9.maj 2026 god Parada pobede u Moskvi. Nema Vučića ? Kako posle ovog Srbi tumače to da se Vučić plaši Rusije ? ANKETA

Vučić nije bio na Paradi pobede u Moskvi, šta Srbin pomisli kad vidi da se Vučić plaši od Rusije ?

  • To je neoprostivo, posle ovoga niko neće glasati za Vučića

    glasova: 4 30,8%
  • Priča se da je Vučić nagovarao Amerikance da uvedu sankcije NIS-u, i da zato ne sme da ode u Rusiju

    glasova: 0 0,0%
  • Vučića su Rusi otkačili, otišao bi on ali nije pozvan

    glasova: 9 69,2%

  • Ukupno glasova
    13

Miloš38

Domaćin
Poruka
4.653
9.maj 2026 god Parada pobede u Moskvi, Rusija 🇷🇺 VIDEO


Na paradu u Moskvi su iz Republike Srpske došli Predsednik Karan kao i Dodik, ali upadljivo je da iz Srbije Vučića nije bilo ?
G6eGrxYWEAAyos7-768x512.jpg

U istoriji Srbije 🇷🇸 se među narodom uvek znalo šta to znači kada se neko boji od Rusije,to je neoprostivo taj je ugasio,
IMG_6588.webp

jer nemati dobre odnose sa nekim sa zapada je i normalno u Srbiji i ništa čudno za Srbe,
ali kad se neko kao Vučić boji od Rusa i ne sme da ode u Moskvu takvome Srbi ne praštaju 👎 ni na ulici ni na izborima
 
9.maj 2026 god Parada pobede u Moskvi, Rusija 🇷🇺 VIDEO


Na paradu u Moskvi su iz Republike Srpske došli Predsednik Karan kao i Dodik, ali upadljivo je da iz Srbije Vučića nije bilo ?
Pogledajte prilog 1897765

U istoriji Srbije 🇷🇸 se među narodom uvek znalo šta to znači kada se neko boji od Rusije,to je neoprostivo taj je ugasio,
Pogledajte prilog 1897766

jer nemati dobre odnose sa nekim sa zapada je i normalno u Srbiji i ništa čudno za Srbe,
ali kad se neko kao Vučić boji od Rusa i ne sme da ode u Moskvu takvome Srbi ne praštaju 👎 ni na ulici ni na izborima
Postojala je opasnost, zbog njegove podrške Neonacistima Banderašima iz Kijeva, da ga prisutni Rusi gadjaju nečim mnogo gorim od jaja.
 
Српске земље су биле добро представљене на овој паради поводом дана побједе у Москви. Из Српске су позвани и присуствовали паради предсједник Српске, госп. Синиша Каран, предсједник НС Српске, госп. Ненад Стевандић, те госп. Милорад Додик.
13962686-1-1000x560.jpg

Ове године из неког разлога није било предсједника Србије, госп.Вучића. Који је тачно разлог, знају они лкоји треба да знају. Доконом свијету остаје да прави своје конструкције. Ако и постоје нека размимоилажења између руске и српске политике, изгладиће се. Као што треба међу братским народима.
 
Poslednja izmena:
Уместо њега био Вулин у црном оделу, окачио 3 ордена са "бувљака", спремио 100 рубаља за камермана да га прикаже на ТВ, овај пређе преко масе посетилаца на улици, "поткачи" и њега.....и то би све.
 

Back
Top