8.mart kao ljis bljuvotina

Laki je malo nervozan!:lol:

Salim se, u pravu je covek za neke stvari a za neke nije...
Jeste licemerno dati zenama jedan dan u godini i izigravati neku ravnopravnost...(ako neko uopste ise zna sta to znaci tacno)...a ostalim danima sasvim druga prica.

Licno smatram zene ravnopravne sa nama, ne treba mi 8. mart da bi to pokazao.
Ipak...kada malo bolje razmislim, nema nekog razloga da iz nekih ubedjenja ne kupim buket cveca svojoj dragoj, svojoj majci ili sestri.
Jedno je kada maltretiras zenu godinu dana a onda joj za 8. mart kupis cvece...a sasvim je drugo kada je volis i postujes godinu dana ai ona to zna...onda nije licemerno kupiti cvetic i za taj dan.
Jos nisam upoznao zenu koja se tome nije obradovala - a to je cilj svega, bar meni.
P.S.
Laki da li to ima veze sa jevrejima ne znam...ne bi rekao...a sa ciganima nema 100% nikakve veze.
POZ
 
Laki je malo nervozan!:lol:

Salim se, u pravu je covek za neke stvari a za neke nije...
Jeste licemerno dati zenama jedan dan u godini i izigravati neku ravnopravnost...(ako neko uopste ise zna sta to znaci tacno)...a ostalim danima sasvim druga prica.

Licno smatram zene ravnopravne sa nama, ne treba mi 8. mart da bi to pokazao.
Ipak...kada malo bolje razmislim, nema nekog razloga da iz nekih ubedjenja ne kupim buket cveca svojoj dragoj, svojoj majci ili sestri.
Jedno je kada maltretiras zenu godinu dana a onda joj za 8. mart kupis cvece...a sasvim je drugo kada je volis i postujes godinu dana ai ona to zna...onda nije licemerno kupiti cvetic i za taj dan.
Jos nisam upoznao zenu koja se tome nije obradovala - a to je cilj svega, bar meni.
P.S.
Laki da li to ima veze sa jevrejima ne znam...ne bi rekao...a sa ciganima nema 100% nikakve veze.
POZ

Ne nismo ravnopravne, ali sve drugo je lepo i tacno napisano :klap:
 
Licno smatram zene ravnopravne sa nama, ne treba mi 8. mart da bi to pokazao.
Ipak...kada malo bolje razmislim, nema nekog razloga da iz nekih ubedjenja ne kupim buket cveca svojoj dragoj, svojoj majci ili sestri.
Jedno je kada maltretiras zenu godinu dana a onda joj za 8. mart kupis cvece...a sasvim je drugo kada je volis i postujes godinu dana ai ona to zna...onda nije licemerno kupiti cvetic i za taj dan.
Jos nisam upoznao zenu koja se tome nije obradovala - a to je cilj svega, bar meni.
Ево, децо, учите од Мајерса. :D
 
Ajd da vam ispricam jos nesto...he, he...zanimljivo je...
Poznajem par gde muz...pa moze se reci da ne voli svoju zenu...bilo je malkice i maltretiranja, malo batina...
A sa njene strane je bilo varanja na sve strane...
I tako, ona njega vara, on nju bije...ali za 8. mart ona njega spopadne kao nenormalna da je vodi na veceru, da kupuje cvece, nakit...

I dolazi ona jednom kod moje sestre 9. marta - sva sija od zadovoljstva i hvali se sestri - Ej zeno - ****** sam mu kevu juce, morao je da me vodi na veceru!!! Sve sam mu pare sjebala, namerno sam narucila sve najskuplje sto je bilo u restoranu!!!

Eto...vrlo zanimljivi ljudi...i on i ona.

Ali to nije razlog da ja ne kupim cvece svojoj devojci zar ne?
 
A sta je novo napisao, sem sto je spomenuo da se zene uvek obraduju cvecu (mada ima i onih, koje tvrde da to nije uvek tako)?
Ти си помињао како је бедно газити жену целе години, а онда јој за 8. март купити цветић.
Мајерс, као и ја, капирамо да овде не говоримо о насилницима и осталом шљаму који се тако понаша, ја верујем да си и ти и Лаутнер и остали бљувачи нормални примерци мушког рода који поштују и воле жене и свих осталих дана, АЛИ, нису све жене те среће.

И у част срећница (ваших) и осталих, не толико срећних жена мислим да треба испоштовати и овај дан.
Или макар смањити степен гађења, ако је икако могуће.
 
Ajd da vam ispricam jos nesto...he, he...zanimljivo je...
Poznajem par gde muz...pa moze se reci da ne voli svoju zenu...bilo je malkice i maltretiranja, malo batina...
A sa njene strane je bilo varanja na sve strane...
I tako, ona njega vara, on nju bije...ali za 8. mart ona njega spopadne kao nenormalna da je vodi na veceru, da kupuje cvece, nakit...

I dolazi ona jednom kod moje sestre 9. marta - sva sija od zadovoljstva i hvali se sestri - Ej zeno - ****** sam mu kevu juce, morao je da me vodi na veceru!!! Sve sam mu pare sjebala, namerno sam narucila sve najskuplje sto je bilo u restoranu!!!

Eto...vrlo zanimljivi ljudi...i on i ona.

Ali to nije razlog da ja ne kupim cvece svojoj devojci zar ne?

brate,španske serije :D takve pojave ne treba tući,jer one vole da ih biju....
 
Ajd da vam ispricam jos nesto...he, he...zanimljivo je...
Poznajem par gde muz...pa moze se reci da ne voli svoju zenu...bilo je malkice i maltretiranja, malo batina...
A sa njene strane je bilo varanja na sve strane...
I tako, ona njega vara, on nju bije...ali za 8. mart ona njega spopadne kao nenormalna da je vodi na veceru, da kupuje cvece, nakit...

I dolazi ona jednom kod moje sestre 9. marta - sva sija od zadovoljstva i hvali se sestri - Ej zeno - ****** sam mu kevu juce, morao je da me vodi na veceru!!! Sve sam mu pare sjebala, namerno sam narucila sve najskuplje sto je bilo u restoranu!!!

Eto...vrlo zanimljivi ljudi...i on i ona.

Ali to nije razlog da ja ne kupim cvece svojoj devojci zar ne?

Nisu zanimljivi, nego su tuzni, tragicni. A sta je poenta? Da 8. mart sluzi za osvetu zeni, koja dobija batine? :sad2:

@Laki: lici na jednu, ali nisam siguran. :mrgreen:
 
brate,španske serije :D takve pojave ne treba tući,jer one vole da ih biju....

Tako nekako...To ti je jedan brak kojem ja ne vidim smisao. Prevazisli su svaku seriju, veruj mi...
Jednom su dosli kod mojih na rodjendan mom zetu. Seli, on popio dve litre vina ona pola litre vermuta...i poceli da se svadjaju :-)

Na kraju kaze ona njemu - MA PUSI BRE *****!
A on ce - PA JA DA MOGU SAM SEBI DA POPUSIM NE BI NI BIO SA TOBOM!!!
***:::A?
 
Ma ***** cvece...ne obraduju se one cvecu nego tebi koji si se setio da im poklonis paznju. a da li ce to biti u vidu cveca ili neceg drugog nije im vazno.

Aha...a kupili bi da vas mediji ne podsete da treba da kupite i da se ne prica svuda o 8. martu? :zcepanje: Kako neka iole inteligentna zena moze da se raduje tako necemu? :eek:
Brate, sam mislim na to i ne treba mi ni poseban dan ni podsetnik. ;)
 
Tako nekako...To ti je jedan brak kojem ja ne vidim smisao. Prevazisli su svaku seriju, veruj mi...
Jednom su dosli kod mojih na rodjendan mom zetu. Seli, on popio dve litre vina ona pola litre vermuta...i poceli da se svadjaju :-)

Na kraju kaze ona njemu - MA PUSI BRE *****!
A on ce - PA JA DA MOGU SAM SEBI DA POPUSIM NE BI NI BIO SA TOBOM!!!
***:::A?

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D
 
Nisu zanimljivi, nego su tuzni, tragicni. A sta je poenta? Da 8. mart sluzi za osvetu zeni, koja dobija batine? :sad2:

@Laki: lici na jednu, ali nisam siguran. :mrgreen:

Pa poenta je to o cemu ste ti i Laki pricali...Haos godinu dana a onda izigravaju nesto za 8. mart.
A posebno mi je smesno to sto ona smatra da ga je zajebala ako mu izbije pare iz dzepoa i tako misli da ga je zajebala. To nisu njegove pare, to bi trebalo da budu njihove pare...imaju kucu, decu...pare su zajednicke
A jos je zanimljiviji on koji je ipak vodi na tu veceru :-) Zbog cega to rade i jedno i drugo - pitanje je sad?
 
Pa poenta je to o cemu ste ti i Laki pricali...Haos godinu dana a onda izigravaju nesto za 8. mart.
A posebno mi je smesno to sto ona smatra da ga je zajebala ako mu izbije pare iz dzepoa i tako misli da ga je zajebala. To nisu njegove pare, to bi trebalo da budu njihove pare...imaju kucu, decu...pare su zajednicke
A jos je zanimljiviji on koji je ipak vodi na tu veceru :-) Zbog cega to rade i jedno i drugo - pitanje je sad?

Pa "red je", tradicija, mora se ostalima predstaviti slika braka koji funkcionise itd. Znas valjda i sam.
Da nije tuzno, bilo bi smesno. :roll:
 

Back
Top