
tim 2 ima -5 bodova
tim 3 ima -19 bodova
tim 4 ima +5 bodova
tim 5 ima -2 boda
tim 6 ima +6 bodova
tim 7 ima -11 bodova
tim 8 ima -3 boda
tim 9 ima + 3 boda
tim 10 ima -4 bodova
tim 11 ima +5 bodova
tim 12 ima +1 bod
Tabela pred poslednje dve utakmice takmicenja po grupama, pred meceve Francuska – Togo, Koreja – Svajcarska!

P.s posebno izvinjenje ide timu br.10 tom timu brani Rikardo i ja mu nisam upisao bodove posle odbranjenog penala! Medjutim na ovoj sada tabeli su uracunati i ti bodovi!

P.s.2. jos neko je protestovao misleci da ima vise bodova,zbog toga sam vam rekao i da sami pojedinacno vodite statistiku, za vodjenje statistike idealan je sajt www.livescore.com ! Pozdrav svima!
 
Sto se izmena tice pocnite da ih pisete nakon vecerasnjih utakmica, po principu

Vidica menjam LUSIOM itd, pravila da ne smeju dvojica iz istog tima da vam igraju ostaju, a jos ste u obavezi da prvo izmenite igrace cije su reprezentacije ispale pa posle ako vam ostane izmena mozete menjati po vasoj zelji, povredjene, onekoji uopste nisu dosli na prvenstvo i slicno, imate pravo na 3 izmene + izmenu golmana, Za svaki tim koji nakon izmena ne bude kompletan sledice minus bodovi, dakle ako vam u timu bude 11 cije reprezentacije nastavljaju dalje, sve je ok a ako ne bude za svakog kog nemate dobijate minus jedan (-1) bod!

Penali koji ce se eventualno izvoditi nakon 120 minuta se ne boduju! Pozdrav, menjajte timove,sutra do pet(5)!
 
Nevernik u to:
GK Iker Casillas (Spanija)
DR Olof Mellberg (Swedska)
DL Kolo Toure ( O.Slonovace)
DC Phillippe Sendreros (Svajcarska)
DC Rio Ferdinand (Engleska)
MC Michael Ballac (Nemacka)
MC Zinedine Zidane (Francuska)
MC Deco (Portugal)
AMC Ronaldinho (Brasil)
FC Fernando Torres (Spanija)
FC Nikola Zigic (SCG)

Jer dobro od mene?
Moja izmene su sledece:
DL Kolo Toure ( O.Slonovace) =>>Gabriel HEINZE (Argentina)
FC Nikola Zigic (SCG) =>>Alberto GILARDINO (Italija)
O trecoj izmeni javi cu sutra do 5 h!
 
shalle87:
GK-ROBINSON(ENGLAND)
DR-HEITINGA(NETHERLANDS)
DL-ASIER DEL HORNO(SPAIN)
DC-MERTESACKER(GERMANY)
DC-ANDRADE(PORTUGAL)
MC-RIQUELME(ARGENTINA)
MC-GERRARD(ENGLAND)
MC-PIRLO(ITALY)
AMC-RONALDINHO(BRAZIL)
ST-KEZMAN(SERBIA)
ST-HENRY(FRANCE)
Moje izmene su:
KEZMAN=>ALEX FREI(SWITZERLAND)
ANDRADE=>MARCO ANTONIO CANEIRA(PORTUGAL)
ASIER DEL HORNO=>ANTONIO LOPEZ(SPAIN)
 
Onaj krvavi sendreros dade gol,svaka cast....mada nije morao dobiti onako glupo karton...a

i srna dobio karton.......moji il' ne igraju il' dobijajau kartone...onaj zidan je totalno

razocarenje...da mi je neko rekao da ce mi doneti tri negativna.....ne bi ga ni

stavio......e da,Techa bas ti hvala sto si mi izbaksuzirao Pauletu...covek lepo dade gol u

prvoj i nakon sto si ti prorekao da ce se nadavati golova u sledecoj je dobio zuti a u ovoj

trecoj nije ni igrao,......i jos mi se koler povredio u prvoj,a onog nesrecnog helgueru

nije ni zvao.....a hteo umesto njega onog jaidija iz boltona samo nisam mogao da se setim kako se zove i za koga igra...a covek dade gol...i jos ne stavim klosea zbog glupog ballacka....


elem.....

moj tim do sada:



GK - Ricardo (Portugal)
DR - Darijo Srna (Hrvatska)
DL - Phillip Cocu (Holandija)
DC - Phillippe Sendreros (Svajcarska)
DC - Ivan Helguera (Spanija)
MC - Michael Ballac (Nemacka)
MC - Zinedine Zidane (Francuska)
MC - Frank Lampard (Engleska)
AMC - Ronaldinho (Brasil)
FC - Jan Koller (Ceska)
FC - Pedro Pauleta (Portugal)



A izmene......

1. Darijo Srna -> Sorin (Argentina)
2. Jan Koller -> Gilardino (Italija)
3. Ivan Helguera -> Puyol (Spanija)

+Golman -> Ricardo -> Buffon (Italija)






A Nevernik u to iskusno drzi cetiri stopera u odbrani......... :lol:



Al' dobro.....svi imamo svoje taktike........
 
Nevernik u to:
jedno pitanje,recimo danas ispande Swedska ili nemacka,ja imam igrace iz obe reprezentacije,kako se to posle racuna,mislim da je bolje sada kad ja samnjen broj ekipa da se ubace vise igraca iz jednog tima!
Kako kad igramo polufinale,znaci eventulano samo dva ili pak jedna igrac,a ostali doneose negativne poene!!

Ne posle ostajemo bez igraca, nece se to desiti samo tebi, desice se recimo i meni i tako dalje, a ostali u 1/4 finala polu finalu i finalu nece donositi negativne poene osim u jednom slucaju, da njihove ekipe igraju a oni ne igraju,a ako su im ekipe ispale onda nista! PRAVILO DA SE NEKOMPLETAN TIM KAZNJAVA NEGATIVNIM BODOVIMA VAZI SAMO ZA 1/8 FINALA! POZDRAV!
 

Back
Top