9 BILIONA (9000 milijardi $) FALI iz FED.rezervi Amerike !!-Obecana zemlja !!

donkihot999

Zainteresovan član
Poruka
231
Za SVE zaljubljenike u USA I NJIHOV LIBERALNI KAPITALIZAM-DEMOKRATIJU ,a posebno za NASE vodje i njihove sluge:

"9 TRILLION Dollars Missing from Federal Reserve,Fed Inspector General Can't Explain !!"
9 BILIONA (9000 milijardi $) FALI iz FED.rezervi Amerike !!, SENATOR postavlja pitanje a FEDERALNI Generalni Inspektor (zena) to NE MOZE da OBJASNI !!! :dash::dash:

Evo jedan od razloga UGRADJIVANJA demokratije na Severu Afrike,Sirija,Iran, posle Kazahstan i Rusija,...Kina !!:rtfm::rtfm:

Poslednja izmena:
A....ZLATNE PODLOGE...NI GRAMA..:confused:³...( LAPILA Brača Rotšild..:per:. )

papirološke podvale su njihov special power
e sad, kako oni odredjuju svoju vrednost pošto su papirići sa išaranim budalaštinama tek sad bezvredni?
što li se Hitler naljutio onomad a tenk na njega nisu poslali?

Poslednja izmena:
А наш стандард, ТитU, СФРЈ, американске златне резерве ни Маршалов јаран не би довео у ред, а камоли такИ стручњак ко ти.

A što sve ja moram da radim? Ste čuli nekad za timski rad?
Pa vi ste kompetentna ličnos' iz imena vam se nazire

Ето виШ, а исписао си 50% постова на теми.

Samo kod Tite se moglo sedi i dobiti od države
a pošto vam to ne valja izvolte sad nastavite vi pa da završimo poso, sami kažete da sam 50% ja uradio...
pa ne zovu mene džabe - Badža Poštenjačina, ih!

Poslednja izmena:
А ТитА има везе с овом темом...?

naravno da nema, ja njega pomenuo zbog Vas pošto vas neumorno svrbi da vam država obezbedjuje prinadležnosti
samo zato što ste ušli u firmu 8 sati :D

Ako krahira monetarni fond koliko mi onda budemo dužni?
E vidite, to ni njima ne odgovara tako da će se snaći :D

Каква је веза овог с темом?

tako nastaje pomenuti deficit

mi ne proizvodimo ništa pa ne možemo da vratimo pozajmicu
a ako ne vratimo pozajmicu sa kamatom onda je pozajmljivač u problemu jer ne može sebe da pokrije
a kad je problem sa dugom veliki onda i do tuče dodje plus im opet duguješ sa sve masnicama i flasterima

dakle, idi radi da ne bude belaja...

Poslednja izmena:
tako nastaje pomenuti deficit

mi ne proizvodimo ništa pa ne možemo da vratimo pozajmicu
a ako ne vratimo pozajmicu sa kamatom onda je pozajmljivač u problemu jer ne može sebe da pokrije
a kad je problem sa dugom veliki onda i do tuče dodje plus im opet duguješ sa sve masnicama i flasterima

dakle, idi radi da ne bude belaja...
Нисмо ми ФЕД-у ништа дужни, већ исти једноставно нема оно за шта је донедавно тврдио да има.

A....ZLATNE PODLOGE...NI GRAMA..:confused:³...( LAPILA Brača Rotšild..:per:. )

Ту екипу америчких Чивута СВЕ ДО ЈЕДНОГ БИ ДОЖИВОТНО СМЕСТИО У НЕКИ РАДНИ ЛОГОР И СВЕ БИХ ИМ ОДУЗЕО ДО ПОСЛЕДЊЕГ ГРАМА ЗЛАТА ПА НЕК ЦРКНУ ОД МУКЕ ...:rtfm::rtfm::rtfm: а ГРАМЗИВОСТ БИ ПРОГЛАСИО КРИВИЧНИМ ДЕЛОМ.... идиЈоти једни идиЈотски..........

Nije problem FED da dostampa tih 9 triliona ... a otisle su bankama ciji su vlasnici vlasnici FED ...

Sve sto zelite znati o ovim i slicnim devijacijama americkog finansijskog sistema mozete naci na mojoj omiljenoj temi - i ujedno top temi naseg foruma : Kucnuo je cas da napravimo Rusko Srpsku Imperiju ,, ..
. :cool:

http://theeconomiccollapseblog.com/a...-to-fail-banks

According to the GAO audit, $16.1 trillion in secret loans were made by the Federal Reserve between December 1, 2007 and July 21, 2010. The following list of firms and the amount of money that they received was taken directly from page 131 of the GAO audit report....

Citigroup - $2.513 trillion
Morgan Stanley - $2.041 trillion
Merrill Lynch - $1.949 trillion
Bank of America - $1.344 trillion
Barclays PLC - $868 billion
Bear Sterns - $853 billion
Goldman Sachs - $814 billion
Royal Bank of Scotland - $541 billion
JP Morgan Chase - $391 billion
Deutsche Bank - $354 billion
UBS - $287 billion
Credit Suisse - $262 billion
Lehman Brothers - $183 billion
Bank of Scotland - $181 billion
BNP Paribas - $175 billion
Wells Fargo - $159 billion
Dexia - $159 billion
Wachovia - $142 billion
Dresdner Bank - $135 billion
Societe Generale - $124 billion
"All Other Borrowers" - $2.639 trillion

Poslednja izmena:
Ту екипу америчких Чивута СВЕ ДО ЈЕДНОГ БИ ДОЖИВОТНО СМЕСТИО У НЕКИ РАДНИ ЛОГОР И СВЕ БИХ ИМ ОДУЗЕО ДО ПОСЛЕДЊЕГ ГРАМА ЗЛАТА ПА НЕК ЦРКНУ ОД МУКЕ ...:rtfm::rtfm::rtfm: а ГРАМЗИВОСТ БИ ПРОГЛАСИО КРИВИЧНИМ ДЕЛОМ.... идиЈоти једни идиЈотски..........

Tebe bi ..ODMAH UHAPSILI SADisti...i odveli u.. Gvantamo...:sad2:

GRAMZIVOST ..je... OSNONA VRLINA... Amerikanaca *

Једва чекам неко убедљиво објашњење домаће НАТО талибаније ѕа ову аномалију!

nisu to domaci nato- talibanci vec agenti cia...................................i sa njima tako i treba da se ophodimo....................onako kako to radi asad sa FSA odnosno putin sa one americke q..urve rijot.

Nije problem FED da dostampa tih 9 triliona ... a otisle su bankama ciji su vlasnici vlasnici FED ...

Sve sto zelite znati o ovim i slicnim devijacijama americkog finansijskog sistema mozete naci na mojoj omiljenoj temi - i ujedno top temi naseg foruma : Kucnuo je cas da napravimo Rusko Srpsku Imperiju ,, ..
. :cool:

http://theeconomiccollapseblog.com/a...-to-fail-banks

According to the GAO audit, $16.1 trillion in secret loans were made by the Federal Reserve between December 1, 2007 and July 21, 2010. The following list of firms and the amount of money that they received was taken directly from page 131 of the GAO audit report....

Citigroup - $2.513 trillion
Morgan Stanley - $2.041 trillion
Merrill Lynch - $1.949 trillion
Bank of America - $1.344 trillion
Barclays PLC - $868 billion
Bear Sterns - $853 billion
Goldman Sachs - $814 billion
Royal Bank of Scotland - $541 billion
JP Morgan Chase - $391 billion
Deutsche Bank - $354 billion
UBS - $287 billion
Credit Suisse - $262 billion
Lehman Brothers - $183 billion
Bank of Scotland - $181 billion
BNP Paribas - $175 billion
Wells Fargo - $159 billion
Dexia - $159 billion
Wachovia - $142 billion
Dresdner Bank - $135 billion
Societe Generale - $124 billion
"All Other Borrowers" - $2.639 trillion

blog je relevantan izvor informacija? i zasto pise firme, ovo su sve banke i investicione banke? nesto tu ne stima. ako mi ovako mali i siromasni ne znamo sta se stvarno obrce u bankama, kako Rusija, Kina i ostale mocne drzave neznaju, nego kupuju obveznice - obecanja americke vlade?

Poslednja izmena:
Za SVE zaljubljenike u USA I NJIHOV LIBERALNI KAPITALIZAM-DEMOKRATIJU ,a posebno za NASE vodje i njihove sluge:

"9 TRILLION Dollars Missing from Federal Reserve,Fed Inspector General Can't Explain !!"
9 BILIONA (9000 milijardi $) FALI iz FED.rezervi Amerike !!, SENATOR postavlja pitanje a FEDERALNI Generalni Inspektor (zena) to NE MOZE da OBJASNI !!! :dash::dash:

Evo jedan od razloga UGRADJIVANJA demokratije na Severu Afrike,Sirija,Iran, posle Kazahstan i Rusija,...Kina !!:rtfm::rtfm:

Sta ih briga samo ce da dostampaju dolare i eto

ovo je iz 2010.godine. zasto ovako kasno otvaras temu, bas je zastarelo?

Back