Quantcast

--------

моћна длакава стрвина

Buduća legenda
Moderator
Poruka
31.060
Рекла сам - океј, хајде да се видимо.

И тако смо се нашли, после много избегавања. Јер смо добро знали шта ће бити.
А он, он је био много више од онога што сам замишљала.

Сместили смо се у забаченији део неког паба. Није било неког уобичајеног упознавања, већ смо све знали једно о другом.
Летела су пецкања, тај неки иронични хумор који нас је и привукао једно другом.
Задиркивао ме је, на свој начин, ја сам се опет на свој смејала и брбљала.
До тих пар тренутака тишине. До те три секунде кад је све око нас постао један...успорени филм.
Један кадар у коме смо нас двоје били у фокусу а све остало у некој измаглици.
Један полуосмех од три секунде и један провокативни бљесак у његовим очима, и крв у мојим образима.
Три секунде струје низ кичму, превртања утробе, невољног грча у ногама. Тоталне језе.

Ја тебе морам имати. - рекла сам тешко дишући, и узела кључеве од аута.
Десетоминутна вожња - предуга. Једва издржавам, трудим се да га не гледам.

У стану испрва ни реч нисмо рекли. Та тишина је стварала још већи набој.
Спустио ми је пољубац на усне, на образ, па на врат.
Страшно је чудан тај осећај врелих усана и кратке, оштре браде на врату.
Пријатно се јежиш док више не можеш да издржиш. Толико прија да...не прија. Чудно.

Свукла сам преко главе хаљину испод које нисам имала ништа, и знала сам да ће му се то свидети.
Промрмљао је колико сам безобразна и привио ме уз себе.
Руке и усне су ми биле свуда по његовом телу, а он ме је изазивао, ускраћујући ми оно што сам прижељкивала док нисам скоро почела да молим.
А онда ми се завртело све, у неком магновењу, где нисам знала ни ко сам, ни шта радим, само знам да сам хтела још.
Сећам се врелине коже, мириса, уздаха, једног тренутка кад сам се подвила под њим, окренула му леђа и рекла му - молим те, вуци ме за косу. Јаче.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

устала сам и села за рачунар.
откуцала сам пп - океј, хајде да се видимо.
и кликнула "пошаљи".