9. МАЈ - ДАН ПОБЕДЕ НАД ФАШИЗМОМ

U redu. Odgovorio bih ti ali ipak neću davati kec u rukavu antisrpskim forumskim bolesnicima koji se naslađuju dok dijele Srbe.
Možda je za tebe uzor Nedić kao upravitelj okupirane Srbije pod Hitlerom. Za mene sigurno nije. Ponajmanje može biti heroj.
I tu se s razlogom ima puno toga još prigovoriti, jer ima puno nečovečnosti na koje je taj isti Milan Nedić ostao pasivan ne čineći ništa.
Antisrpski bolesnici su manji problem, s njima znas na cemu si. Problem su upravo ovakvi, Srbi koji hvale Nedica i Ljotica, kvislinge i saradnike okupatora koji su il odgovorni il direktno krivi za smrt hiljada i hiljada Srba.
 
Misliš isti Truman koji je isti dan kada je potpisao taj ukaz o odlikovanju Draže potpisao ukaz o slanju tenkova, aviona i topova kao pomoć Titu u posleratnoj Jugoslaviji?

P.S. Tito ima malo jače odlikovanje od Britanske kraljice.

Pa to samo govori o prevrtljivosti angloameričke politike u službi njihovih geopolitičkih interesa, a nikako o požrtvovanosti i istrajnosti srpskoga naroda da otjera okupatora.
 
Reci mi što se ti uopšte petljaš u nešto kad ti uopšte nisi Srbin ? Nisi Srbin po porijeklu, a u kontekstu našeg naroda i istine od 2. sv. ratu na Balkanu to jeste važno.
Zato, prestani sa mućenjem vodi, okani se Srbije (za koju to onako uzgred baš briga) i posveti se tvojoj zemlji i onima kojima pripadaš (a znaš kome...)
:eek:
Sivonjo ebte ... pa ti si znači Srbin?


p.s. E da, kada mi pokažeš da imš sertifikat ISSO 2005 za određivanje toga ko je Srbin, a ko nije, tek onda ću ozbiljno shvatiti tu tvoju kvalifikaciju.
Sivonja sebi dao pravo da nekoga proziva!:hahaha:

I ako nećeš da ti odgovaram onda jednostavno ne komentariši moje postove.
 
:eek:
Sivonjo ebte ... pa ti si znači Srbin?


p.s. E da, kada mi pokažeš da imš sertifikat ISSO 2005 za određivanje toga ko je Srbin, a ko nije, tek onda ću ozbiljno shvatiti tu tvoju kvalifikaciju.
Sivonja sebi dao pravo da nekoga proziva!:hahaha:

I ako nećeš da ti odgovaram onda jednostavno ne komentariši moje postove.

Ok, znam da te boli istina to što sam te ubo tamo gdje ne treba. ;) Pritom očigledno je komentarima da prezireš sve što je srpsko.
Uostalom, nastavi pisati hrvaćanskom varijantom našeg jezika, valjda da bi se pokazao većim antifašistom. :lol: (ili možda kako bi oprao ruke od nepoćudstava svojih predaka) ;)
 
Ма, битно је да је Партизан шампион. :lol:
И ЦСКА.
Ok, znam da te boli istina to što sam te ubo tamo gdje ne treba. ;) Pritom očigledno je komentarima da prezireš sve što je srpsko.
Uostalom, nastavi pisati hrvaćanskom varijantom našeg jezika, valjda da bi se pokazao većim antifašistom. :lol: (ili možda kako bi oprao ruke od nepoćudstava svojih predaka) ;)
:eek:

Пише на српском, на ијекавици.
 
Ok, znam da te boli istina to što sam te ubo tamo gdje ne treba. ;) Pritom očigledno je komentarima da prezireš sve što je srpsko.
Uostalom, nastavi pisati hrvaćanskom varijantom našeg jezika, valjda da bi se pokazao većim antifašistom. :lol: (ili možda kako bi oprao ruke od nepoćudstava svojih predaka) ;)

То си му лепо рекао. Није му лако. Не може да схвати да је бити Србин нешто посебно.
 
Poslednja izmena:
Misliš isti Truman koji je isti dan kada je potpisao taj ukaz o odlikovanju Draže potpisao ukaz o slanju tenkova, aviona i topova kao pomoć Titu u posleratnoj Jugoslaviji?

P.S. Tito ima malo jače odlikovanje od Britanske kraljice.

Pusti ti Tita.On nije bio veliki Srbin kao Draza.Pravi svbski vadikali i cetnici se zaklinju u Drazu i Rusiju.Kara ih jedino to sto je Draza bio za Amerikance
 

Back
Top