A.C. Milan

Ja mislim da nema coveka koji vise voli milan zato me i iznervirao al nije to do kluba vec do igraca Kaka' Rules!!!
Ako si ovde mislio na sebe(a logično je da jesi) onda :roll:
Pa šta su navijači Milana iz Italije?Bilo koji od njih voli Milan više od svih vas zajedno, što je i normalno
 
E, Alex, ne znas ti Nidzu sa 2 i....
sto se mene tice, Milanu su potrebni novi igraci, mladi
zeljni trofeja i dokazivanja
ove fosile boli patka
da zadrze Pirla i Gatuza, uz Kaku naravno
a ovo ostalo - menjaj bre
Dosta su se stekali protekle 3-4 god
vreme je da Berluskoni razresi kesu
a verujem da hoce, jer po svemu sudeci
ovo ce da bude katastrofalna sezona
 
inache najnovija vest od uprave kluba milana je da tje u januaru i za vreme leta promeniti KOMPLETNU garnituru starih igracha i dovesti u svoje redove drogbu, ronaldinja,ivanovitja itd.............izgleda uvideli ljudi konachno svoje rezultate.....:lol:
 
pozz svima. ja sam nov na ovom forumu i odmah sam uleteo na ovu temu jer mi je Milan omiljeni strani klub. Ali, Milan se pretvorio u staracki dom:cry:! Srecom je otisao Kostakurta, inace bi prosek godina u prvoj ekipi Milana bio oko 32!
Naravno Milan ima i svoje prednosti! Pre svega najjaci vezni red predvodjen Kakom. Pirlo je genijalac, Seedorf ubica a Gatuso...je Gatuso!:p
Imamo dve kese u napadu, to su Inzagi (skidam mu kapu,covek nema ni snagu ni tehniku ni sut ni odraz ni...a ipak daje) i Gilardino(nije ispunio ocekivanja)! Ronaldo je CAR, uskoro se vraca na teren:-P!

Pozz ROSONERI!
 

Back
Top