9. МАЈ - ДАН ПОБЕДЕ НАД ФАШИЗМОМ

541974_3702214513703_1225661268_3510756_515221595_n.jpg
 
Имамо барем 30 000 пунолетних комуниста. Сунце ти жарко па то читава дивизија, можда и корпус. :mrgreen:

Дивизија, према мојим сазнањима (управо сам добила одговор на питање, из чисте радозналости), то је 16.000 људи, значи две дивизије (корпус је око 8 дивизија)... (не правим се паметна, само сам страшно радознала:mrgreen:)
Нема нама спаса док нам се не појави неко као Стаљин, такав смо БРЕ незгодан народ... Није ни Путин за нас, јер је превише фин и културан. Нама треба челична рука да доведе Србију и Србе у ред. Мада, ако постанемо део Руско-Српске Империје, изјаснићу се да Путин постане Цар, е, то би већ било нешто...
 
Reci mi zašto kriješ svoje porijeklo ko zmija noge pa si se u zamjenu identifikovao doktrinarno s jednom ideologijom ?
Je li ovo neistina što sam rekao ? Radije bi ti i o Rozi Luksemburg, Trockom, Habermasu i drugim onanijma nego o svom porijeklu...
Od 2006. uvijek se makar jednom godišnje pojavljivao barem jedan fašista koji voli da prebrojava krvna zrnca ... i nikada ni jednom nisam odbio da se o tome izjasnim.
Otac mi je Srbin, a majka polu Švabica, polu Hrvatica.
Odnosno po, tebi vjerovatno dražem, Gebelsovom metodu, imam 50% srpske i po 25% hrvatske i njemačke krvi.
E a žena mi je (opet po Gebelsu - znam da ti paše) 75% Ruskinja i 25% Grkinja.

Mogu zamisliti u kakvom si sada užasu, jer se pitaš kakva li su mi tek onda djeca (imam ih dvoje)?

I reci mi sada Sivonjo svega ti mogu li oni živjeti u Srbiji, osjećati se Srbima i petljati se u srpska posla?
Ili su za sva vremena izgubljen slučaj?

Odgovori mi to obavezno, jer od tvog odgovora zavisi sudbina moje djece.
Nije problem to što nisi Srbin, ne čini te ni gorim ni boljim čovjekom nego je licemjerno da se petljaš u srpska posla dok pritom ni Srbiju ni Srbe ne voliš o kojima nemaš dobro mišljenje.... To sam i ranije namjeravao da ti kažem, ali baš sam se odlučio ovdje na temi o antifašizmu, mislim da bi bilo najprigodnije jer je licemjerje prevršilo svaku mjeru...
Ja, ja naturlich herr Sivonja ... nije problem, nije nikakav problem.
 
Od 2006. uvijek se makar jednom godišnje pojavljivao barem jedan fašista koji voli da prebrojava krvna zrnca ... i nikada ni jednom nisam odbio da se o tome izjasnim.
Otac mi je Srbin, a majka polu Švabica, polu Hrvatica.
Odnosno po, tebi vjerovatno dražem, Gebelsovom metodu, imam 50% srpske i po 25% hrvatske i njemačke krvi.
E a žena mi je (opet po Gebelsu - znam da ti paše) 75% Ruskinja i 25% Grkinja.

Mogu zamisliti u kakvom si sada užasu, jer se pitaš kakva li su mi tek onda djeca (imam ih dvoje)?

I reci mi sada Sivonjo svega ti mogu li oni živjeti u Srbiji, osjećati se Srbima i petljati se u srpska posla?
Ili su za sva vremena izgubljen slučaj?

Odgovori mi to obavezno, jer od tvog odgovora zavisi sudbina moje djece.

Ja, ja naturlich herr Sivonja ... nije problem, nije nikakav problem.
Nije nikakav problem. Osim, ako nisi imao neka iskustva, ali znam puno ljudi koji su svakako mešani, ali tome se ne pridaje nikakav značaj, osim kada baš pričamo priče iz davnina. U Beogradu? Ne mogu da verujem, bilo bi mi jako neprijatno.
 
Od 2006. uvijek se makar jednom godišnje pojavljivao barem jedan fašista koji voli da prebrojava krvna zrnca ... i nikada ni jednom nisam odbio da se o tome izjasnim.
Otac mi je Srbin, a majka polu Švabica, polu Hrvatica.
Odnosno po, tebi vjerovatno dražem, Gebelsovom metodu, imam 50% srpske i po 25% hrvatske i njemačke krvi.
E a žena mi je (opet po Gebelsu - znam da ti paše) 75% Ruskinja i 25% Grkinja.

Mogu zamisliti u kakvom si sada užasu, jer se pitaš kakva li su mi tek onda djeca (imam ih dvoje)?

I reci mi sada Sivonjo svega ti mogu li oni živjeti u Srbiji, osjećati se Srbima i petljati se u srpska posla?
Ili su za sva vremena izgubljen slučaj?

Odgovori mi to obavezno, jer od tvog odgovora zavisi sudbina moje djece.

Ja, ja naturlich herr Sivonja ... nije problem, nije nikakav problem.

Ne, kao prvo i prvo ja se tebi nisam javio da bih ti prebrojavao krvna zrnca nego govorio o porijeklu kao vertikali naših predaka. Samo sam konstatovao jednu stvar da nešto nije u redu sa tobom kad si toliko zagrizao i nenormalno indoktriniran internacionalizmom.
Šta je meni važno ?

Važno je to da se pobjeda na ovom prostoru, pobjeda nad fašizmom shvati u kontekstu nacije i naroda, a to svakako ima značaja jer je srpski narod bez dvojbe položio najveću žrtvu na oltar te borbe. Pomalo je licmjerno da ti kao polu-Švaba Srbima određuješ kako će shvatati 9. maj i kako će tumačiti sopstvenu prošlost.

Shvatio sam već duže vremena, da ljudi anacionalno orijentisani i s problemom identiteta agresivno zalažu za internacionalističke ideje i u svima drugima vide "netrpeljive fašiste".
Recimo, ja nisam vidio još nijedan tvoj komentar ni post (osim onaj možda na Magnum Crimenu, mada si ga i tu nažalost uneredio sa srbomrscem Krležom) da se ti zalažeš za istinu o Srbima niti da i u jednoj varijanti na strani Srba ?

Uglavnom ti paše neko teoretisanje i razglabanje, nigdje i ni u jednoj konkretnoj okolnosti nisi primijetio da su Srbi upravo bili žrtve tog fašističkog pira kako 1941.-1945. tako i 1991.-1995. kao direktne posljedice pada Berlinskog zida, ali to NIDGJDE NI U JEDNOM KOMENTARU ne stoji kod tebe. Zanimljivo ! (za tvog pobratima Al Bundyija da ne komentarišem, dežurni forumski debil, angažovan da opljune po Srbima gdje god može).

Utoliko sam te u ovom slučaju oplajvazio onako po liniji ad hominem aludirajući na tvoje porijeklo, koje i nije presuđujući faktor ali svakako utiče. Shodno tome kako ne bi patio od moralne hipokrizije posveti se tvojoj hronično rasističkoj Švabiji, tvom Bundestagu, pravima zakinutih Lužičkih Srba koji sad više ne čine ni nacionalnu manjinu ni sa 250 000. Zanimljivo je da ste nevjerovatnom sviknutom sistematičnošću uspjeli zatrti svaki slovenski trag u Pomeraniji i u Koruškoj na primjer... U kontekstu istorijskog švapsko-slovenskog "prijateljstva"... (koje sada forsirate skupljajući ove pro-Eu švabofilske klince, nakaze sa margine poput "Belog Anđela" koji ne znaju ni toalet papir čemu služi)... Onda ti dođeš ili neka nvo-nevladina histerična babetina po principu kadija te tuži, kadija ti sudi, prenebregavajući prije svega spoljne nametnute uzroke istog, jer ste i sami dio istog lanca...

Govoriš o doslijednosti i čestitosti ? Pa posveti te se svojim stratištima koje ste vi nacisti i ustaše nama srpemali za odstrel po Brčkom, Sajmištu, Jasenovcu, Mathauzenu (gdje ste mi bili odveli đeda koji ga je preživio) i tako dalje da ne nabrajam....

Ja vama Švabama ne vjerujem ni kada nosite petokraku. Jednostavno ne volim kulturološki i lični sklop vas Švaba. To sam shvatio i naučio čitajući radove Trubeckog. Vama je u krvi bolesan romano-germanski osjećaj superiornosti spram drugih koju želite projektovati, makar i na nivou gnoseološkog rasizma (za tebe je Balkan prljav i zaostao, svi su drugi glupi i nedorasli, tako i srpski narod, ti si u njemu naravno prosvjetitelj, pa makar i kroz prizmu crvene ideologije osjećaš se pozvanim da bi ga izmijenio, emancipovao - uostalom sam si pisao kako prezireš balkanski milje Balkan, a ni o Srbima nemaš visoko mišljenje). To nije ništa drugo nego ista agresivna isključivost zamijenjena drugom ideologijom ili fanatičnošću slijeđenja modela današnje EU (produžene Pax Americanae).

Prema tome savjetujem ti da radi principijelnosti počistite prvo ispred svoga praga, jer ste stvari debelo zagоvnali dodatno s devedesetim godinama kad ste sve vampire neofašističke i revizionističke razbudili u regionu u okruženju Srba - Hrvatska, Albanci, Bugari, Rumuni, bosanskohercegovački Muslimani (Handžar-Bošnjaci). (kako ti to recimo ne smeta, i ni ti ni Bundy i ostala boranija nikada to niste pomenuli, ali zato ste skloni da u Srbima vidite "fašiste" ?)

U svakom slučaju zajеbi me tvoje očite moralne hipokrizije !
Javno ću reći da te čak smatram jednim od umnijih sagovornika što se tiče sadržaja, ima se o čemu porazgovarati s tobom, ali ponavljam, nemoj svoju ličnu bolnu hipokriziju (svoga porijekla, ličnih frustracija), prebacivati na plan fanatičnosti ideologije ! (u ovom slučaju "komunizma" u koji se navodno kuneš...)
 
Poslednja izmena:
Накоте фашистички, омражени, поражени, накоте робијашки преко велике баре
СЛУШАЈ ВАМО...
У ствари, боље гледај... гледај ову силу, гледај како се цакле, како су углачани ови точкови који ће те газити ако само, не дај Боже, кренеш стопама оне сподобе адолфа хитлера... али тек да знаш накоте фашистички, да ћеш иако повампирен и прикривен под маском демократије, као и фашистички накот ономад, у Другом светском рату, бити згажен. Зато, е баш зато, Дан Победе славе сви они који су против повампиреног фашизма, чак иако по годинама могу да буду унуци или праунуци солдатима који су уништили хитлеровску гамад.
Молим професионалце да ми опросте мој аматеризам када је у питању фотографија, посебно што је фотографисано преко ТВ екрана, јер је Војна парада јуче у Москви била затворена за све осим за за ветеране Велике отачествене војне и специјалне госте нашег новог Цара.

tOAcrskS.jpg


tOAcrskU.jpg


tOAcrskV.jpg


tOAcrskW.jpg


tOAcrskZ.jpg


tOAcrsl0.jpg


tOAcrsl1.jpg


tOAcrsl2.jpg


tOAcrsl3.jpg


tOAcrsl4.jpg


tOAcrsl7.jpg


tOAcrsl8.jpg


tOAcrsl9.jpg


tOAcrslb.jpg


tOAcrslc.jpg


tOAcrsld.jpg


tOAcrsle.jpg


tOAcrslf.jpg


tOAcrslg.jpg


tOAcrslh.jpg


tOAcrsli.jpg


tOAcrslk.jpg
 
@Sivonja

Sivonjo stvarno si jadan ako si mislio da ću ti ja uopšte pokušati odgovoriti na ovu gomilu fašistoidnih nebuloznih generalizacija.

A da je Evgenij Nikolajevič, kao jedan od najistaknutijih predstavnika metafizike svejedinstva (a na kojeg se blasfemično pozivaš) živ i u mogućnosti da pročita ovu tvoju gomilu nebuloza .., on bi te Sivonjo pošto nisi plemić samo sa prezirom pljunuo u lice.
 
А да није било овог човека који је сатерао хитлера и све мале хитлерчиће у мишје рупе, многи од ових који данас не мислећи својом главом следе западњачке фашисте и приклањају им се -били би адолфи, фрицеви и хансеви... мислите о томе...

 

Back
Top