9 godina iluzije....

Pa posto je Milosevic bio glavni problem nase drzave a on je 2000-te nestao sa politicke scene i zavrsio u Hagu mi danas bi trebali da smo u EU koja je toliko obecavana,da imamo visok standard itd.. Jel smo bese u EU ili ne ?Standard je veoma visok prosto ima se za sve..Obecavane su kule i gradovi a dobili smo jedno veliko NISTA!

Tako je.
Obecali su i ulazak u EU do 2007 god. :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Postoji li neko ko se nije razocarao u DOSmanlije ?

Iz iskustva zemalja koje su prosle kroz tranziciju , najbolje su prosle one koje su bile u konstantnim (svake 3-4 godine) politickim promenama.
P.S
Vlast kvari ljude., a ovi su vec devet godina na vlasti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A šta mislite da će se desiti sa narodom ako se vlast promeni?
Kao lopov neće više da krade? Seljak neće da zakida na pijaci? Država neće da zakida na seljaku? Sekretarica neće obelodanjivati poteze inžinjera koji nije po volji njenoj grupi? Političari će da se opamete? Policija će da pošteno radi svoj posao?

U ovoj zemlji jedino rudari, vatrogasci i hirurzi ne smeju da zakažu...

Kao lopov neće više da krade? Seljak neće da zakida na pijaci? Država neće da zakida na seljaku? Sekretarica neće obelodanjivati poteze inžinjera koji nije po volji njenoj grupi? Političari će da se opamete? Policija će da pošteno radi svoj posao?

А шта си ти мисио 2000?

To ce i dalje da se desava , ali vlast mora periodicno (3-4 god.) da se menja , ako hocemo napred ?!!!!!!!!!!!

To ce i dalje da se desava , ali vlast mora periodicno (3-4 god.) da se menja , ako hocemo napred ?!!!!!!!!!!!

Ni jedna vlast ne može ništa ako se svest naroda ne promeni.
Evo sve da tebe izaberemo za predsednika šta ćeš da uradiš?
Sedneš na kanabe, pišeš glupe postove po Krsti a narod ko narod krade i mulja.
I onda kad treba da bude plata a ono - nema para niko ništa nije zaradio štetni ugovori neke poteškoće i tako to..

A?

Mile, evo ja i Džeremi će da ti dajemo lekcije kako se pravilno hebe...
Javi nam kad budeš raspoložen...

Хвала само наставите међусобно добро то вама иде,

1999 sam mislio da opalim Maju, 2000 sam mislio da opalim Snežu...
Sad 2009 ja i Džeremi mislimo da opalimo... onako zajedno...

И даље наставите да мислите можда почнете и да радите,мада ни мишљење ти не иде нешто

Poslednja izmena:
Ni jedna vlast ne može ništa ako se svest naroda ne promeni.
Evo sve da tebe izaberemo za predsednika šta ćeš da uradiš?
Sedneš na kanabe, pišeš glupe postove po Krsti a narod ko narod krade i mulja.
I onda kad treba da bude plata a ono - nema para niko ništa nije zaradio štetni ugovori neke poteškoće i tako to..

A?

Vlast menja svest naroda !!!
Po tome se razlikuju dobre od losih vlasti .

1999 sam mislio da opalim Maju, 2000 sam mislio da opalim Snežu...
Sad 2009 ja i Džeremi mislimo da opalimo... onako zajedno...

Одличан пример деген - еволуције .

1999. Маја, тада било нормално тако,

до 2009. Ти и тај међусобно, што је данас у тренду.Евидентан напредак и врло проевропски.

Back