A.C. Milan

Pa ovi igraci koje sam ja nabrojao bas nisu imena nego mladi dobri igraci koji tek treba da explodiraju :mrgreen: benatia,fernando,montolivo,eriksen....ko je tu veliko ime? pa cak i higuain i baloteli nisu jos ne znam ni ja sta napravili od sebe....

Baloteli i Higuain su ipak velika imena..
Nerealno je da jedan od njih dvojice dodje..Voli Murinjo Higuaina,a Balotelija je krenulo u Sitiju,i nema sanse da ga seici puste ni za 50 miliona..
 
Njih dvojica su najmanje potrebni. I murinjo i mancini bi dali pare + higuain/balotelli za Pata garantovano.... jos prodas robinja i kasana i imas pare za ovog drugog..... ali opet to je kako bih ja uradio jer je pato stalno poredjen a robinjo je slepac gori od pantelica sto se tice golgeterskih mogucnosti.....ali opet oni su najmanje potrebni...kad bi doveli ovu cetvoricu a nije nerealno imali bi jako dobar tim.
 
Pa nije ni Murinjo lud da daje Higuaina za hronicnog bolesnija Pata. Higuain kida kako igra, po meni je bolji od Pata. A za pojacanja mozemo samo da mastamo...daj boze i Montolivo da dodje. Tevez nam ne treba realno.
 
Tevez je kao osoba idiot i kreten na kub, ali kao igrac bi koristio svakom timu. Proslu sezonu je bukvalno sam doveo Siti do Lige Sampiona.

Imate jak tim, ali nemoj da se lazemo da vam Tevez ne treba :p
 
Pa nije ni Murinjo lud da daje Higuaina za hronicnog bolesnija Pata. Higuain kida kako igra, po meni je bolji od Pata. A za pojacanja mozemo samo da mastamo...daj boze i Montolivo da dodje. Tevez nam ne treba realno.

Ma dao bi bre...vidis da je lud,gura ovog benzemu pre higuaina a jos kad bi mu galijani pustio snimku patovog gola protiv barce odmah bi higuain pala cena za 20% :mrgreen:

ali opet promene u napadu su najmanje potrebne, imamo ibru bre !
Montolivo ce jos i da dodje za dz. ali eriksen kad b dosao ajao......
 

Kako lep sut Silve, a bogami i Ibre. Iako smo imali ocajan start dodjosmo relativno lako do druge pozicije. Jedinu konkurenciju vidim u Juveu ali ne verujem da ce izdrzati do kraja. Jaci smo i sve osim skudeta je neuspeh. U evropi sta god uradimo dalje od 1/8 finala bice uspeh.
 
A Silva bio kapiten :) Dobro je to, treba ga vezati jos jace za Milan.

Da su pametni i da mu daju traku za stano, tj. da bude prvi kapiten...kao Vidić u MUFC-u...

Ambrozini je prvi kapiten, on i ne igra ove sezone skoro, Gatuzo je drugi, njega nema uopšte, Sedorf treći, on nije konstantan kao i Nesta...Silva je najkonstantniji i treba da bude kapiten, ili drugi kapiten, Nesta prvi...
 
Kako lep sut Silve, a bogami i Ibre. Iako smo imali ocajan start dodjosmo relativno lako do druge pozicije. Jedinu konkurenciju vidim u Juveu ali ne verujem da ce izdrzati do kraja. Jaci smo i sve osim skudeta je neuspeh. U evropi sta god uradimo dalje od 1/8 finala bice uspeh.
Juve je iznenađujuće dobar ove sezone, nemaju neki ogorman kvalitet ali najkonstantniji su u poslednjih 3-4 godine ... Markizio je odličan i vuče ekipu, Pirlo unosi neku sigurnost, Matri i Vučinić su odlični napadači, i plus ovi "odrađivači" posla tipa Vidal, Pepe, Lihštajner i ostali ... Uz Bufona na golu (koji je i dalje najbolji golman na svetu dok nije rovit ili povređen) ova ekipa može da izdrži da se do kraja bori za skudeto ...

Nemaju igrača čije bi se odsustvo preterano osetilo (osim možda Bufona koji je doneo pobedu protiv Lacia u Rimu) kao Milan Ibru, a i dobili su sve glavne rivale i izvukli bod u Napulju večeras i to posle dva gola zaostatka u drugom poluvremenu ...
 
Conte je razlog Juventusovih partija ove sezone, prejak je motivator... Dobro, tu su i ovih par igraca koji su enormno podigli kvalitet ekipe, neka igraju svaki mec kao drugo poluvreme na San Paolu, i ovo ce biti trka u dvoje ove sezone...

Licno ja bih pojacao sredinu(Montolivom) i stopersku poziciju(ili pozciju levog beka, pa Chiellinia vratio u sredinu) u januaru, i to bi bilo dovoljno za borbu do kraja sa Milanom, ali videcemo sta ce biti...
 
Gatuso, o Pirlu: "Ma, kakav stidljivko, to je pravi kučkin sin... Bio sam mu omiljena žrtva. Zvao me je 'seljačinom'. Ja sa juga, iz Kalabrije, on sa severa, iz Breše. Kakvih je sve zaj...... bilo. Jednom su mi on i Nesta ukrali telefon i sa njega poslali SMS Braidi, u kome mu ja, kao, nudim svoju sestru u zamenu za novi ugovor".



:hahaha:
 
Conte je razlog Juventusovih partija ove sezone, prejak je motivator... Dobro, tu su i ovih par igraca koji su enormno podigli kvalitet ekipe, neka igraju svaki mec kao drugo poluvreme na San Paolu, i ovo ce biti trka u dvoje ove sezone...

Licno ja bih pojacao sredinu(Montolivom) i stopersku poziciju(ili pozciju levog beka, pa Chiellinia vratio u sredinu) u januaru, i to bi bilo dovoljno za borbu do kraja sa Milanom, ali videcemo sta ce biti...

Montolivo je bre nas ! Odbij ! Odstupi! Ne znam, ja nekako i dalje ne verujem da ce juve izgurati do kraja trku sa Milanom,ali ko zna, sigurno ce i Alegri da nesto use*e do kraja , tako da ko zna......pitanje je i kako ce se ko pojacati u januaru.......
 
Mislim da je ovo dovoljno...
393626_10150497424324973_280149964972_10392295_1092141845_n.jpg
 
Robinjo se specijalizovao za nemoguce promasaje. Uvek je znao da nas iznervira sa par propustenih zicera ali ovo sto radi u poslednje vreme postaje smesno :rotf: Da li je uspeo ovo da promasi ne verujem...i protiv Barse skoro ista situacija!

Robinjo :worth:
 
Galijani rece da su se dogovorili sa tevezom...... tri miliona ce mu dati u ovoj polusezoni a onda ce da potpise ugovor na pet miliona po sezoni...sto je verovatno upola manje nego sto je imao sitiju tako da je galijani opet izveo svoje....... kaze da ce sitiju da ponude 15 miliona sto mislim da je ok s obzirom na situaciju u kojoj se nalaze siti i tevez....
 

Back
Top